Londyn światową stolicą polityki „menopauzalnej”. Kolejne zapowiedzi Sadiq Khana, szalonego, lewackiego burmistrza

Ulubieniec europejskiej lewicy, muzułmański burmistrz Londynu Sadiq Khan fot. PAP/Abaca/Utrecht Robin
Ulubieniec europejskiej lewicy, muzułmański burmistrz Londynu Sadiq Khan fot. PAP/Abaca/Utrecht Robin

Burmistrz Londynu Sadiq Khan zapowiada wprowadzenie w mieście i jego instytucjach polityki „menopauzalnej”. Stolica Wielkiej Brytanii ma być światowym liderem w zaprowadzaniu kolejnego lewicowego wynalazku.

W Londynie trwa kampania wyborcza przed majowymi wyborami. Rządzący miastem, pochodzący z rodziny pakistańskich imigrantów skrajny lewicowiec i obrońca islamistów Sadiq Khan zapowiedział, że Londyn stanie się światowym liderem polityki „menopauzalnej”.

Na początek owa polityka związana z przekwitaniem u kobiet wprowadzona będzie w ratuszu a potem we wszystkich miejskich instytucjach i firmach. Burmistrz już rozpoczął rozmowy z organizacjami kobiecymi, związkami zawodowymi by nowy wynalazek postępu i równości zaprowadzić w całym Wielkim Londynie.

Khan zacznie od tego co lewacy za pieniądze podatników lubią robić najbardziej – zorganizuje szkolenia w całym mieście i  stworzy sieć wsparcia dla kobiet przechodzących menopauzę. Szkolenia maja podnieść, zwłaszcza u mężczyzn na kierowniczych stanowiskach, świadomość, że kobiety przekwitają i może to być dla nich trudny czas.

Sadiq Khan w rozmowie z „Metro” powiedział, że jest „zdeterminowany”, aby uczynić Wielki Londyn „integrującym miejscem pracy” i uświadomić wszystkim londyńskim pracodawcom, zwłaszcza mężczyznom i osobom na stanowiskach kierowniczych, „ich odpowiedzialność za zrozumienie przejścia menopauzy i tego, jak może to wpłynąć na ich współpracowników”.

– Jestem zdeterminowany, aby Wielki Londyn był prawdziwie integracyjnym miejscem pracy, w którym wszyscy będą traktowani z godnością i szacunkiem, a uznanie, że niektóre koleżanki mogą potrzebować dodatkowego wsparcia i dostosowania, gdy przechodzą przez okres menopauzy, jest ważną częścią tej misji – powiedział.

– Kobiety w każdym wieku zasługują na to, by czuć się mile widzianymi i akceptowanymi w pracy, a ja chcę dawać przykład, zachęcając firmy, organizacje sektora publicznego i nasz rząd, który zbyt często zawodzi, do zrobienia wszystkiego, co w ich mocy, aby to zapewnić.

I dalej lewacki burmistzr zapowiada: Będziemy mieć wiodącą na świecie politykę dotyczącą menopauzy. Żadne inne miasto ani kraj na świecie nie będzie miało takiej polityki, jaką będziemy mieć, jeśli zostanę wybrany ponownie.

Mieszkanki Londynu niewątpliwie szczęśliwe są, że sam burmistrz i urzędnicy zajęli się ich menopauzą. Oto według Sadiq Khana wielki problem w mieście, które zmaga się z największą fala brutalnej przestępczości w swej historii. Po tym jak Londyn stał się światową stolica nożownictwa, teraz będzie stolicą polityki menopauzalnej.

13 KOMENTARZE

 1. W tym szaleństwie jest metoda. Sprawy intymne każdego indywidualnego człowieka mają się stać publiczne.

 2. A propos! Czy transseksualiści po „korekcji płci”, już jako „kobiety” przechodzą menopauzę spontanicznie czy trzeba ją u nich wywoływać odpowiednimi medykamentami?

 3. Co za skrajna dyskryminacja. Mężczyźni w podobnym wieku przechodzą kryzys wieku średniego. Dlaczego nikt o nich nie myśli? Co do samej menopauzy, Czy mężczyzna, który uważa się za kobietę, i wmówi sobie, że ma menopauzę (bo przecież jako kobieta ma do tego prawo), też ma być jakoś inaczej traktowany?

  • Z facetami problem taki że zdarza im się używać rozumu a rozum atomizuje społeczność.
   Kobiety mają podobnie z tym że okazują one intelekt stadny, bardziej lewakom potrzebny.
   Ta cała sytuacja z puntu widzenia lewaków jest bardzo racjonalna, oni zwyczajnie poszukują proletariatu zastępczego bo ten prawdziwy ma ich gdzieś.

 4. Zapomniał o „miesięcznicach” – też stresujący okres – nie tylko dla kobitek w sile wieku. Ciekawe czy przebierańcy się załapią.

  • Oczywiście że tak, wystarczy dać przebierańcom jaki gift czy inną zapomogę, na razie, dochód gwarantowany powinien wystarczyć docelowo.

 5. Z takim pyskiem to facet pewnie ma imienny bilet wstępu do ZOO.
  Tam usilnie stara się dociekać, czy być człowiekiem, czy jakimś innym ludziem.
  To zagadka dlaczego nasi rodacy, w Anglii, dają radę nie patrzeć na ten nazbyt, nawet dla Angoli, „wyrafinowany” pysk.

Comments are closed.