„Nie ma dowodów, że Hitler wiedział o Holokauście”. Korwin-Mikke nie boi się drastycznych tematów: „To nie protokół 1 proc., a ciekawostka historyczna!” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke.
Janusz Korwin-Mikke. (Zdj. screen/Facebook)

Janusz Korwin-Mikke znowu rozpętał piekło w sieci swoją wypowiedzią o wodzu III Rzeszy. Poseł przekonuje, że Adolf Hitler był łajdakiem, ale nie ma dowodów, że wiedział o Holokauście.

„Naprawdę nie ma dowodu, że Hitler wiedział o Holokauście! To nie jest protokół 1 proc., ale ciekawostka historyczna” – stwierdził poseł Janusz Korwin-Mikke. Poseł nazwał zbrodniarza łajdakiem i zaprosił do zapoznania się ze swoim najnowszym wideofelietonem.

Jednak stwierdzenie, iż nie ma dowodu, że kanclerz Niemiec wiedział o Holokauście wystarczyło, by wywołać burzę. Tym bardziej, że JKM zrobił to w rocznicę urodzin Hitlera.

„Do wyborów jeszcze daleko, wiec czas na poruszanie tematów drastycznych. Zacznijmy teraz od wybitnego socjalisty, właściwie najwybitniejszego socjalisty europejskiego – towarzysza Adolfa Hitlera” – mówi na wstępie swojego filmu poseł.

Przypominanie, że Hitler był socjalistą tylko dolało oliwy do ognia. Posła zaczęli atakować poplecznicy innego wybitnego socjalisty – Jarosława Kaczyńskiego.

„Adolf Hitler, tak samo jak cała masa innych bydlaków głosił hasła sprawiedliwości społecznej, aby dorwać się do władzy. (…) Chciał zostać socjalistą, poszedł do socjaldemokratów i stwierdził, że to są to po prostu Żydzi głównie. Chciał się zapisać do komunistów, ale stwierdził, że to są wszystko agenci Moskwy. Wstąpił do malutkiej partyjki narodowo-socjalistycznej i przerobił ją na własne kopyto” – kontynuuje swój wywód Korwin-Mikke.

„Nie ma żadnej przesłanki, istnieje bardzo silna hipoteza, moim zdaniem znacznie powyżej 50 proc., że Hitler naprawdę o tym (Holokauście – red.) nie wiedział!” – przekonuje na nagraniu poseł.
Zdaniem posła Hitler nie wiedział o wielu rzeczach – w tym bardzo oczywistych. Przypomniał, że istnieje bardzo wysoka nagroda – 175 tys. funtów brytyjskich za twardy dowód, iż Hitler wiedział o Holokauście.

Źródło: YouTube Janusz Korwin-Mikke

35 KOMENTARZE

 1. O mordach na Polakach tez nie wiedział. A Bosak ryje drze, że naziści mordowali.
  Slawa Adolfowi!!!

  • To akurat łatwo wykazać, że nie tylko mordach ludności polskiej wiedział, ale sam wydawał rozkazy ich popełniania. Więc po co się różni durnie tak kompromitują? A dowodów na to że mordowanie Żydów polecał, czy nawet o programie eradykacji tej narodowości wiedział nie ma. Były natomiast takie momenty gdy okazywał irytację, gdy się o przypadkach masowych mordów Żydów przez niemieckie wojsko dowiedział.

   • Co oczywiście nie oznacza, że wiemy na pewno iż szczególnie w końcowej fazie wojny był temu jakoś szczególnie niechętny, albo że działo się to wbrew niemu. Mogło tak być, że on nic nie wiedział, bo nie chciał nawet o tym słyszeć, ale również mogło tak być że np. powiedział Himmlerowi – „Heini, ja mam tyle na głowie, ty się tym zajmij i nawet nic mi nie mów”.

   • Sa dowody Krzychu. I to czarno na bialym.
    Protokoly z konferencji w Vanesse i pamietniki Goebbelsa.

    „Były natomiast takie momenty gdy okazywał irytację, gdy się o przypadkach masowych mordów Żydów przez niemieckie wojsko dowiedział.”

    A gdzie sa na to dowody?
    Rownie dobrze nie ma dowodow, ze zyl Jezus Chrystus, bo Biblia nie jest zadnym dokumentem.

