Sprzedawał 12-letnią pasierbicę za 5 euro i paczkę papierosów. Zwyrodnialec z Niemiec oskarżony o pedofilię i stręczycielstwo

pedofilia
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

Przed sadem w Niemczech staje zwyrodnialec, który oferował kierowcom „usługi” seksualne swej 12-letniej pasierbicy. Mężczyzna wykorzystywał dzieci i przez lata wytwarzał dziecięcą pornografię. W całej Europie nastąpił wzrost przestępczości przeciwko dzieciom.

Postępująca seksualizacja i deprawacja prowadzą do coraz bardziej szokujących przestępstw. Przed sądem w Schweinfurcie w Bawarii rozpoczął się proces 49-letniego mężczyzny, który zmuszał własna pasierbicę do prostytucji. Elektryk identyfikowany jako Thomas S. „oferował” „usługi seksualne” 12-letniej dziewczynki kierowcom ciężarówek na parkingu przy autostradzie. Zwyrodnialec przynajmniej w jednym przypadku miał „sprzedać” dziewczynkę za 5 euro i paczkę papierosów Winston.

Mężczyzna został aresztowany w grudniu przy autostradzie A70 po tym, jak jeden z kierowców poinformował policję o oferowaniu mu usług seksualnych dziecka. Niemiec jest również oskarżony o molestowanie seksualne młodej dziewczyny w wieku od 9 do 11 lat i robienie zdjęć nagim dziewczynkom oraz nagrywanie aktów seksualnych z nimi.

Oskarżony jest również kierowca z Rumunii, który nagrywał akty przemocy z dziewczynką. Ojczym zwyrodnialec miał pozwolić 50-letniemu kierowcy na znęcanie się nad dzieckiem.
Policja aresztowała również 39-letnią matkę dziewczynki, która wiedziała o ohydnych czynach Thomasa S. i zezwalała na nie.

Wedle danych Europolu skala przestępczości wobec dzieci – i to tej najbardziej zwyrodniałej – staje się w Europie Zachodniej szokująca. W Szwecji w ciągu roku liczba gwałtów wzrosła o 16 procent. Za cały ten wzrost „odpowiadają” gwałty na dzieciach, których w 2020 roku odnotowano aż 3950.

We Francji Centralny Urząd ds. Zwalczania Handlu Ludźmi (OCRTEH) ujawnił w lutym, że w latach 2014-2020 prostytucja dziecięca wzrosła o 600 procent.

6 KOMENTARZE

  • Już zalegalizowała. Tylko po cichu. Oficjalnie nie ma już zboczeń są „parafilie”. Tego typa przymknęli nie za pedofilię, tylko za to, że się nad dziewczynką znęcał. Warto przejrzeć „europejski” internet.

   • Smutne, ale macie rację. Jeszcze parę dekad temu karano za homoseksualizm, a dziś to …
    Wkrótce za takie wypadki będzie kara za znęcanie się i nie odprowadzenie podadu od zysku.

 1. Sprzedawał zwyrodnialec!? Tacy jak on powinni być pozbawieni prawem międzynarodowym statusu człowieka i być traktowani jak przedmiot, którego można używać do eksperymentów zakazanych – ci „klienci” również! Niech normalni ludzie dalej pozwalają na ściemę pt. „tolerancja” to będzie więcej takich przypadków aż zwyrodnialcy osiągną swoje i zalegalizują pedofilię!

  • No przecież już legalizują pedofilię.
   Na Zachodzie uczą 6-10 letnie dzieci w szkołach jak wyrażać zgodę i uprawiać seks.
   W USA są parady dzieci „drag queen” dla zboczeńców.
   Słowa „zgoda na seks” są tu kluczowe.
   Jeżeli taka zgoda będzie możliwa do zarejestrowania (a na Zachodzie powstają w tym celu aplikacje mobilne) to bardzo szybko obejmie też seks pedofilski.
   I nie będzie problemu – dziecko dostało nową komórkę albo ciuszki i wyraziło zgodę.

 2. W niektórych przestępstwach kara powinna być wymierzana przez ofiare i lokalna wspólnotę , ich rak ich problem

Comments are closed.