Jak on śmiał to zrobić?! Awantura lewackich obłąkańców o Księcia całującego Królewnę Śnieżkę [VIDEO]

Lewacy atakują Disney,a za scenę z filmu z 1937 roku pokazująca jak Książę całuje Królewnę Śnieżkę bez jej zgody. Zdjęcie: YT/zrzut z ekranu
Lewacy atakują Disney,a za scenę z filmu z 1937 roku pokazująca jak Książę całuje Królewnę Śnieżkę bez jej zgody. Zdjęcie: YT/zrzut z ekranu

Lewaccy obłąkańcy zaatakowali Disneya za pokazywanie sceny ze swego filmu w, której Książę budzi pocałunkiem Królewnę Snieżkę. Awantura przetacza się przez Stany Zjednoczone i Wielka Brytanię.

Do awantury doszło po tym jak Disney otworzył po zamknięciu z powodu pandemii swe wesołe miasteczko.

Niestety do Disneylandu  wybrały się dwie obłąkane lewaczki – redaktor naczelna SFGATE Katie Dowd i reporterka Julie Tremaine. Razem opublikowały recenzję opisującą atrakcje z parku rozrywki w tym z przejażdżki kolejką.

W czasie przejażdżki gościom pokazywana jest m.in scena z klasycznego filmu Disneya z 1937 roku „Królewna Śnieżka”. Oto Książę całuje zatrutą jabłkiem przez złą czarownicę śpiącą Królewnę Śnieżkę i w ten sposób budzi ja do życia.

Obłąkane lewaczki zapałały oburzeniem, ze Książę zrobił to bez zgody Królewny Snieżki, i że Disney nie zmienił tej sceny tak, by przystosować ją do nowoczesnych, postępowych i tolerancyjnych czasów.

„Czy nie ustaliliśmy już, że zgoda we wczesnych filmach Disneya jest poważnym problemem? Że uczymy dzieci, iż całowanie bez obopólnej zgody nie jest ok?” – napisały Dowd i Temaine. „Trudno zrozumieć, dlaczego Disneyland 2021 roku zdecydował się pokazać scenę z tak staroświeckimi wyobrażeniami o tym co mężczyzna może zrobić kobiecie”.

Być może obłąkanym chodziło o to by Książe potraktował Królewnę Snieżkę defibrylatorem.

Dyskusja na ten temat zaczęła przetaczać się przez wszystkie amerykańskie media, a także przez brytyjskie po tym, jak całą sprawę skomentował jeden z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarzy Piers Morgan.

Wyrzucony niedawno z telewizji ITV za krytykowanie Meghan Markle publicysta i telewizyjny showman odniósł się do sprawy pisząc na Twitterze: „Na miłość boską …Czy brygada ideologicznego pobudzenia (woke brigade), mogłaby prostu się k..wa, zamknąć? Jesteście żałośni i męczący i nikt w prawdziwym świecie się z wami nie zgadza”.

Piers Morgan ma na Twitterze blisko 8 milionów obserwujących więc awantura przeniosła się tez do Wielkiej Brytanii i tamtejszych mediów.

Disney jest jedną z tych firm show biznesu, które cenzurują swoje produkcje w tym te starsze przerabiając je na nowo i starają się wciąż podlizywać, niszczącym kulturę i więzi między ludźmi lewackim szaleńcom. Każda nowa produkcja podporządkowywana jest konceptom równości, różnorodności wszelakiej, politycznej poprawności.

Ale oczywiście nawet tak gorliwy Disney nie nadąża za lewackim obłędem. Media na Zachodzie już są tak zindoktrynowane i tak pozbawione zdrowego rozsądku i kręgosłupa, że uznają iż scena pochodząca z XIX-wiecznej bajki braci Grimm, pokazana w filmie z 1937 roku jest kontrowersyjna.

18 KOMENTARZE

 1. Hitler w main kamp nienawidzi Żydów bo uwaza Marksa za Zyda i uwaza komunistow jako swoja konkurencję nazywa zydow wcieleniem diabla niszczycielami kultury i zagrozeniem dla nad rasy ludzi czyli Niemców jego koncowym zadaniem jest musi byc usuniecie wszystkich zydow pisze w main kamp
  Jezeli nie wiedzial o zagladzie zydow to napewno ja zainspirował

  • Kiedyś w pracy, z nudów, czytałem „Mein Kampf” w firmowym smartfonie, tylko że doszedłem do mniej więcej połowy. Hitler tam pisał, że nie cierpi KOMUNISTÓW – jak ja, a nie Żydów. A skoro wśród komunistów było i jest masa żydostwa, to to potępiał. I miał rację.

 2. No i że ten „książę” jest biały a nie czarny z rozmiarem XXXL – też chyba nie bardzo pasuje ???

  • Najlepiej niech będzie przejrzysty, taki niewidzialny człowiek. I na początek niech zmienią, że całuje ją w ..kuciapkę, i niech się dzieje ! Przy czym, żeby było kulturalnie, krasnoludki zasłaniają oczy :D

 3. To jakoś obłęd. Zamknąć te głupie ciopy w zoo i pokazywać turystom na wybiegu a alarmie bananami

 4. Widziałem kiedyś oddział zamknięty szpitala od środka i wydaje mi się, że niektórzy powinni tam trafić.

 5. Oczywiście zgoda Snieżki na pocałunek powinna być wyrażona na piśmie w obecności notariusza. Tylko jak ją wyrazić w stanie śpiączki? Feminazistki mają więc kolejny dylemat.

  • Ktoś tam przepowiedział, że musi Kobietę pocałować książę, by ją uratować. Skoro więc zostało to ustalone jako siła wyższa, to książę jest niewinny. „Winny” jest autor przymusu przepowiedni. Ta zaś była jedynym ratunkiem dla Kobiety, więc lewaczki powinny się cieszyć, że ktoś Kobietę uratował. Ponieważ lewaczki są głupie z braku rozumu, logika dla nich to siła niepojęta. Lewactwo jest natomiast mistrzem w doprowadzaniu wszystkiego do granic absurdu.

  • Odpowiedź jest oczywista, z powodu śpiączki nie powinien nigdy jej pocałować, a ona nigdy się wybudzić. A w ogóle to powinno się ją odłączyć, to znaczy „zaniechać uciążliwej terapii” i wysłać do krematorium. To jest świat według lewactwa, ludzi wychowanych na grach i kreskówkach, a nie na baśniach i ludowych bajkach.

 6. Czekam, na kolejne odkrycie, nie tylko pocałował śpiącą, ale jeszcze on i krasnoludki klęknęli, co za narzucanie religii poprzez promowanie gestów ich wyznawców!!!!!

 7. Książe był kryptogejem, ponieważ Śnieżka to był transseksualny Śnieżek – nie mylić ze Śmiszkiem. Przebrał się za kobietę, bo czuł się nią. Potem żyli długo i szczęśliwie i mieli wiele dzieci – posłanka Żukowska może to potwierdzić, bo była przyjaciółką rodziny.

 8. A ja kobiety nadal całuje kiedy chcę :D a feministki nie pocałuje nawet za dopłatą, a co dopiero za „zgodą” XD

Comments are closed.