Modrzejewski, Sommer: Czwarta FALA. Wiadomo KIEDY będzie. Sprawdź! [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Czy Polacy staną się królikami doświadczalnymi dla koncernów farmaceutycznych? Dr Tomasz Sommer i Zbigniew Modrzejewski komentują najnowsze wydarzenia.

„Polska jest jednym z tych państw, w których Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki od 6. miesiąca życia, do 12. roku życia” – poinformował rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Badania prowadzone będą przez koncern farmaceutyczny Pfizer BioNTtech. Badania mogą ruszyć już niebawem.

„W tej chwili na terenie Unii Europejskiej obowiązuje nas ChRL, czyli Charakterystyka Produktu Leczniczego w zakresie szczepienia osób od 16. roku życia. Jeżeli ten ChPL się nie zmieni, a raczej się zmieni, ponieważ firma Pfizer będzie wnioskowała o zmianę zgodnie z najnowszymi badaniami, które mówią o tym, że szczepienie jest w zakresie grupy wiekowej 12-16 lat i skuteczne, i bezpieczne. I zapewne firma w niedługim czasie będzie wnioskowała o zmianę tego ChPL – u na terenie UE do Europejskiej Agencji Leków” – przekonywał Andrusiewicz.

Jak podkreślił minister „jeżeli ten ChPL się zmieni, będziemy mogli mówić i myśleć o szczepieniu młodych ludzi właśnie od 12. roku życia na terenie Polski”.

Do sprawy odniósł się gość programu Tomasz Sommer Extra Zbigniew Modrzejewski. „To się wpisuje w schemat działania tej przechświetnej władzy” – stwierdził publicysta.

„Akademia medyczna niemiecka jeśli chodzi o mordowanie ludzi przy pomocy eksperymentów ma duże doświadczenie. A teraz chcą to przenieść do Polski” – przypomniał dr Sommer.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

2 KOMENTARZE

  1. Zaszprycowani będą infekować syntetycznym wirusem z szprycy – szpryca programuje ich komórki do produkcji białka syntetycznego wirusa.
    Trzymajcie się z dala od zaszprycowanych.

Comments are closed.