Idee nazi wiecznie żywe. Niemieccy lekarze: Szczepienie to za mało. Każdy ma być testowany. Karty sanitarne dla wszystkich

Ute Teichert prezes niemieckiego Federalnego Stowarzyszenia Lekarzy Publicznej Służby Zdrowia, które chce segregacji sanitarnej i wiecznych testów. Zdjęcie: zrzut z ekranu/taggeschau.de
Ute Teichert prezes niemieckiego Federalnego Stowarzyszenia Lekarzy Publicznej Służby Zdrowia, które chce segregacji sanitarnej i wiecznych testów. Zdjęcie: zrzut z ekranu/taggeschau.de

Minister zdrowia Niemiec Jens Spahn zapowiedział, że osoby, które zaszczepiły się przeciw Covid-19, będą mogły wjeżdżać do kraju bez konieczności wykonania testu. Niemieccy lekarze krytykują tę decyzję, wskazując na ryzyko utraty kontroli nad rozprzestrzenianiem się wariantów koronawirusa.

– Osoby zaszczepione powinny dalej przechodzić testy. Jeśli one lub ozdrowieńcy będą wyłączeni z tego obowiązku, chociażby przy wjeździe, może to mieć śmiertelne skutki – powiedziała prezes Federalnego Stowarzyszenia Lekarzy Publicznej Służby Zdrowia Ute Teichert gazetom należącym do grupy medialnej Funke.

Jak dodała, bez testów straci się kontrolę nad procesem rozprzestrzeniania się koronawirusa, szczególnie w przypadku jego wariantów.

Skrytykowała także plan rządu federalnego, by zaszczepieni nie musieli przestrzegać środków bezpieczeństwa do czasu udostępnienia jednolitych świadectw szczepień.

Nie powinno się wykonywać drugiego kroku przed pierwszym. Zanim zostaną wprowadzone ulgi dla zaszczepionych, musi zostać opracowany jednolity certyfikat świadczący o tym, że przyjęli szczepionkę – groziła.

Dodała, że certyfikat powinien być dostępny zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej oraz powinien być odporny na próby sfałszowania.

Berliński Instytut im. Roberta Kocha wskazał we wtorek, że liczba zakażeń koronawirusem spada. Ostatniej dobry odnotowano 7534 nowe zakażenia koronawirusem, czyli o prawie 3,4 tys. mniej niż tydzień wcześniej, oraz 315 zgonów w związku z Covid-19, czyli o 29 mniej niż tydzień wcześniej.

Od początku pandemii wirusem SARS-CoV-2 zakaziło się w Niemczech 3 433 516 osób, 83 591 z nich zmarło.

Zapadalność tygodniowa na Covid-19 (liczba nowych zakażeń na 100 tys. mieszkańców w ciągu ostatnich siedmiu dni) wyniosła we wtorek 141,4. Tydzień temu było to 167,6. Spada również współczynnik reprodukcji wirusa – z 0,92 tydzień temu do 0,88 obecnie.

Oznacza to, że w tym tygodniu średnio 100 zakażonych osób infekuje 88 innych ludzi

12 KOMENTARZE

 1. a trzeba było posłuchać Churchill-a i co 50 lat, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, bombardować Niemcy; ten wrzód na mapie Europy, dopóty, dopóki nie dostanie porządnego kopa od pozostałych krajów, to będzie ten swój nazizm wciskał pozostałym; niestety, mając mameluków na urzędach, możemy sobie pomarzyć; jest ratunek, ale Polacy chyba zostali już odmóżdżeni przez Jewropejczyków; a można, a nawet pilnie potrzeba, chwycić za św. różaniec i zacząć go używać na okrągło;

  • „….a trzeba było posłuchać Churchill-a i co 50 lat, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny, bombardować Niemcy; ten wrzód na mapie Europy, dopóty, dopóki nie dostanie porządnego kopa od pozostałych krajów…”

   Znacznie wiekszym wrzodem byla i jest jego ojczyzna. Jesli Berlin co 50 lat, Londyn i okolice kwartalnie, na przywitanie kazdej nowej pory roku. In perpetuity.

 2. narasta pilna potrzeba uświadomienia sobie i to w skali globalnej, że szybkimi krokami nadchodzi postawienia sławnego leninowskiego pytania: KTO KOGO?
  Bo to, że ktoś zamierza kogoś i to definitywnie – powinno do każdego dotrzeć – i zmusić do zdefiniowania, do której grupy zamierza przynależeć

  • Obawiam się tylko,że Lenin był sponsorowany w 1917 przez te siły,który teraz wymyśliły sobie przeprowadzenie Operacji Plandemia by odebrać resztki wolności ludziom

  • Szczepionka? Tego nie można by pewnym, że chodzi tu o szczepionkę. Ale jedno jest pewne. Die Spritze macht frei! Szczególnie dubeltowa szpryca.

  • Plan jest globalny.
   Super globalne elity w 12 językach wyjawiły ich plan, należy utrzymywać populację PONIŻEJ 500 milionów – patrz Georgia Guide Stones.
   Ciekawe ilu spośród szeregowych funkcjonariuszy policji, wojska, sanepidu, POPiS zmieści się w tym limicie (ponad 93% redukcja).

 3. Wkrótce będą łapanki uliczne i w zakładach pracy, testowanie ludzi po domach i obozy izolacyjne/ koncentracyjne.
  Pozostałych szprycować do upadłego (na kolejne mutacje), aż populacja zredukuje się poniżej celu – 500 milionów.

Comments are closed.