Zrobić to Niedzielskiemu! „Nie wpuszczać ich”, „Wyrzucać”. Brytyjczycy skrzykują się, by nie obsługiwać i nie wpuszczać sługusów reżimu sanitarnego [VIDEO]

Właściciel pubu wyrzuca lidera partii Pracy Keira Stramera ze swojego lokalu. Zdjęcie: YT/PA
Właściciel pubu wyrzuca lidera partii Pracy Keira Stramera ze swojego lokalu. Zdjęcie: YT/PA

Właściciele sklepów, restauracji, pubów w Wielkiej Brytanii zaczynają prowadzić akcję bojkotowania polityków szczególnie gorliwych wyznawców reżimu sanitarnego. Nie chcą ich wpuszczać do swoich lokali.

Akcja rozwija się powoli, ale wiele wskazuje na to, że może błyskawicznie nabrać przyspieszenia. A to za sprawą nagrania z liderem opozycji, przewodniczącym Partii Pracy Keirem Starmerem.

Po złagodzeniu restrykcji polityk lewicy przechadzał się ze swymi ochroniarzami po Bath. W trakcie przechadzki wdał się w dyskusję z właścicielem pubu i chciał wejść do środka. Właściciel pubu Raven, który deklarował się jako wyborca Partii Pracy chciał pytać polityka, dlaczego wszystko zostało zamknięte, dlaczego Brytyjczycy zostali pozbawieni wolności, oszukani.

Lewicowy polityk zachował się jednak arogancko. Z poczuciem wyższości zaczął pouczać właściciela pubu Roda Humphrisa i lekceważyć jego pretensje Zaczął mu mówić, ze zamkniecie jego lokalu, pozbawienie go środków do życia, to wszystko było dla jego dobra. Starmer postanowił wejść do znanego w Bath pubu. Właściciel, który jest także dość znanym autorem kryminałów nie wytrzymał i zaczął wyrzucać Stramera ze swojego lokalu – Wynoś się stąd – krzyczał Humpris. – Nie masz prawa przebywać w moim pubie. W pewnym momencie doszło do przepychanki z ochroniarzami. Polityk jednak wycofał się jak niepyszny.

Nagranie ze zdarzenia podbiło Internet w Wielkiej Brytanii. Wielu właścicieli lokali, ale także publicystów, komentatorów zaczyna wzywać do akcji bojkotowania tych, którzy byli szczególnie gorliwi we wprowadzaniu, czy zachwalaniu reżimu sanitarnego, który wszystkich pozbawił wolności, a tak wielu środków do życia.

Lider Partii Pracy znany jest ze szczególnie nędznego i gorliwego wprowadzania wszystkich lansowanych przez media, modnych i totalitarnych pomysłów lewaków. Starmer m.in fotografował się w swoim biurze jak przyjmował upokarzającą pozę i klęczał w geście poddaństwa wobec marksistowskiej organizacji BLM.

15 KOMENTARZE

 1. I bardzo dobrze.
  Sami zakazywali innym zarabiania na życie etc., jednocześnie pobierając niemałe
  uposażenie ze wszystkimi dodatkami, i nie zrzekli się nawet części swoich dochodów
  (które były i są finansowane z zebranych podatków)….
  A teraz jak gdyby nigdy nic chcą korzystać z usług tych, którym zakazali pracy…..

 2. MM,Niedzielski, Szumowski wszyscy popierający zamykanie gospodarki, służby zdrowia mają krew na rękach 100 tys. Polaków, zdrowie fizyczne i psychiczne milionów, ostracyzm dla ich rodzin, a dla nich najwyższa kara, dopuścili się zbrodni i dalej w to brną.

 3. kompletnie inna mentalnosc,tam zloczyncy i oszusci typu szumowina,niedzielski i zydki-ministrowie finansow nie maja racji bytu,a u nas smieja sie wszystkim w twarz i dalej kradna,zwalniaja wielkie banki z podatkow,a babcia musi placic 3 grosze podatku od odsetek,bo towarzysz belka wprowadzil na chwile,a inni towarzysze nigdy tego nie zniesli

 4. Od dawna już tak pisałem – dotyczyło to na początek tych gestapowców z policji i ich sługusów z sanepidu…
  Teraz kolej na tych PiSożydów bandytów i morderców…
  Firmy cateringowe po zgłoszeniu przez tych bydlaków z nierządu zamówienia na żarcie powinny masowo odmawiać takowego zamówienia !
  Niech pasożyd niedzielak gotuje z morawcem bigos w kociołku ustawionym przed sejmem…ale kapusty też nikt nie powinien im sprzedać :-)

 5. Morawecki jak mówi o postępach w szczepieniach to powinien mówić prawdę i zamiast słowo szcepienie używać słowa zadłużenie Polski , wtedy mównie o „postępach w zadłużeniu” i wykonaniu w źargonie bankowym planu banku pożyczającego kasę to prawda. Lenin potem spłacił bankom w USA złotem z Rosji i krwią wojny domowej w Rosji….chyba będzie wojna a tym razem ze wzglęu na globalizację dosięgnie jej sprawców….

Comments are closed.