Artur Dziambor ZDRADZA tajemnice Konfederacji! O kulisach Sejmu i kuchni politycznej – SPRAWDŹ! [VIDEO]

Foto: Tomasz Sommer Extra

Jaka przyszłość czeka koalicję PiS-Lewica? Poseł Artur Dziambor komentuje najnowsze wydarzenia w Sejmie.

Koalicja PiS-Lewica przepchnęła w Sejmie unijny Fundusz Odbudowy. Konfederacja jako jedyny klub parlamentarny w całości zagłosowała przeciwko przyjęciu FO.

Zdaniem posła Artura Dziambora rząd wykorzysta środki pozyskane z Funduszu do łatania dziury budżetowej. Nadzieje Lewicy budzą tylko rozbawienie prawicy.

„Nasze zadłużenie budżetowe – to bieżące, które teraz urosło – jest spowodowane w dużym stopniu błędnymi decyzjami politycznymi naszego rządu. To, że oni chcą się ratować tym budżetem unijnym jest oczywiste” – stwierdził poseł.

„To było widać podczas tego głosowania. Ale euforia, jaką ja widziałem w sektorze Prawa i Sprawiedliwości – nie widziałem czegoś takiego nigdy. Oni po tym głosowaniu podskakiwali, klaskali” – podkreślił.

Jego zdaniem część posłów PiS wiedziała, co wiąże się z akceptacją Funduszu Odbudowy. Ale wygrał strach przed utratą władzy.

„Wielu posłów PiS-u ma z tyłu głowy to, że sondaże im spadły o prawie 10 pkt. proc. więc w następnym rozdaniu mogą się już w Sejmie nie spotkać” – ocenił Dziambor.

W wywiadzie dla programu Tomasz Sommer Extra Dziambor zwrócił uwagę na to, jak PiS poniżyło Zbigniewa Ziobrę na oczach wszystkich. „Na przykład pan Terlecki, czyli nadmarszałek, wszedł w sobie w pewnym momencie na mównicę bez żadnego trybu i sobie gadał. Bo miał taką ochotę. A panie marszałek Witek go nie zatrzymała” – zauważył Dziambor.

Sam Dziambor miał nieprzyjemne zdarzenie z marszałkiem Sejmu. Otóż posłowie wyłączono mu mikrofon, gdy zaczął krytykować rząd.

Źródło: Tomasz Sommer Extra

3 KOMENTARZE

  1. A ci dwaj o slupkach caly czas, o ojcach pijarach (bo tak w ustach nauczyciela angielskiego brzmi PR), kto komu, kogo Kaczynski wsparl za bardzo, a kogo za slabo…ani Sommer nie wie, ani grubas tez nie (bez maski? nawet w domu? przeciez rodzina moze zalapac!), ale popiardywac mozna o niczym przez kolejna godzine. Szczesniak-taki zacny pan- ale rozmowa o niczym, a teraz ten bulgotnik wanienny…

  2. Konfederaści. W ramach szykowania się do przejęcia władzy powinniście już dopracowywać swoje ustawy. Na przykład te dotyczące żebractwa, które po waszym dojściu do władzy będzie jedynym sposobem pozyskania środków do życia przez niepełnosprawnych fizycznie czy psychicznie, starych i niedołężnych. Powinniście ustalić jaka jest dopuszczalna odległość od kościoła gdzie żebracy mogą żebrać. I wyznaczyć limit- ilu żebraków na 1 metr 2 może stać pod kościołem. Nie ma za co… :)

Comments are closed.