Idziemy na makabryczny rekord. Liczba nadmiarowych zgonów szokuje. „Odpowiecie za to!”

Świeca/fot. ilustracyjne
Świeca/fot. ilustracyjne

Pandemia kortonawirusa, a może raczej decyzje związane z walką przeciwko niej, kosztują życie dziesiątki tysięcy Polaków. Dane statystyczne dotyczące nadmiarowych zgonów w pierwszym kwartale tego roku przerażają. Idziemy na makabryczny rekord, a w sieci lawinowo przybywa historii dotyczących konsekwencji teleporad czy odwołanych zabiegów i diagnostyki.

Media od ponad roku dzień w dzień straszą Polaków pandemią, podają liczby zakażeń i zgonów.

Nikt jednak nie podaje ilości dramatów, które rozgrywają się poprzez paraliż służby zdrowia, a oznacza dziesiątki tysięcy nadmiarowych zgonów i to nie mających związku z koronawirusem.

Konsekwencje teleporad, zrobienia szpitali tylko dla covidowców, zawieszenia zabiegów planowanych czy wożenie chorych od szpitala do szpitala przynoszą makabryczne plony w postaci tysięcy nadmiarowych zgonów.

Makabryczny rekord

W I kwartalne 2021 roku odnotowaliśmy 181 325 zgonów (1 619 dziennie). Dla porównania w ciągu pierwszych trzech miesięcy zeszłego roku zmarło 133 025 osób (1 188 dziennie).

„Notujemy wzrost o 48 300 zgonów do 2020 roku [36,31%]. I idziemy trendem na ponad 104 tys. zgonów więcej niż w 2020 roku i 181 tys. więcej niż w roku 2019” – wylicza jeden z twitterowiczów.

„Wstępne dane MC o tygodniowych zgonach za kwiecień sugerują, że można szacować liczbę zgonów w kwietniu na poziomie 50-55 tys. Rok temu był 34,2 tys.” – podaje inny i dodaje, że „suma zgonów za ostatnie 12m to ok 525 tys. O 120 tys. więcej niż rok temu”.

Zabójczy paraliż służby zdrowia

W sieci pojawia się wiele dramatycznych relacji, które pokazują nędzny obraz sparaliżowanej służby zdrowia, która w wielu przypadkach skazuje chorych na śmierć.

„Odwiedziła mnie pół godziny temu Pani, która co jakiś czas zachodzi do mnie do pracy. Jej mamę leczyli teleporadą, syropami na kaszel i ibupromem ból gardła. Właśnie się okazało, że to rak krtani. Odpowiecie za to. Mam nadzieje ze jeszcze w tym życiu. Życzę wam z całego serca’ – napisał na Twitterze jeden z internautów, a pod tym wpisem pojawiło się mnóstwo podobnych relacji.

„U szwagra w pracy Jednemu koledze wbił się patyk w oko. Pojechali do szpitala. Lekarz mówi ze mu nie pomoże bo covidowych biorą. Kolega się pyta – to co? Mam oko stracić? Lekarz na to – a co? Wolisz umrzeć na kowida?? Wybrał śmierć! Oko uratowane” – napisał kolejny.

„Moją znajomą lek. rodzinny leczył maścią – a kobita miała zapchane żyły w lewej nodze” – dodała jedna z internautek. „Tak zmarła moja babcia kilka miesięcy temu. Miała zaawansowana zakrzepicę. Kilka miesięcy, zamiast zastosować prosta terapię heparyną, babcia miała smarować nogę maścią rozgrzewającą. A potem było już za późno” – odpowiedział pan Piotr.

„Znam podobny przypadek, przed teleporadami. Taki jest poziom naszej służby zdrowia. Lekceważące podejście do problemu pacjenta. Oczywiście są wyjątki” – oceniła pani Irena.

„Takich historii jest masa. Osobiście znam kilka osób. Niektóre niestety nie przeżyły braku leczenia, czy hospitalizacji. Można śmiało nazwać to świadomym ludobójstwem. Kiedyś był za to trybunał – jak w Norymberdze. Życzyłbym sobie, żeby znów został zorganizowany” – podsumował pan Maciej.

40 KOMENTARZE

 1. Polakom rozum odebrał tzw. „Wyścig Szczurów”. Zaczęło się to od wysprzedaży zakładów pracy przez robotników…za michę ryżu”, pod dyktando wierchuszki tzw. „SOLIDARNOŚCI”.
  Obecnie mam biliony długu i permanentny zamordyzm przez polskojęzyczny rząd, lekarzy, naukowców, dziennikarzy, i polskojęzyczne media media.
  Do refleksji!
  PS. „DOBRZE TO JUŻ BYŁO I SE NE VRAT”.

  • Zaczęło się dokładnie od tego, że ludzie uznali, że Solidarność to patriotyczny ruch obywatelski, pomimo że byli to zdrajcy i świnie.
   Los Polaków został przypieczętowany w wyborach koncesjonowanych (gdy komuna chyliła się ku upadkowi) – poprzez odrzucenie tak zwanej *listy krajowej* i oddaniu tym samym władzy solidarnościowemu bydłu i sprzedawczykom takim jak Balcerowicz.
   Z resztą się zgadzam.

