Cejrowski OSTRO jedzie: „Wnerwił mnie Pan Prezydent” [VIDEO]

Wojciech Cejrowski oraz Prezydent Andrzej Duda. / foto: PAP (kolaż)

Wojciech Cejrowski w najnowszym odcinku studia Dziki Zachód odniósł się do wydarzeń, które z udziałem prezydenta, a także premiera miały miejsce w weekend majowy. – Wnerwił mnie Pan Prezydent – powiedział Cejrowski.

W rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim, która została wyemitowana na antenie radia Wnet znany podróżnik Wojciech Cejrowski ostro skomentował działania prezydenta oraz premiera. – Najpierw powinni zadbać o naród – powiedział.

„Wnerwił mnie Pan Prezydent”

Wnerwił mnie Pan Prezydent, bo sobie załatwił grilla z kumplami Prezydentami, a Pan Premier z kolei załatwił sobie wycieczkę do Wilna, był na grobie Piłsudskiego, za naszą forsę sobie odwiedził – zaczął Cejrowski.

Oni sobie załatwili majówki, wycieczki, świętują. Pan Prezydent się spotkał z okazji Święta Polonii i Polaków za granicą, to mnie dotyczy, podobno jesteśmy na wszystkich kontynentach – nie sądzę, żeby była Polonia na Antarktydzie, ale tak mówią – no i Pan Prezydent Duda wręczył flagi działaczom polonijnym, czyli jaki z tego wniosek świąteczny? – kontynuował podróżnik.

Cejrowski wskazał, iż Prezydent Duda „spotyka się z ludźmi, którzy zza granicy przyjechali i nie odbyli kwarantanny”. – Podróżują ci ludzie, w hotelach sypiają, w restauracjach jadają, bo przecież przyjechał do Pana Prezydenta, to gdzieś nocuje, coś je – wskazywał.

Niekoniecznie ma rodzinę w Polsce działacz polonijny, a jak ma rodzinę, to jeszcze gorzej, bo może Pana Prezydenta, kiedy flagę będzie od niego odbierał zarazić śląskim wariantem – dodał. – No więc sobie załatwiają – podsumował.

„I to mnie wnerwia”

Prowadzący Krzysztof Skowroński zauważył, że działo się to wszystko niedaleko siedziby Radia Wnet na Zamku Królewskim. – I to mnie wnerwia – powiedział Cejrowski.

Pan Prezydent o naród powinien zadbać najpierw, a dopiero w ostatniej kolejności o siebie, czyli to co zapowiedzieli – odmrażanie gospodarki przez cały maj – powinno się odbyć najpierw, a dopiero później Pan Prezydent czy Pan Premier robią sobie przyjęcia z kolegami – podkreślił.

Najpierw naród powinien mieć prawo iść do fryzjera, do kosmetyczki, do galerii handlowej, na basen. Od 4 maja dopiero galerie sztuki, muzea i duże sklepy otwarte, a oni poszli na wycieczkę na grób, do muzealnego obiektu, przed 4 maja. Od 8 maja hotele dopiero, a oni do hotelu przyjechali teraz. Od 15 maja ogródki w restauracjach, a Pan Prezydent sobie załatwił, że teraz po ogródkach spacerowali – wyliczał zdenerwowany Cejrowski.

Najpierw powinni zadbać o naród, a w ostatniej kolejności o własne tyłki i własne gardła – podsumował podróżnik.

8 KOMENTARZE

  1. Widocznie nie czują się tym (polskim) narodem. Urządzili narodowi istne pandemonium – porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy Polakami jesteście.

  2. Jak zwykle,ten niedouczony polskojęzyczny cudzoziemski gawędziarz-fantasta nie wie,że Polacy są obecni na Antarktydzie i własnie trwa nabór nabór uczestników 46. Polskiej Wyprawy Antarktycznej do Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego na Wyspie Króla Jerzego (Antarktyka Zachodnia).

  3. W Polsce aż się roi od zdrajców fałszywych bohaterów. Całe pokolenia wychowywane są na kłamstwie i głupocie. Zdrajca Stanisław Poniatowski pełniący rolę króla a głosował za Polski rozebraniem, zdrajca Piłsudski żyd vel Selmann, zdrajca Lech Kaczyński, zdrajca Lech Wałęsa…i teraz zdrajca Andrzej Duda…

  4. Ale po co ta szopka? Przecież Cejrowski non stop marudzi jak go ten pis wkurzył.. i non stop głosuje na nich.

Comments are closed.