Grzegorz Braun w TVN24 o „psychopatach z rządu”. „No i mamy 100 tysięcy zgonów nadmiarowych”

Grzegorz Braun odpowiada na pytanie o centralizację szpitali. / foto: Prt Sc TVN24

TVN24 zorganizował debatę polityczną kandydatów na prezydenta Rzeszowa. Grzegorz Braun z Konfederacji nie gryzł się w język i w ostrych słowach opisał aktualną pandemiczną sytuację.

Pierwsza część debaty nie dotyczyła stricte Rzeszowa, lecz ogólnej sytuacji w kraju po ponad roku od ogłoszenia pandemii koronawirusa.

Pytanie: Czy jest pan za centralizacją szpitali i przejęcia ich na własność przez skarb państwa?

Grzegorz Braun: Nie jestem zwolennikiem centralizacji szpitalnictwa, jak i wszelkich innych dziedzin ludzkiej aktywności, przedsiębiorczości. Rzecz w tym, że od roku z tym się zmagamy – postępującym centralizmem, zamordyzmem. Od roku to właśnie centrala blokuje system usług medycznych, także w Rzeszowie.

No i mamy 100 tysięcy, z górką niestety, zgonów nadmiarowych, których nawet kreatywna księgowość uprawiana przez tych szkolonych psychopatów z rządu nie zapisuje w rubryce covidowej. To są ludzie niezdiagnozowani prawidłowo na wiosnę, nie leczeni latem, którzy zaczęli nadmiarowo odchodzić na tamten świat jesienią i zimą.

Czy akcja szczepień byłaby bardziej skuteczna, gdyby istniała lepsza współpraca rządu i samorządu?

Grzegorz Braun: Moja kandydatura tym różni się od pozostałych, że chciałbym, aby Polacy pozostali wolnymi ludźmi, żeby mieli wybór. Bez paszportów szczepionkowych, bez segregacji sanitarnej. Kto czuje się chory, do lekarza, ale niech ten lekarz nie leczy przez drzwi ani przez telefon.

13 KOMENTARZE

 1. Aktualna sytuacja pandemiczna?… Jesteś rodzicem tego dziecka i co zrobisz…? Art. pt. „Dwuletnie dziecko zmarło po szczepionce na Covid-19”
  cyt. „Nowe raporty wskazują, że w ciągu sześciu dni od otrzymania drugiego zastrzyku eksperymentalnej szczepionki przeciw koronawirusowi z Wuhan (Covid-19) firmy Pfizer dwuletnie dziecko zmarło. Dziecko wzięło udział w badaniach klinicznych na dzieciach organizowanych przez Pfizera.” (…)

 2. Jeśli pan Grzegorz Braun zostaje puszczony w WSI 24, to znak to nieomylny, że ważą się losy Rzeszowa. Wcześniej, przy wyborach prezydenckich żerowali na Bosaku, teraz na nim.

 3. Brawo. Jedyna rozsądna w chwili obecnej partia polityczna, która jeszcze nie jest pod wpływami zepsutej i skorumpowanej unii (celowo z małej) Grzegorz Braun nie tylko powinien być prezydentem Rzeszowa, ale powinien być premierem Polski zamiast tego osła z nosem od Jepetto.

 4. Tylko Konfa zachowuje się godnie i staje po stronie ludzi zabitych przez tych psychopatów, wielki szacunek za postawę i niezłomność dla JKM, GB i wszystkich innych

 5. No a co było po debacie? No, jak zwykle TVN stanął na wysokości zadania. Tylko p.Fijołek i p.Fijołek. Pani doktor, zaproszona do studia, określiła program p. Brauna jako folklor polityczny, wskazując palcem, że tylko p. Fijołek… Żenująca stronniczość po płaszczykiem pseudo obiektywności.

 6. Za każdym z kandydatów latali z kamerą a p. Brauna pokazywali tylko na zdjęciach a na końcu jakieś ruchome wstawki z Sejmu. I przekaz podprogowy. Patrzcie, wszyscy w maskach na twarzy a p. Braun i jego świta bez. Nic się w tej Polsce nie zmieni. Nic.

  • Moze jakby Pan Braun wreczyl mediom lapowki w nowoczesny sposob tzn gdyby przeplacil za reklamy to by go puszczali. Kto w ,,PL,, nie smaruje ten nie jedzie.

 7. Odnośnie tytułu: „to są ludzie niezdiagnozowani prawidłowo” – dotyczy społeczeństwa pozbawionego dostępu do opieki medycznej, co wynika z dalszej treści niusa.
  Ale fakt, że psychopaci z rządu są niezdiagnozowani.

 8. Wytlumaczenie tych zgonow jest proste. Ministerm zdrowia jest handlarz a madrzy sie tez historyk. Obaj nie maja zadnej wiedzy bt zdrowia bo nie maja zadnego wyksztalcenia kuerunkowego. Proste? Moze lepiej na ministea zdrowia wstawic inzyniera od budowy mostow albo szewca?

  • „Może lepiej na ministra zdrowia wstawić inżyniera od budowy mostów albo szewca?” – to wcale nie jest głupie; najlepszą książkę, a właściwie książeczkę, napisał inż. budowlany; jeśli się nie mylę, to Jego brat prowadzi jedną z Fundacji zajmującej się ratowaniem dzieci nienarodzonych i w ogóle normalnością;

 9. Jest jeszcze jedna wg mnie najwazniejsza rzecz a malo kto to zauwaza. Nuszczenie dzieci. Niszcza dzieci. Psychicznie, fizycznie. Dramat. Mam nadziej, ze dziec to zapamietaja i uda im sie stworzyc swiat bez otepialych, opetanych i skorumpowanych urzedasow.

Comments are closed.