Braun w TVN24 ostro o Morawieckim! „Trzeba się dowiedzieć, za jakie srebrniki sprzedaje naszą niepodległość”

Grzegorz Braun odpowiada na pytanie o przesunięte wybory. / foto: Prt Sc TVN24

Podczas debaty kandydatów na prezydenta Rzeszowa pojawił się temat Krajowego Planu Odbudowy. Grzegorz Braun wskazał, że to forma zadłużania kolejnych pokoleń Polaków.

Jednym z zagadnień podczas debaty zorganizowanej przez TVN24 były przełożone wybory prezydenckie w Rzeszowie.

Pierwotnie miały się odbyć 9 maja, ale zostały przełożone na 13 czerwca. Oficjalnie – z powodów epidemicznych.

Braun z Konfederacji nie miał jednak wątpliwości, że chodzi o powody polityczne.

Kandydaci ‚łże’ prawicy chcą przykryć swoje marne wyniki i niepokojące dla Nowogrodzkiej w Warszawie statystyki. To jest szachrajstwo nawykowe PiS-u. Pamiętacie państwo, jakie słowa padły kiedyś w Sejmie: ‚trzeba anulować, bo przegramy’. Wszyscy doskonale rozumieją, że decyzja o przełożeniu wyborów jest czysto polityczna. Z mniemaną pandemią nie ma nic wspólnego – zaakcentował Braun.

Kolejna tura pytań dotyczyła Krajowego Planu Odbudowy, który w najbliższych dniach zostanie przegłosowany wspólnie przez PiS i Lewicę.

To nie jest żaden fundusz odbudowy, tylko fundusz zadłużania kolejnych pokoleń Polaków, także i tutaj w Rzeszowie. Nie wiemy, jaki jest w istocie przedmiot transakcji. Premier Morawiecki jest ‚kłamczuchem’ i co innego mówił w Brukseli, a co innego potem opowiadał w ramach propagandy sukcesu w Warszawie. Trzeba się najpierw dowiedzieć, za jakie srebrniki sprzedaje naszą niepodległość i trzeba by zważyć racje. Na dziś wiemy, że większość z tych pieniędzy, gruszek na wierzbie czy też manny z nieba eurokołchozowego, to są pieniądze znaczone – przedstawił swoje stanowisko Braun.

6 KOMENTARZE

    • jednak Prezydent, z wyborów obywateli; do likwidacji Premier – po co dublowanie stanowisk? w sejmie tylko ustawy, w senacie ewentualne poprawki i do realizacji, no chyba, że WETO Prezydenta, które trzeba by odrzucać co najmniej 3/4 głosów; Prezydent możliwością rozgonienia sejmu i senatu w razie sprzecznego z racją stanu działania;

  1. Także Justyna Socha wyraża się bardzo pozytywnie o kręgosłupie politycznym i nie tylko Grzegorza Brauna jako wyróżniającego się z pośród Konfederatów. Czyli Korona Polski !

  2. jednak Prezydent, z wyborów obywateli; do likwidacji Premier – po co dublowanie stanowisk? w sejmie tylko ustawy, w senacie ewentualne poprawki i do realizacji, no chyba, że WETO Prezydenta, które trzeba by odrzucać co najmniej 3/4 głosów; Prezydent możliwością rozgonienia sejmu i senatu w razie sprzecznego z racją stanu działania;

Comments are closed.