Pychopata znów ma atak paranoi. Niedzielski: „Zniesienie obowiązku noszenia maseczek na powietrzu jest nieakceptowalne”

Adam Niedzielski, minister zdrowia. Foto: PAP
Adam Niedzielski, minister zdrowia. Foto: PAP

Na dziś, z mojego punktu widzenia, zniesienie obowiązku noszenia maseczek na powietrzu jest ryzkiem nieakceptowalnym – zapowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski. Dodał, że częstotliwość obecności wirusa mierzona liczbą nowych zakażeń musi być niższa.

Szef MZ pytany na konferencji prasowej, czy luzowanie restrykcji nie przyczyni się do powstania czwartej fali koronawirusa podkreślił, że właśnie dlatego decyzje w sprawie obostrzeń są podejmowane „z dużą dozą ostrożności”.

W kontekście noszenia maseczek na świeżym powietrzu minister wyjaśnił, że obowiązek ten wynika m.in. z ochrony przed transmisją wirusa. – Na zewnątrz mamy do czynienia z różnymi sytuacjami. Mamy sytuację spaceru po pustych ulicach, ale to jedocześnie może być sytuacja, że poruszamy się w mieście, gdzie jest bardzo dużo ludzi i jest tłok – wygłaszał jakieś żenujące, infantylne banały Niedzielski.

Zdaniem ministra zdrowia, na ten moment obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu nie może być zniesiony.

„Będziemy czekali aż częstotliwość obecności wirusa mierzona liczbą nowych zakażeń będzie na tyle niska, że to ryzyko będzie akceptowalne. Na dziś, z mojego punktu widzenia, zniesienie maseczek na powietrzu jest ryzkiem nieakceptowalnym” – powiedział Niedzielski.

Niedzielski oczywiście nie powie jaka ma być ta niska liczba nowych zakażeń. A to dlatego, że on nie ma pojęcia. To zwykły urzędas, taki od zaprowadzania zakazów i nakazów, a nie ktoś kto w obliczu kryzysu  wiedziałby co robić. Tępy fanatyk robi to co najprostsze i jedyne co podpowiada mu jego ograniczona wyobraźnia: zakazuje i nakazuje. I straszy. I dlatego PiS z miernoty, która całe życie była urzędnikiem za pieniądze podatnika, zrobił ministra. Jak się zużyje to go wyrzuci.

To przez tego psychopatę nastraszeni starsi ludzie duszą się w parkach siedząc w nakazanych przez tego urzędnika maseczkach. Pociecha jest tylko to, że prędzej czy później PiS porzuci Niedzielskiego na swym politycznym śmietniku.

23 KOMENTARZE

 1. Jest rok 2029. Na toczącym się właśnie Procesie Zbrodniarzy Kowidowych sędzia pyta Niedzielskiego: Dlaczego tak bardzo zależało panu na tym, aby Polacy byli gniębieni bezsensownymi zarządzeniami takimi jak lokdałny, wyszczepianie czy noszenie maseczki 25 godzin na dobę? Niedzielski odpowiedział: Tylko wykonywałem polecenia moich przełożonych…

  • Polecenia żydów ! Odwagi Panie Polak…odwagi. Rzeczy trzeba nazywać po imieniu…tchórzliwość jest nie wskazana bo żydzi to wykorzystują i plują na gojów.
   A któż to są goje ? Miedzy innymi ja Panie Polak i Pan…

 2. Olać tego głąba ciepłym moczem i iść do lekarza po zaświadczenie że nie możesz nosić maski i sprawa zaltwiona ja mam taki od sierpnia tamtego roku i ma wyje..e na nich

 3. Ten psychopata może sobie nakazywać. Ja i tak nie chodzę w kagańcu, nie tylko na świeżym powietrzu ale i w pomieszczeniach. W maju jak się zrobi ciepło dodatkowo rozpoczynam sezon biegania na świeżym powietrzu oczywiście bez maski. A jak ktoś głupi to niech słucha Niedzielskiego i się dusi.

 4. Cały rok chodzę bez maski w myśl art 31 i 39 Konstytucji RP oczywiście. Nigdzie jej nie zakładam. Policja i straż miejska widziały mnie z 50 razy i nic ale jakby co to kamerka i cytowanie przepisów. Jeden raz nie wpuścili mnie do instytucji. Złożyłem zawiadomienie do prokuratury i obecnie czekam na rozstrzygnięcie sądu.

  • Jak cię nie wpuszczą do jednego, drugiego i trzeciego sklepu bo nie będziesz miał kenkarty szczepieniowej to zanim sąd rozstrzygnie to możesz umrzeć z głodu. To zaczyna być problem. I na nim trzeba się skupić. Bo od czerwca chcą to wprowadzać.

 5. Jego trzeba izolować w pokoju bez klamek, MM jeżdzi i się lansuje a to on wybrał tego ćwoka na Min.Zagłady i to MM odpowiada za te zbrodnicze działania przeciwko zdrowiu Polaków. Badania naukowe sobie a reżim swoje, skorumpowana, wroga Polakom banda w końcu upadnie.

 6. Szanowni komentatorzy!
  Nie pucujmy się tak. O to władzy chodzi. Nic sobie nie róbmy z tego co wymyśla Sz. P. minister Niedzielski. Nie zwracajmy uwagi na zastępy dzielnych milicjantów, prześladujących obywateli. Uśmiechajmy się chodząc po ulicach. Szeroko, bo zakładam, że u większości będzie ten uśmiech widać.

 7. Właśnie komuś zależy, żeby zrobić z Niedzielera psychopatę (podobnie jak przedstawiano Moravietzkiego jako szaleńca). W ten sposób odciąga się uwagę od faktu, iż realizują oni konsekwentnie polecenia przełożonych – w pierwszej kolejności Kaczyńskiego i Dudy.

Comments are closed.