O tym lepiej nie mówić. CDC nie będzie liczyć zakażeń COVID-19 po szczepieniu, jeśli nie doprowadzą do hospitalizacji lub zgonu

Prenumerata Najwyższego Czasu!

CDC (amerykańska agencja rządowa – red.) poinformowało o tym, że od 14 maja zmienia zasady dotyczące raportowania tzw. przełomowych przypadków zakażenia koronawirusem po szczepieniu przeciw COVID-19. Zliczane będą tylko te zakażenia, które doprowadzają do hospitalizacji lub zgonu.

Ponieważ pojawia się coraz więcej doniesień o tzw. przełomowych przypadkach COVID-19, zarówno w USA, jak i na całym świecie, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) poinformowało o tym, że od 14 maja zmienia sposób raportowania tzw. przełomowych przypadków.

Na czym ma polegać zmiana? Zgodnie z oświadczeniem na stronie internetowej CDC „przechodzi do zgłaszania tylko pacjentów z tzw. przełomową infekcją po szczepieniu przeciw COVID-19, którzy byli hospitalizowani lub zmarli”.

Oznacza to, że nie będą już raportowane przypadki zakażenia po szczepieniu, jeżeli te nie wywołają poważnych skutków. Oficjalnie agencja stwierdziła, że ​​pomoże to „zmaksymalizować jakość danych zebranych w przypadkach o największym znaczeniu klinicznym i dla zdrowia publicznego”.

CDC przekonuje jednak na swej stronie internetowej, by się nie martwić. Tzw. przełomowe przypadki po szczepieniu są ich zdaniem spodziewane, a szczepionki są skuteczne i konieczne, by zapanować nad mniemaną pandemią koronawirusa. I nie zadawaj pytań foliarzu.

Agencja rządowa odnosi też do strony, na której wyjaśniono, iż „niewielki odsetek osób w pełni zaszczepionych przeciwko koronawirusowi nadal będzie chorować na COVID-19”. Jak wielki będzie odsetek tego jednak się nie dowiemy, gdyż takie przypadki nie będą raportowane.

Zgłaszane natomiast będą przypadki zakażeń, które doprowadziły do hospitalizacji lub śmierci. CDC uspokaja, że takie przypadki też są spodziewane, jednak będzie to „mały procent”. Za tzw. przełomowe przypadki mają odpowiadać nowe warianty koronawirusa.

To wszystko, z pełną powagą, prezentowane jest na stronie rządowej agencji CDC.

Do tej pory tzw. przełomowy przypadek zakażenia koronawirusem był odnotowywany w przypadku, kiedy dana osoba uzyska dodatni wynik testu na SARS-Cov-2 dwa tygodnie po przyjęciu szczepionki Johnson & Johnson lub drugiej dawki szczepionek Pfizer czy Moderna.

To już druga zmiana CDC dotycząca osób w pełni zaszczepionych. W kwietniu ogłoszono zmianę sposobu podawania testów PCR osobom w pełni zaszczepionym. – Obie zmiany spowodują zmniejszenie ogólnej liczby zgłoszeń tzw. przełomowych przypadków w USA – podkreśla portal childrenshealthdefense.org.

Źródło: cdc.gov/childrenshealthdefense.org/nczas.com

8 KOMENTARZE

 1. Chodzi o to żeby ukryć to, nawet po szczepieniu można zachorować na Covid. Prawdopodobnie w statystykach ilość przypadków byłaby taka sama jak u niezaszczepionych co mogłoby poddać w wątpliwość zasadność tych szczepień.

 2. Nie rozumiem do końca. Nie będą raportować w statystykach zakażeń na Covid jeśli osoba zakażona jest zaszczepiona, czy jest może jakaś oddzielna statystyka zakażeń po szczepieniu gdzie podają te dane a których teraz podawanych ma być mniej tzn. tylko te ciężkie i śmiertelne przypadki natomiast samo zakażenie zostanie odnotowane w statystykach tylko bez podania że osoba zakażona jest zaszczepiona

  • A co tu rozumieć? Żeby szczepionki były skuteczne, wystarczy przestać liczyć zakażenia. Ot i wszystko.

 3. Gwiazda FOX News Tucker Carlson zadał pytanie ilu Amerykanów umiera na szczepionkę COVID19. Okazuje się, że wg danych z systemu raportowania USA (VAERS) średnio 30 osób dziennie umiera na szczepionkę, a w ciągu 4 miesięcy szczepień CV19 umarło więcej niż w ciągu 15 lat (1997-2013) na wszystke szczepionki.
  Wg raportu z 2010 roku – system VAERS zarejestrował mniej niż 1% faktycznych negatywnych skutków ubocznych szczepień.
  Tucker Carlson — Why are thousands dying from the Vax?

 4. Dr. Richard Fleming, ostrzega – eksperymentalne szczepionki nie są skuteczne w zapobieganiu COV19 (dane producentów dla FDA), zawierają syntetyczny kod genetyczny i powodują infekcje, stany zapalne, skrzepy krwi oraz chorobę szalonych krów, Alzheimera i zaburzenia neurologiczne.
  Wysokie ryzyko – „W modelu zwierzęcym szczepionki rozwijają chorobę gąbczastą i chorobę szalonych krów”.
  Ostrzegł, że efekty mogą pojawić się u ludzi po półtora roku.

Comments are closed.