HIT TYGODNIA! Wielki Reset, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy

Światowe Forum Ekonomiczne w 2021 roku nie odbędzie się w Davos. (Fot. swiss-image.ch/Photo Moritz Hager)
Prenumerata Najwyższego Czasu!

W internecie bardzo popularne stało się tytułowe hasło zaproponowane przez globalistów z Forum Ekonomicznego w Davos. Zakłada ono, że po pandemii odejdziemy od prywatnej własności. Warto zauważyć, że taki postulat staje się popularny zwłaszcza wśród zachodnich społeczeństw.

W USA mówi się o kilku żyjących obok siebie pokoleniach: Pokolenie Z to osoby w wieku 16-23 lata. Millenialsi to osoby w wieku 24-39 lat. Pokolenie X – osoby w wieku 40-55 lat. Boomers – osoby w wieku 56-74 lata. Silent generation („ciche pokolenie”) – powyżej 75 lat.

Jak wynika z badań przeprowadzonych w 2020 roku, 40% Amerykanów ma pozytywny stosunek do socjalizmu (o 4 punkty procentowe więcej niż w 2019 roku). Najsilniejszy wzrost nastrojów socjalistycznych widoczny jest wśród najmłodszych obywateli, w przypadku których pozytywny stosunek do socjalizmu wyraża 49% osób (mowa o „pokoleniu Z”, czyli 16-23 lata).

Przychylność tej samej grupy wiekowej dla komunizmu utrzymuje się na stałym poziomie 28%, a wśród tzw. millenialsów, czyli grupy wiekowej 24-39 lat, jest to 22%.

Dodatkowo 18% osób z „pokolenia Z” i 13% „millenialsów” uważa, że komunizm jest systemem bardziej sprawiedliwym niż kapitalizm i warto rozważyć wprowadzenie go w Ameryce.

Powyższe dane sugerują, że młodsze pokolenia nie są do końca zadowolone z obecnego systemu (w domyśle „kapitalistycznego”). W wielu państwach zachodnich standard życia zwykłych obywateli wcale nie ulega poprawie, pomimo wiecznie rosnących wykresów giełdowych i ogromnych przychodów poszczególnych korporacji. Młodsze pokolenia mają dużo mniejsze szanse na znalezienie pracy z godziwym wynagrodzeniem.

CZYTAJ DALEJ ->

8 KOMENTARZE

 1. A najpiękniejsze jest ze ci mlodzi ludzie twierdza ze aktualny kapitalistyczny system jest zly.
  Oddaja wiec swoje glosu na tych samych kapitalistów(!) tym razem promujacych komunizm (marksizm) uwazajac ze sie cos zmieni.
  Jak by to powiedzial imperator Palpatine z GW: „ironic”
  lub „i love democracy”😀

  • Nie mamy żadnego kapitalizmu, nie wiem czy był takowy kiedykolwiek. Może dekady temu w USA ale teraz prawie 100% amerykańskiego kongresu i Senatu, to politycy kupieni i działający na rzecz największych i najbogatszych korporacji Ameryki (i świata, bo korupcja uzależnia). To już powoli znacznie bliżej faszyzmu, niż komunizmu.

 2. Wdrażają globalny plan resetu i depopulacji. Maski, testy i lockdowny to tresura. Po masowych szczepieniach na CV19 ludzie będą masowo chorować i umierać (stopniowo ujawniające się negatywne skutki oraz kolejne fale szpryc).
  Zapaść gospodarczą głód, zamordyzm, zakaz przemieszczania się i kupowania bez „paszportu zdrowia”, likwidacja gotówki, konfiskaty aktywów i własności prywatnej, uniwersalny podstawowy dochód uzależnionego od posłuszeństwa, obozy koncentracyjne.

 3. socjalizm, bez przerwy sprawdza, co jest najlepsze dla jego rozwoju, aby opanować cały globus, był etap siłowych i masowych mordów, etap wschodni- kontynuacja,- a zachodni- chleb, czyli socjal i igrzyska,- potem etap zachodni, zastosowano w tzw. całym cywilizowanym świecie

  • mało, teraz etap grypy, najstraszniejszej choroby, i to jest to, takie proste, rządzić strachem, po wszczepieniu strachu, ludzie dostali małpiego rozumu, nie zastanawiając się, że grypa tak ma, faluje i mutuje, ale najlepsza szczepionka, strach, działa

Comments are closed.