Tyskie przekonuje czytelników „Newsweeka” i „Sieci”, że więcej ich łączy niż dzieli

Reklamy Tyskiego z
Reklamy Tyskiego z "Newsweeka" i "Sieci" łączą się Źródło: Facebook/Tyskie

Tyskie przekonuje, że „więcej nas łączy, niż dzieli”. W reprezentujących skrajnie różne poglądy tygodnikach – „Newsweek” i „Sieci” – ukazały się reklamy browaru, które okazały się być jednym, przepołowionym obrazem.

Najlepsza reklama ostatnich czasów? Kompania Piwowarska wykupiła przestrzeń reklamową w konkurencyjnych względem siebie tygodnikach „Newsweek” i „Sieci” i opublikowała w każdym z nich połowę reklamy. Po złączeniu reklam odbiorca widzi całość – dłonie stukające się butelkami z imionami: Paweł i Gaweł.

„Żeby dojść do kompromisu, trzeba przejść na TY. Dziś wyjdźmy ze swoich baniek. Poznajmy racje obu stron. Powiedzmy coś miłego sąsiadowi, która mieszka po prawej i sąsiadce, która mieszka po lewej” – czytamy na stronie FB browaru.

To nie pierwszy raz, gdy Tyskie w ramach kampanii pt. „Przejdźmy na TY”, realizuje strategię mającą na celu pogodzenie podzielonych Polaków.

Wcześniej Tyskie przekonało boksera Marcina Najmana i dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego – bohaterów głośnego konfliktu – że także ich więcej łączy, niż dzieli. W sieci pojawiło się zdjęcia ich wspólnego piwa.

 

Źródło: FB/Tyskie, Wirtualne Media

7 KOMENTARZE

  1. Oczywiście,że tak. PiS PO jedno zło,wiec to by się zgadzało. Lemingi z pelikanami potrafią się świetnie dogadywać co pokazują działania lockdownowe w czasie rzekomej pandemii i poparcie dla nich przez obie grupy

  2. Te reklamy raczej nie pozwolą na pojednanie między zwolennikami PO i PiS-u, oraz zgodę miedzy Lisem, a Karnowskimi. Obie strony chcą dalej podsycać nienawiść wśród czytelników. A piwa nie piję, bo nie lubię.

Comments are closed.