  • A wystarczy nadal lansować PIONIERSKI program PiS – TRUMNA +
   tylko, że nikt nic nie daje a zabiera wszystko, ku chwalepisu!!!

 2. Nasz rzad to mordercy to przy okazji covida pozbywają się ludzi. Musisz mieć papiery, ze covida przeszedłeś i test to może będą cie leczyli na inne choroby.Ale im się lepiej opłaca mieć covidowego i nie przyjmują. Ile lobbyści odpalają dla ministra , ze ten nie zakazuje praktyk prywatnych przez lekarza. Płacisz i cie przyjmuje, więc jest to świadome działanie, dzwonić, dzwonić, albo dama odbierze albo nie bo to z NFZ, a gdzie są moje składki?.

 3. Póki istnieje zbrodniczy system Niedzielskiego płacenia podwójnie za covida i teleporady Szumowskiego oraz nadzorowanie tego ludobójstwa przez MM nic się zmieni.Tylko trwałe usunięcie rządzących psycholi i popierającej ich w mordowaniu Polaków tzw. opozycji pozwoli nam normalnie żyć.

 4. Nic nie zrobimy pisowskim, zandbergowskim i jacy jeszcze są komuchom, oni będą rządzic długo, będą trzymać nas za mordę i łupić bez litości.Piszę to z żalem i wściekłością, bo Polacy którym śniła się piękna, bogata i przyjazna Polska wpadli jak śliwka w szambo.

  • Kasa się kończy, system znany jako Zachód/Cywilizacja Zachodnia czy Łacińska właśnie dokonuje swojego żywota.
   Władza będzie dysponowała coraz to mniejszymi środkami i będzie ją łatwiej ignorować.
   Nadchodzi chaos i anarchia.
   Z biegiem czasu „rządzenie” ograniczy się do stolicy i najbliższych okolic.
   Prowincja będzie żyła swoim życiem, tak jak ludzie zaczęli żyć swoim życiem u wujka na wsi po likwidacji posterunku policji. Nawet się nie boją samochodem po pijaku jeździć i robią to otwarcie.

   • Właściwie, to zagrożona jest cywilizacja żydowska, która wyparła łacińską przynajmniej w sferze organizacji większości państw. Walą się układ jednobiegunowy z USA, które kontrolują i ich waluty fiducjarne.

 5. To dopiero początek.
  Dr. Richard Fleming, ostrzega – eksperymentalne szczepionki nie są skuteczne w zapobieganiu COV19 (dane producentów dla FDA), zawierają syntetyczny kod genetyczny i powodują infekcje, stany zapalne, skrzepy krwi oraz chorobę szalonych krów, Alzheimera i zaburzenia neurologiczne.
  Wysokie ryzyko – „W modelu zwierzęcym szczepionki rozwijają chorobę gąbczastą i chorobę szalonych krów”.
  Ostrzegł, że efekty mogą pojawić się u ludzi po półtora roku.

   • Chodzi o dawne badania Fleminga, które wykazały, że choroby prionowe są wywoływane przez białko typu spike, a takie białko jest podstawą szczepionek na covid. To że wywołują silny stan zapalny widać teraz po rodzaju nopów, ale na wywołanie choroby neurodegeneracyjnej trzeba trochę więcej czasu.

   • poszukaj google
    „Eksperci ostrzegają, że eksperymentalne „szczepionki” na Covid-19 mogą wywołać chorobę szalonych krów”

 6. „Ludobójstwo” wymaga działań proaktywnych.
  Tutaj mamy raczej do czynienia z odmową udzielenia pomocy (zaniechaniem).
  Wiąże się to z brakami kadrowymi i sprzętowymi tak że jest jakieś tam uzasadnienie.
  Zostaje zarzut administracyjnej dyskryminacji nie-covidian.

  @patriotka,
  Po zakazaniu praktyki prywatnej większość lekarzy po prostu wyjedzie gdzie pieprz rośnie i ani dama nie odbierze ani nikt Cię nie przyjmie.
  Uważaj czego pragniesz bo Bozia zrobi Ci figla.

  • „Tutaj mamy raczej do czynienia z odmową udzielenia pomocy (zaniechaniem).
   Wiąże się to z brakami kadrowymi i sprzętowymi tak że jest jakieś tam uzasadnienie.”

   Pieprzysz straszne bzdury.

 7. Rząd się sprawdził – nie mamy zapaści w służbie zdrowia.
  Nie sprawdzili się prywaciarze – mamy zapaść w usługach pogrzebowych.