 2. Istotnie temat drażliwy, jednak to fakt wskazany przez polityka odnoszący się do Hitlera. Natomiast faktem jest ze Kaczyński nic nie wiedział o zgonach Polaków tak dużych, bo ponad 100,000, a też jest łajdakiem i przestępcą. Więc w czym rzecz, że jeden nie wiedział a drugi właśnie się za życia dowiedział? Kaczyński socjalista, Hitler socjalista, i obaj nie wiedzący….

  • Rada medyczna przy premierze też nie zostawia pisemnych dowodów swojej działalności-pewnie też nie wiedzą co czynią.

 3. Wg oszoloma Mikke Hitler o niczym nie wiedział. Co na to Braun czy Bosak?

  • Mule przydenny czytaj ze zrozumieniem, nie ma dowodów na wiedzę Hitlera o holokauście. I nie jest to fakt podany przez Korwina-Mikke. Nie znaleziono na to dowodów ale jest nagroda dla tego kto tego dowiedzie idioto „Orb”. Trudne do zrozumienia?

 4. „175 tys. funtów brytyjskich za twardy dowód, iż Hitler wiedział o Holokauście”. Widać nie chcą tych pieniędzy ;) albo wymagania są rygorystyczne.

  • Po prostu nikt powazny nie traktuje tej nagrody na serio. Z gory wiadomo, ze nawet gdyby przed Korwinem stanal sam Hitler i oswiadczyl mu, ze wiedzial o holocauscie, to Korwin i tak tego nie zaplaci.
   Gadanie ze Hitler nie wiedzial o holocauscie jest typu „Poncjusz Pilat nie wiedzial o ukrzyzowniu Chrystusa”. No bo gdzie sa na to dowody? Biblia nie jest dokumentem.

   • Po się tym przejmować skoro mamy dowody na to, że Ziuk osobiście poprowadził do boju żołnierzy w Bitwie Warszawskiej a w swoim testamencie zalecił Polakom głosowanie na Kaczyńskiego?

 5. Jak można o czymś wiedzieć, czego nie było. To wyrachowany przemysł syjonistów rozwalający świat do dziś. Jest raport Międzynarodowego Czerwonego Krzyża z 1983 roku, który wyraźnie przedstawia w jakich obozach oraz ile zydów zmarło oraz ile paczek żywnościowych i ubraniowych do obozów został wysłanych.

 6. Statystyk tych żądali zydzi amerykańscy dla porządku rzeczy, czyli by wiedzieć gdzie szukać wg listy zmarłych ich majątków. To jeszcze nie koniec tej morderczej maskarady. Otóż obecny tak szczegółowy spis ludności służyć ma temu samemu. Po „wyszczepieniu” i wymordowaniu Polaków szczepionkami, przyjdą ze zamiarem jak było powyżej.

 7. Po to właśnie na chama szczepi się Polaków, w tym służby, pedagogów, lekarzy, policję i wojsko, by nie miał Nas kto bronić i Polski odbudować. po prostu przyjdą i zabiorą co uznają. Do tego doprowadza oraz restrykcyjnie tego pilnuje antypolska „Banda Czworga”

 8. Ni z gruszki, ni z pietruszki o tym Hitlerze, jak Piłat w Credo. Takie to ważne/priorytetowe, żeby zaryzykować utratę potencjalnych zwolenników. Przecież to bije w Konfederację. To niestety nie głupota (wyjaśnienie uprzejme) z jego strony, znacznie gorzej, bo celowa robota. Tertium non datur.

  • Szkoda ze Sosnierza odpowiedzi nie zacytowano. No spisek,przeciwko Mikke,spisek!! barun spi,a zydy hasaja!

  • Dlaczego bije w Konfederację? Jest pytanie o dowód np. rozkazu, przyzwolenia podpisanego przez Adolfa. Za 80 lat dzisiejszej tzw radzie medycznej też będzie trudno udowodnić ludobójstwo. Nie spisują protokołów swoich wizyt i ustaleń.

   • Podobnież nie ma dowodów na istnienie komór gazowych. Czy też ma to powiedzieć? Tu i teraz? Przecież wiemy, ze tego rodzaju tematy rozgrzewają do czerwoności. Czy to jest jego zadanie? Nie jest samotną wyspą. lecz prominentnym konfederatą. Wystarczający oryginał z niego – morda w kubeł.

