Jak znaleźć „ukryte” filmy na Netfliksie? Oto „tajne kody” do wyszukiwania thrillerów

Netflix
Netflix
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Jak znaleźć najlepsze thrillery na platformie Netflix? Nie wszyscy wiedzą, że istnieją kody, który pomagają odkryć to, co Netflix przed nami „ukrywa”.

Thrillery szpiegowskie, thrillery akcji, thrillery polityczne i thrillery kryminalne – filmów w tej kategorii jest mnóstwo na platformie Netflix. Nie wszyscy jednak wiedzą, jak szukać filmów na Netfliksie. Przedstawiamy specjalne kody, które to ułatwiają.

Coraz częściej fani dziesiątej muzy wolą obejrzeć film online w Internecie, zamiast sprawdzać co ciekawego leci w telewizji. Filmy z lektorem lub z napisami są teraz dostępne jak nigdy wcześniej. Platformy, takie jak Netflix, HBO GO, Amazon i wiele innych, pozwalają w dowolnej chwili sięgnąć po nowości z kin lub filmowe klasyki.

Jak szukać filmów na Netfliksie? Thrillery na platformie Netflix

Dzięki kodom na Netfliksie można znaleźć filmy i seriale, które są „ukryte”.

Aby znaleźć konkretną kategorię, w wyszukiwarce należy wpisać: „netflix.com/browse/genre/”, a następnie po ukośniku dodać odpowiedni kod.

Kody te, to ciągi liczb, które dopisane w odpowiedni sposób do adresu strony przekierowują widzów na określone kategorie filmów. Oto kody na konkretne podkategorie thrillerów:

Thrillery akcji online

 • 43048

Klasyczne thrillery online

 • 46588

Thrillery kryminalne online

 • 10499

Thrillery niezależne online

 • 3269

Thrillery gangsterskie online

 • 31851

Thrillery psychologiczne online

 • 5505

Thrillery polityczne online

 • 10504

Thrillery science fiction online

 • 11014

Thrillery szpiegowskie online

 • 9147

Zmysłowe thrillery online

 • 972

Thrillery o zjawiskach nadprzyrodzonych online

 • 11140

Z tym kodami dużo łatwiej będzie znaleźć na platformie Netflix dobry film na wieczór. Filmy z lektorem i filmy z napisami, które wcześniej można było przegapić, z tymi kodami nie umkną fanom thrillerów.

11 KOMENTARZE

 1. Z informacji na Wikipedii dotyczacych zalozycieli Netflixa i ich dziadkow wynika , ze to jest projekt amerykanskiego rzadu , konkretnie CIA. Amerykanie kontoluja w produkcje 9 tys. to opium w Afganistanie. Czy nie jest fajny pomysl , ze pieniadze z handlu heroina na calym swiecie CIA inwestuje w Netflix?

  • Telewizja, kino, Internet – to dla młodych pokoleń narkotyk jak opium. Żyją w wirtualnym świecie, ale płacą prawdziwymi pieniędzmi – choć one są elektroniczne.

 2. Zabrakło mi tu jeszcze reklamy FACEB OOKA. „Pecunia non olet” jak mawiali starożytni. Wstyd i żenada.

 3. No przecież to nic tajnego… to są id do kategorii które są dostępne a nie tajne kody… Jak was lubię to czasem takie bzdury wypisujecie że no normalnie ręce opadają…

 4. Lektor czytający dialogi na filmach to klasyczny przykład umurzyniania społeczeństwa. Niech się czasem nie osłuchają z obcymi językami, bo może zaczną też czytać informacje z zagranicy bez cenzury TVP, TVN i GW.
  Niektóre kanały DVB-T w Polsce umożliwiają wyłączenie lektora, ale jest to uciążliwe. Powinny robić odwrotnie – normalnie bez lektora, a jak ktoś źle widzi napisy lub nie kuma języka, to włącza sobie lektora. Nic dziwnego, że nawet politycy dukają w obcych językach.

Comments are closed.