
REKLAMA
48-letnia pracownica francuskiej policji została pchnięta nożem przy wejściu na posterunek policji w mieście Rambouillet, 57 km na południowy zachód od Paryża. W wyniku odniesionych ran kobieta zmarła. Napastnik został postrzelony i obezwładniony przez policjantów na miejscu zdarzenia, po czym zmarł.
Jego motywy na razie nie są znane.
Na miejsce udaje się szef francuskiego MSW Gerald Darmanin. Swoją wizytę w Rambouillet zapowiedział też premier Francji Jean Castex.
REKLAMA
Wcześniej agencja Reutera podawała, że nożownik zaatakował policjantkę. Jego ofiarą jest zaś pracownica administracyjna policja.
Według wstępnego dochodzenia kobieta została ugodzona nożem w gardło. Źródła policyjne podają, że morderca, obywatel Tunezji, który został obezwładniony i postrzelony przez policję, zmarł.
REKLAMA
![„Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Były ordynator w Szpitalu Południowym ujawnił szokujące kulisy [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/Jedrzejewski-100x70.jpg)
![Obie Konfederacje ze wzrostem poparcia. PiS traci, ale trzyma się mocno na drugim miejscu [SONDAŻ]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/03/mentzen-braun-kaczynski-ok-100x70.jpg)





![Piekło zamarzło. Kowal krytykuje Zełeńskiego i stwierdza, że to on odpowiada za kryzys między Warszawą a Kijowem [VIDEO] Paweł Kowal. / Foto: screen sejm.gov.pl](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/02/Kowal-ok-100x70.jpg)
![AfD liderem sondaży. Mają jednak słaby punkt [SONDAŻ] AfD](https://nczas.com/wp-content/uploads/2023/07/afd-alternatywa-dla-niemiec-100x70.jpg)