 9. No cóż talmudyści i do tego pewno byli zdolni. Likwidowali biedotę żydowską jako kulę u nogi. Zapewne uważali że ich życie biedoty nie jest wartościowe, zupełnie jak powód dzisiejszych eutanazji. Historyk dr Modelska Creech dotarła do dokumentów, że żydzi już we wrześniu ’39r. zawarli umowę z niemcami o odszkodowania za zydów. Więc nie ratowali „suchej gałązi Izraela, bo nie warta palestyńskiej krowy” – jak sami oceniali przedstawiciele tej nacji.

 10. NSDAP, 3 Rzesza były sponsorowane wspierane przez Rotschildów, Rokefelerów i innych oraz USrael, Cuty of London, Szwajcaria, Watykan gdzie intronizowali Lucyfera w 1963
  podobnie Rewolucja w Rosji w 1917 zgodnie z planem Alberta Pike na 3 wojny światowe
  Hitler, Lenin, Trocki to tacy marionetkowi przywódcy jak Tramp, Biden, Kamala Harris, Merkel, Tusk, Kaczyński … mają wiedzieć tyle ile powinni i wykonywać rozkazy

 11. Wiedział na pewno skąd (od kogo dostał) pochodziły pieniądze na zakup gazety Volkischer Beobachter, wiedział też inne rzeczy np dlaczego pewna żona fabrykanta fortepianów dobrowolnie dawała mu pieniądze na jego i jego partii utrzymanie.
  Wiedział i zlecał organizację Aliję do Palestyny, to niebłahe przedsięwzięcie zostało nawet upamiętnione wybitym w tym celu medalem: Ein Nazi fährt nach Palästina Und erzählt davon w Angriff

 12. Mam dwie kwestie doprecyzowujace:
  1) Co to jest ten Holokaust? Chodzi mi o to czy tak nazywamy sam fakt zabijanioa zydow czy raczej to, ze uzywano komor gazowych?
  2) I od jakiej liczby (mniej wiecej) zaczyna sie Holokaust? Np. zabicie 500 Zydow tez bylby Holokaust, a moze zabicie 10000 Polakow, Cyganow, czy Ormian to jeszcze nie?

 13. Dowodem sa protokoly z konferencji w Vanesse oraz pamietniki Goebbelsa w ktorych, po zakonczeniu tej konferencji, zacytowal slowa Hitlera „Kto pamieta dzis o losie Ormian?” odnoszac sie do ludobojstwa dokonanego przez Turkow.
  Niedouczony Korwin nie musi tych szczegolow znac.

  • Zapewne Korwin udaje że nie widział podpisanych przez hitlera protokołów z Vansee, a przecież są w każdej encyklopedii.
   Hitler czytał również pasjami co tam goebbels w swych pamiętnikach wypisuje a w wolnych chwilach autoryzował każdą stronę.
   Każdy może osobiście sprawdzić, szkoda jedynie że od lata 1941 goebbels sam ich już nie pisał.

 14. Tu przecież nie chodzi o domysły ale o fakty stwierdzone. Wojtyła wiele wiedział o pedofilii w Watykanie i poza nim, a milczał. Zatem czy można mu to zarzucić na podstawie domysłów? Nie ma dowodów, mimo że tak podpowiada logika, więc nie ma sprawy. Mimo że wszyscy wiedzą co kościół wyprawia do dziś, – czym rozwścieczają doniesienia, nikt nie robi zarzutów samemu Bergolio.

  • A to jeszcze nie wszystko – słyszałeś o „francuskiej petycji przeciwko wiekowi zgody”? Nawet Wikipedia nie zataja tego.

 15. O tym o faktach mówi Korwin.
  Fakty wskazują że Hitler działał w interesie niemiec.
  Jedno z pierwszych działań rzeszy na niwie międzynarodowej była umowa z firmą הַנּוֹטֵעַ Hanotea
  W maju 1933 Hanotea wystąpił o zezwolenie na transfer kapitału z Niemiec do Palestyny
  Ministerstwo Gospodarki Rzeszy zgodziło się i taka umowa została podpisana. Pomyślna współpraca utorowało drogę do późniejszej umowy z Haavara. To tyle na temat logiki kontaktów hitlera z państwem budowanym w Palestynie.

Comments are closed.