  [Oczywiście to hiperbola, usługi pogrzebowe póki co sobie radzą, choć fakt, rozgrzane są…]

 8. Cieszę się ze jestes optymista.
  Ja juz niestety nie. Będą długo nas męczyc i przesladować, karmic robakami i zakazywać, nakazywać i karać. To znana ogólnie droga i wątpię, by gdzies na prowincji mogły przetrwać jakies oazy wolnosci. Biernosc policji wobec aktów kryminalnych, to podobnie jak porzucenie przez słuzbę zdrowia nie- kowidowych chorych przejaw rozkładu państwa. Jeśli nam rozleci się państwo, to przyjdą inni i wtedy dopiero zacznie się trzymanie za pysk

  • Państwa rozlatują się teraz wszędzie, u owych „innych” też.
   Mogłyby ewentualnie przyjść Ruskie.
   Tylko po co?
   U nas już prawie nic wartościowego nie ma.
   Będzie namiastka państwa, mnóstwo zakazów i nakazów powszechnie olewanych tak jak w Wenezueli albo w Meksyku.

 9. mam znajomą pielęgniarkę-instrumentariuszkę na oddziale kardiologii inwazyjnej,twierdzi ona że w ciągu ponad pół roku,nie przeprowadzili ani jednego zabiegu.Obsada na oddz.musi być,ale się nudzą,więc owa znajoma zaczęła handel jajkami w całym szpitalu( jej teściowa ma kurki)Zamówienia tzw.medyków przewyższają predkośc znoszenia jajec przez kury,bo jajca są niby ,,wiejskie, a tym samym ekologiczne”,więc wszystko jest OK.

 10. Mataniahu Moravietz po prostu ratuje system ubezpieczeń społecznych w ten sposób i dostanie nagrodę za to jako wybitny ekonomista, który uratował ZUS… :-))))))))))

 11. Artykuł naukowy Bombshell Salk Institute ujawnia, że ​​białko kovid spike powoduje śmiertelne skrzepy krwi… i znajduje się we wszystkich szczepionkach COVID (zgodnie z projektem). NIEPOWODZENIE SZCZEPIONKI: CDC przyznaje, że ponad 9000 Amerykanów zaraziło się koronawirusem, nawet po przyjęciu szczepionek kovid

  • Sprawdzaj info – w mRNA nie ma tego białka. Sęk w tym, że mRNA uczy nasze komórki jak produkować to białko. Skutek ten sam.

 12. Nawet jak wykituje razem z Adriankiem to nie będzie to żaden dowód. Ba, jak roz..no 100 osób w tutce to też nie był dowód!

 13. Na zjeździe globalistów w Davos ustalono , że ma zginąć 64 miliony populacji ludzi bo jest ich za dużo na świecie a przy okazji zarobić dużą kasę na tym ! Myślę , że to kiedyś wyjdzie a wszystko stało się przez grypę …różne są wątki .

 14. Prawdziwa „Solidarność” to zdelegalizowano Stanem Wojennym . Następną powołał tow.jenerał Kiszczak.Trzymajcie się faktów.

 15. Wszyscy, ktorym zmarli bliscy w szpitalu powinni występowac o pełną dokumentację medyczną. Taka masowa akcja mogłaby wpłynąć na opamiętanie medyków.

 16. To moja teoria spiskowa; zaszczepić wszystkich odpowiednim genomem, który po paru latach można uaktywnić odpowiednim stymulatorem np. bezpłodności lub też ograniczającym wydolność serca osób w podeszłym wieku, umieszczonym np. w trzeciej szczepionce, w popularnym napoju gazowanym.

  • Można podejrzewać, że Nowy Ład ma coś z tym wspólnego ponieważ rządzący nawet nie zająkną się na temat zwiększającej się śmiertelności obywateli zazwyczaj chorych i nieproduktywnych cynicznie nie martwiąc się o swoich wyborców. Wydawałoby się, że to jest zbyt proste ażeby było prawdziwe. Jednak logika tego rządu jest niesamowicie synergiczna z koncepcją NWO, którą możemy już odczuć chociażby we wzmożonej ochronie klimatu i zmniejszaniu światowej populacji. Proste?

 17. Jest inny, wręcz budzący grozę problem – czy ktoś zwrócił uwagę, że od chwili masowych (!!!!!) szczepień, pomimo spadków zakażeń, umiera każdego dnia dodatkowo ok 500 osób dziennie. Czyli, że tylko od 1 stycznia tego roku do końca kwietnia zmarło prawdopodobnie z powodu podanych szczepionek ok 62 tysiące osób ! To już jest
  holocaust .

  • Zwrócić zwrócił, ale rzetelność nie pozwala wyciągać zbyt pochopnych wniosków.
   Trochę przesadzasz, tyle nie umierało przez cały ten okres, ostatnie ze 2 m-ce to tak. Niemniej skala spora – jesteśmy na 15. miejscu na świecie w zgonach na 1 mln (odrzucając Gibraltar).

  • Fakt faktem – ojciec znajomego (ok. 85 lat) zmarł niedawno 5. dnia po przyjęciu 2. dawki szczepionki Pfizera. Ogólnie dość zdrowy jak na swój wiek.
   Ktoś wie czy są gdzieś gromadzone takie dane? Jakaś inicjatywa społeczna, stronka?
   Statystyka wiele by ujawniła.

Comments are closed.