Wielce uciśniona mniejszość. Ponad 400 wielkich korporacji lobbuje na rzecz LGBT w USA

Gender LGBT Zdj. ilustracyjne. Źródło: kilokartofli.pl
Zdj. ilustracyjne. Źródło: kilokartofli.pl

W amerykańskim senacie trwają właśnie prace nad ustawą o równości, która będzie realizować postulaty LGBT. Lobbuje za nią ponad 400 wielkich korporacji, w tym m.in. popularna ostatnio firma Pfizer.

Wielce prześladowana mniejszość, która musi walczyć o swe prawa? Nic z tych rzeczy. Za grupami LGBT i ustawą na ich rzecz lobbuje w USA grupa kilkuset korporacji.

Ustawa o równości

Ustawa o równości procedowana przez amerykański senat zakłada wdrożenie postulatów LGBT i środowisk gender. Jak zwracają uwagę krytycy ustawa uderzy w wolność słowa i religijną. Na przykład za dyskryminację osób LGBT ma być uznane między innymi nauczanie Pisma Świętego i Tradycji katolickiej.

Po drugie ustawa uderzy w wolność gospodarczą i pozytywne prawo do dyskryminacji. Mowa tu o wymuszaniu na przedsiębiorcach realizacji zleceń, z którymi ci nie zgadzają się światopoglądowo. Przykłady spraw z ostatni lat można mnożyć, najgłośniejsza była chyba ta związana z cukiernikiem, który odmówił zrobienia tortu na przyjęcie weselne po tzw. ślubie homoseksualistów.

Ustawa przewiduje też zrównanie tożsamości płciowej (a więc nie naturalnej płci) i orientacji seksualnej z rasą i poddanie jej takiej samej ochronie. To oznacza np. karanie z mocy prawa krytyki wobec dalszego rozszerzania postulatów LGBT i gender.

416 firm wspiera LGBT

Do koalicji lobbującej na rzecz „uciśnionej mniejszości” dołączyło dziesiątki wielkich firm, a w sumie na liście korporacji wspierających postulaty LGBT i gender jest ich już ponad 400.

Na stronie LGBT Human Rights Campaign znajduje się lista podmiotów, które wspierają „tęczowe ruchy”. Wśród tych najbardziej znanych są m.in. Coca-Cola, Apple, Netflix, IKEA, Facebook, Amazon, Whirpool, Walt Disney, Twitter, Pfizer, Uber, Pepsi, Google, Goldman Sachs czy Microsoft.

To oczywiście jedynie najpopularniejsze firmy z rzeczonej listy. – Obecnie 416 firm zadeklarowało wsparcie dla „prawa LGBT”. Wszystkie te firmy generują łączny przychód w kwocie 6,8 biliona dolarów rocznie i zatrudniają ponad 14 milionów pracowników – czytamy na dorzeczy.pl.

Źródło: catholicnewsagency.com/dorzeczy.pl/nczas.com

9 KOMENTARZE

 1. No cóż – czas upływa – i wydawałoby się niezniszczalne skały powolutku lub szybko erodują i znikają…
  Tak samo upadają imperia – no nudno chyba wspominać to Rzymskie – ale np Imperium Wielkiej Brytanii czy Francji upadły całkiem niedawno kilkadziesiąt lat temu żyją jeszcze ludzie co to pamiętają…
  Teraz chyba pora na Zjednoczone Stany Ameryki…

 2. I kolejna miska ryżu zarobiona. Trochę się dziwię że ktoś ci chce płacić za takie bezsensowne komentarze.

 3. LGBT w którym ponad połowa to sataniści więc Synagoga Szatana Rothschildowie kontroluje te 416 korporacji zwłaszcza że JPMorgan też wspiera lgbt jest związany z Morawieckim na którego są haki typu pedofilia. Walt Disney który był pedofilem sprawa Bobby Driscola sama korporacja ciągnie na dno Marvela, SW podobnie WB i DC jak na razie najlepiej wychodzi Joker który jest poza DCEU podobnie z The Batman. Pfizer ci od szczepionek powodujących efekty uboczne

 4. które firmy nie wspierają sodomitów ?
  od jakiegoś czasu przestałem pić Coca Colę , a tu dziś info ze Pepsi też.
  jak żyć ?

 5. które firmy nie wspierają zboczeńców ?
  od jakiegoś czasu przestałem pić Coca Colę , a tu dziś info ze Pepsi też.
  jak żyć ?

 6. A propaganda LGBT nam wmawia, jacy oni są szykanowani. Oni są tak szykanowani, że wielkie korporacje wspierają patologię LGBT

Comments are closed.