Justyna Steczkowska zachwala książkę „Pandemia Kłamstw”. „Niewiedza jest ignorancją” [VIDEO]

Justyna Steczkowska poleca książkę
Justyna Steczkowska poleca książkę "Pandemia Kłamstw" Źródło: FB

Justyna Steczkowska, polska piosenkarka i kompozytorka pochodząca z Podkarpacia, poleca na swoim Facebooku książkę „Pandemia Kłamstw”.

Piosenkarka wrzuciła na swojego Facebooka nagranie, na którym zachwala książkę „Pandemia Kłamstw” – Judy Mikovits, Kent Heckenlively.

– Jak wiecie kocham czytać ❤️🦋 Wczoraj był dzień książki, wiec niech nadal trwa 😀 Polecam Wam „Pandemię Kłamstw”, interesująca pozycja 👍 – pisze Steczkowska.

Celebrytka chwali lekturę mówiąc, że o niektórych badaniach, o których traktuje ta pozycja, wiedziała już wcześniej, a inne były dla niej zupełną nowością. Dodaje, że „niewiedza jest ignorancją”.

Pełna nazwa książki zachwalanej przez podkarpacką piosenkarkę to „Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć”.

„Pandemia Kłamstw” – Judy Mikovits, Kent Heckenlively

Jak wiecie kocham czytać ❤️🦋 Wczoraj był dzień książki, wiec niech nadal trwa 😀 Polecam Wam „Pandemię Kłamstw”, interesująca pozycja 👍

Opublikowany przez Justynę Steczkowską Sobota, 24 kwietnia 2021

 

„Pandemia Kłamstw” – o czym jest książka

Tak książkę opisuje wydawca:

„Film, w którym tę książkę pokazano po raz pierwszy, był najczęściej blokowanym wideo w serwisach społecznościowych podczas trwania pandemii COVID-19.
Autorka została aresztowana przez władze USA za ujawnianie prawdy o wielkim medycznym przekręcie.

Bill Gates, Anthony Fauci i koncerny farmaceutyczne nie chcą, żebyś przeczytał tę książkę.

Co przed tobą ukrywają? Czego się boją? Czyim interesom służy tuszowanie niewygodnej prawdy?

Nie daj sobą manipulować i odkryj szokujące oszustwa, do jakich posuwa się świat badań naukowych. Oszustw, które narażają zdrowie twoje i twojej rodziny.

Myślisz, że ciebie to nie dotyczy? Niemal każda tabletka, którą łykasz, każdy wirus, który potencjalnie możesz złapać, i szczepionki, które musisz podawać dzieciom, powstają lub są badane w laboratoriach skorumpowanych przez wielkich graczy rynku farmaceutycznego.

Zależy im na tym, żebyś nie był zdrowy. Judy Mikovits ma na to niezbite dowody.
Biochemiczka biorąca udział w największych badaniach nad wirusami już nie raz naraziła swoją karierę, ujawniając, że epidemii HIV można było zapobiec, a badania nad retrowirusami mogą być powiązane ze zwiększoną zachorowalnością na choroby cywilizacyjne i autyzm. Czy w obliczu tych matactw powinniśmy ufać informacjom o COVID-19? Dowiedz się prawdy o pandemii korupcji, która trawi medyczny świat i jest groźniejsza niż możesz to sobie wyobrazić.

Kiedy wszyscy bardzo nie chcą, żebyś o czymś wiedział, myśl samodzielnie i sprawdź, dlaczego chcą to przed tobą ukryć.

Jednym z głównych problemów naszych czasów jest utrata zaufania społeczeństwa do środowiska naukowego z powodu zbyt często skorumpowanej koalicji podmiotów rządowych i korporacyjnych.

Książka Judy Mikovits i Kenta Heckenlively’ego zagłębia się w tę szalejącą korupcję, która ukrywa się przed publicznymi prawdami naukowymi, które mogą być sprzeczne z korporacyjnymi interesami gospodarczymi. – Dr Luc Montagnier, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny”.

Źródło: Facebook, Empik

Prenumerata NCZ! z prezentem

25 KOMENTARZE

  1. pozazdroscila antyszczepce i badaczce cywilizacji pozaziemskich Edzi Gorniakowej? Prawdziwej ksiazki to ty kobiecino w reku nie mialasz,poradniki,ksiazki kucharskie itp.to jeszcze nie literatura

  2. Dobrze, że ją poleca, ale jak się robi selfie, to przed pokazaniem zdjęcia światu warto by poświecić pół minuty i w Paincie odwrócić efekt lustra.

  3. jagna,ty o sprawie galileusza,za co byl sadzony itd,podobnie jak o tym ktore ksiazki byly zakazane i dlaczego nie masz najmniejszego pojecia:bo szkolno-encyklopedyczna papka i internetowo-medialne pop madroscii to nie wiedza,wiec glosu nie zabieraj

  4. Tak , Steczkowska i Górniak na pewno są głupie bo śpiewają a nie myślą. Piłkarz, artysta, spawacz, hydraulik to na pewno durnie i bezmózgi. Hmm ciekawe jakież to elity stanowią krytykujący tego typu wpisy?

Comments are closed.