Totalitaryzm w Niemczech. Służby specjalne będą śledzić i inwigilować przeciwników lockdownu

Protest w Berlinie przeciw obostrzeniom. / foto: YouTube

Gigantyczne manifestacje przeciw lockdownowi, o których pisaliśmy wielokrotnie mają swój efekt. Niemieckie służby specjalne będą śledzić koronosceptyków, czyli tych, którzy „atakują działania rządu mające na celu powstrzymanie pandemii Covid-19”.

To już kolejne rozwiązania rodem z Huxleya i Orwella, które obserwujemy we współczesnej postępowej i demokratycznej Europie. Niemieckie służby specjalne mają śledzić tych, którym nie podoba się lockdown i odbieranie praw oraz wolności obywatelskich pod pretekstem mniemanej pandemii.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przekazało w specjalnym komunikacie, iż za „wrogów demokracji” uznaje koronasceptyków. Cóż kryje się za tym pojęciem? Chodzi o osoby, które „atakują działania rządu mające na celu powstrzymanie pandemii Covid-19”.

Mowa więc o przestępstwie myślozbrodni, którą staje się podważanie jedynej słusznej linii zamordystycznego lockdownu i zamykania przedsiębiorstw oraz ludzi w domach w walce ze złowrogim wirusem. MSW podkreśla, że działania koronasceptyków godzą w „bezpieczeństwo państwa”.

– Nasz podstawowy porządek demokratyczny, a także instytucje państwowe, takie jak parlamenty i rządy, były narażone na wielokrotne ataki od początku działań mających na celu powstrzymanie pandemii Covid-19 – czytamy w dokumencie MSW.

Członkowie ruchów kwestionujących obostrzenia będą obserwowani przez kontrwywiad. – W związku z postępującą radykalizacją, będziemy obserwować antydemokratyczne i zagrażające bezpieczeństwu wysiłki tych ruchów – podkreślono.

Obserwacja będzie pełnowymiarowa: od przechwytywania informacji przesyłanych w Internecie, przez śledzenie spotkań i zdobywanie informacji o członkach koronasceptycznych grup. Jako przykłady takich grup wskazano sympatyków AfD oraz grupę Querdenken.

– Formalna obserwacja tych ruchów przez krajową agencję wywiadu jest pierwszym krokiem w procesie, który może doprowadzić do uznania ich za niezgodnych z konstytucją i ostatecznie do zakazania im działalności – pisze „New York Times”. Witamy w „roku 1984” na żywo.

17 KOMENTARZE

 1. następny krok to „noc kryształowa” ( Reichspogromnacht) czyli bezpośrednie ataki i morderstwa tych którzy są nieprawomyślni. Historia kołem się toczy, właśnie koło się zamyka. Niemcy to i naród i ich rząd, który nie nauczył się jeszcze na swoich błędach. Niebawem będą palić książki i z pochodniami maszerować po ulicach, aż przyjdzie Niedźwiedź i posprząta…

  • Tu się mylisz .AfD jest partią legalnie działającą z poparciem ok. 10 %. Próby jej śledzenia zostały sądownie zakazane. Przeciwników plandemii jest dużo więcej i ciągle przybywa. Tracący poparcie globalni ludobójcy zaczynają brzydko się chwytać i pokazują prawdziwą twarz.

   • hmm, czy ja cokolwiek pisałem o partii AFD i o jej procentowym poparciu?. Nic nie pisałem również, aby próby jej śledzenia (AFD) nie zostały sądownie zakazane… A, że przeciwników plandemii jest dużo więcej i przybywa nie neguję przecie. Także zgadzam się z Tobą, że „tracący poparcie globalni ludobójcy zaczynają brzydko się chwytać i pokazują prawdziwą twarz”. Gdzie się zatem mylę, kizia mizia?.

    • Całe porównanie jest nieadekwatne do sytuacji aktualnej-nie będzie żadnej nocy kryształowej ,a społeczeństwo niemieckie jest podzielone wewnętrznie i jest czyste ( ,,typ nordycki i bez mydła jest czysty…”) – tam nie ma wesz i tyfusu, tam jest kłótnia w ,,rodzinie”. Natomiast destabilizacja i wojna domowa jest przewidziana w ramach budowy NWO.

     • Napisałem komentarz w formie mogącego nastąpić scenariusza w Niemczech. Wszystko ku temu zmierza: wprowadzono godzinę policyjną, bzdurne ograniczenia swobód demokratycznych, walczy się ,karze i pałuje niepokornych i protestujących. Podobnie zaczynały się rządy narodowych socjalistów w1934 roku. Oby tak się nie stało…

 2. Samo to świadczy, iż zwolennicy szczepienia mają coś na myśli. Jest to globalny, antydemokratyczny projekt mający parę miliardów ludzi, owce doprowadzić do jednego wielkiego zagonu. A fajnie nazwana grypa, czyli CoVid-19 to jest stonka zrzucana przez Amerykanów dla idiotów.

 3. „Kurica niet ptica Polsza niet zagranica”. W Polsce służby specjalne i sąsiedzi inwigilują już od 1989 roku!
  PS. Proszę mnie poprawić jeżeli się mylę?

Comments are closed.