Chory na COVID-19 uciekł ze szpitala, by się zaszczepić na koronawirusa

Koronawirus/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Koronawirus/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

Propaganda proszczepionkowa odnosi kolejne sukcesy w naszym nieszczęśliwym kraju. Tym razem chory na COVID-19 mężczyzna uciekł ze szpitala, by zaszczepić się…na koronawirusa.

Niektórzy dosłownie potraktowali medialny przekaz o tym, iż każdy odpowiedzialny obywatel powinien się zaszczepić. Pewien mężczyzna postanowił nie czekać i popędził na szczepienie na koronawirusa.

Do opisywanego zdarzenia doszło w sobotę 1 maja. Pacjent zakażony koronawirusem uciekł ze szpitala w Łomży, jednak miał ważny powód – chciał się bowiem zaszczepić…na koronawirusa.

– Ponieważ mężczyzna mógł narazić nie tylko swoje zdrowie, ale również zdrowie innych osób, sprawę potraktowano bardzo poważnie – donosi polsatnews.pl.

O sprawie szybko została poinformowana policja, której udało się namierzyć uciekiniera. Jak się okazało znajdował się w jednej z przychodni w Łomży, gdzie ulokowano punkt szczepień.

Mężczyzna został odizolowany od innych osób, a następnie ponownie przewieziony do szpitala w Łomży. Chory na koronawirusa prawdopodobnie nie uniknie kary za swe zachowanie.

O sprawie poinformowany został już sanepid, a także – jak informuje tvn24.pl – pacjentowi grozi odpowiedzialność karna za spowodowanie zagrożenia epidemicznego.

14 KOMENTARZE

  1. TVN24 i reszta tego … wyhodowali nieszczęsnego, biednego człowieka na papce medialnej. W normalnych czasach przechorował by sobie infekcję w domu, jak w całym swoim życiu nieraz, i po paru dniach poszedł do roboty. A tak to telewizor może nawet go zabije…

    • „uciekł ze szpitala” – to jest dopiero kuriozum ! Z psychiatryka uciekł czy co? Wy już nie zauważacie takiej paranoi w przekazach medialnych. Po drugie widać jak bardzo obłożnie był chory by miał siły uciekać. W tej Polsce wszyscy ogłupieli. Pacjenci, lekarze, media, a przede wszystkim – ale to już w sposób zbrodniczy -politycy.

  2. Taki był właśnie ciężko chory na tego kovida że poszedł sobie normalnie! Tak właśnie wygląda ta ciężka choroba😂😂😂A druga sprawa jest tak że mózgu brak tylko opakowanie zostało 😂😂😂

  3. Człowiek nie wytrzymał psychicznie przy takiej presji jaką walą nam codziennie środki masowego przekazu , nie ma się dziwić . Powinien dostać psychologa , żeby tego człowieka wyciszyć . A co się robi w tym kierunku ? Wpier..a mu się karę !!!! Dobrze , że nie dostał człowiek zawału , rząd i ZUS by się UCIESZYŁ !!! Ludzie gdzie u was współczucie dla chorego zastraszonego człowieczka przez dziennikarzy i rząd i psycholi typu Niedziela , Glut …??? Wstyd i hańba !!!

Comments are closed.