Wielka Brytania. Ponad 500 osób przyjętych do szpitala z koronawirusem po zaszczepieniu

Złamana strzykawka Źródło: Pixabay
Złamana strzykawka Źródło: Pixabay

W Wielkiej Brytanii do szpitala przyjęto ponad 500 osób, u których stwierdzono Covid-19, a które wcześniej zaszczepiły się na koronawirusa.

W Zjednoczonym Królestwie do szpitala przyjęto ponad 500 osób, które mimo szczepienia złapały koronawirusa. Naukowcy z Liverpool University przekazali, że wszyscy pacjenci otrzymali jedną dawkę szczepionki co najmniej trzy tygodnie przed ich przyjęciem.

Badanie wykazało, że w sumie 526 osób zostało przyjętych do szpitala, a 113 osób zmarło w tym, co zespół badawczy nazwał „niepowodzeniem szczepionek”.

„Osoby w podeszłym wieku i podatne, które były szczepione, mogły być nieumyślnie narażone i zakażone albo w procesie kompleksowego szczepienia, albo wkrótce po szczepieniu poprzez zmiany w zachowaniu, w przypadku gdy błędnie zakładają, że są odporne” – czytamy w raporcie.

Wyniki badań zostały opublikowane przez Brytyjską Naukową Grupę Doradczą ds. Sytuacji Awaryjnych.

Autorzy wskazali, że w okresie objętym badaniem, od 8 do 10 marca 2021 r., szczepienia były w dużym stopniu skoncentrowane na osobach starszych.

Źródło: standard.co.uk

8 KOMENTARZE

  1. O tym że spada naturalna odporność organizmu, że zaszczepione osoby zarażone przechodzą ciężej chorobę, że wirus atakuje organy wewnętrzne bo ogłupiały organizm nie wie jak się bronić o tym naukowcy z Liverpool nie powiedzieli. Ale są naukowcy, którzy mówią o tym. Posłuchajcie profesor Dolores Cahill światowej sławy eksperta w tej dziedzinie.

  2. istotny news dla brytyjczyków, strach trzeba podtrzymywać, mieszkam tu angole wierzą w swój rząd ze chce dla nich dobrze, szkoda ze nadal nie znieśli dla nikogo obowiązkowych testów po powrocie z danego kraju i czesto tez kwarantanny nawet dla zaszczepionych.

  3. Tutaj w Kanadzie ludzie tez wierza we wszystko co im rzad powie. KIlka tygodni temu poszlismy do restauracji i pani zapytala o dane (imie, nazwisko oraz nr telefonu). Oczywiscie podalismy falszywe, a jak poszla chyba sprawdzic to wyszlismy. Dalej znalezlismy inna, gdzie wlasciciel o nic nie pytal i maseczek tez nie wymagal choc sam mial, bo musial, by nie utracic biznesu.

  4. W USA wg statystyk CDC, takich przypadków jest tysiące.
    Szpryca nie zatrzymuje infekcji – jedynie łagodzi przebieg (czego oczywiście nie da się udowodnić)

  5. Może jakiś dokładniejszy link do strony podajcie ( w celu weryfikacji…),bo powoływać się na adres który jest w „sprzedaży” to pachnie jakimś fake news-em…

Comments are closed.