Zabrał fiolkę szczepionki z apteki, by ją zbadać. Został zatrzymany. Zapowiada, że dopnie swego [VIDEO]

Szczepionka Johnson&Johnson.
Szczepionka Johnson&Johnson. (Fot. PAP/EPA)

Mężczyzna z Minnesoty zabrał z apteki fiolkę szczepionki przeciw COVID-19 Johnson&Johnson. Został zatrzymany przez policję.

Mężczyzna nazywa się Thomas Humphrey. Poinformował, że wykradł fiolkę ze szczepionką, aby we własnym zakresie ją zbadać.

Mężczyzna udał się do jednej z aptek sieci CVS. Poprosił pracownicę, by podała mu opakowanie, gdyż chce zapoznać się z instrukcją.

Następnie wyciągnął fiolkę szczepionki przeciw koronawirusowi z pudełka i zmierzał w kierunku wyjścia. Pracownica próbowała słownie go powstrzymać.

Zamierzamy to przetestować. Zawieziemy do laboratorium, zbadamy – oświadczył Humphrey. Nagranie ze zdarzenia w aptece poniżej:

Niedługo później mężczyzna został aresztowany. Po przesłuchaniu zwolniono go.

Humphrey w blisko 23-minutowym filmie opublikowanym na Instagramie wyjaśnił, dlaczego ukradł szczepionkę. – Nie zrobiłem nic złego – uważa.

Moja mama zmarła dwa tygodnie po szczepieniu. Moja przyjaciółka po szczepieniu ma problemy z jajnikami. Ludzie cierpią na niewydolność narządów – mówił mężczyzna.

W kolejnym poście opublikowanym w mediach społecznościowych zapewnia, że wreszcie zbada preparat.

Musimy dowiedzieć się, co jest w tych szczepionkach. Właśnie przekazałem fiolkę do lekarza, który ma własne laboratorium diagnostyczne. Będziemy to badać – zapowiedział mężczyzna, który nie ufa wyprodukowanym w rok szczepionkom.

Producenci, światowe oraz europejskie agencje zapewniają, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne.

28 KOMENTARZE

 1. „Mój przyjaciel po szczepieniu ma problemy z jajnikami.”Jak widać są na świecie rzeczy o których się nie śniło fizjologom.

 2. Artykuł naukowy Bombshell Salk Institute ujawnia, że ​​białko kovid spike jest tym, co powoduje śmiercionośne skrzepy krwi… i znajduje się we wszystkich szczepionkach COVID (zgodnie z projektem) . BOMBSHELL: Gates Foundation, DARPA finansuje samoreplikującą się, uzbrojoną technologię szczepionek, która rozpoczęła się w czasach apartheidu, w celu eksterminacji Czarnych… a teraz zasila covid vax

 3. Jak po zaszczepieniu jego przyjaciel ma kłopoty z jajnikami, to ta szczepionka jest bardzo groźna i nie wiem jak została dopuszczona do użytku… :-)))))))))))))))

  • 1. Otwórz tłumacza.
   2. Ustaw język polski po lewej, a po prawej angielski.
   3. Wpisz po lewej słowo „przyjaciel” – zobacz jak to jest po angielsku.
   4. Skasuj i wpisz słowo „przyjaciółka” po lewej – zobacz jak to jest po angielsku.
   5. Stuknij się w głowę czymś twardym!

 4. „Mój przyjaciel po szczepieniu ma problemy z jajnikami” – błąd w tłumaczeniu czy gender?

 5. Ludzie przetłumaczcie sobie słowo przyjaciółka, koleżanka na angielski i nie piszcie bzdur w komentarzach.

  • Hmm. Może raczej to uwaga do redaktora? Przecież to nie czytelnicy to opublikowali. Bzdura tkwi (tkwiła) w tłumaczeniu, nie w komentarzach, będących reakcją.

  • Nawet nie będę się tłumaczył, ale mam stałą propozycję dla Redakcji: po komentarzu proszę poprawić i wyciąć komentarze dotyczące błędu.

 6. Kilku debili ma problem z jajnikami natomiast ze po szczepieniu zmarła mama i ludzie mają różne problemy to nic.

  • Dokładnie takie teraz mamy społeczeństwo! Najważniejsze jest błąd nie ważna śmierć mamy ale jakby to twoja matka zmarła to czy dalej by się tak śmiał?!

   • Na takich to w moich czasach mówiło się wsiok, do miasta przyjechał nauczył się mówić (przynajmniej tak się mu wydaje) granatem od pługa oderwany.

 7. Nawiasem mówiąc jest się czego bać, prace nad samoreplikującymi się szczepionkami rzeczywiście były i zapewne są prowadzone.

 8. Ja bym sie tak do konca nie smial. Jesli okaze sie ze w tej fiolce jest woda w dodatkiem soli kuchennej, to facet zostanie bohaterem i wybawca ludzkosci.

 9. Dr. Richard Fleming, ostrzega – eksperymentalne szczepionki nie są skuteczne w zapobieganiu COV19 (dane producentów dla FDA), zawierają syntetyczny kod genetyczny i powodują infekcje, stany zapalne, skrzepy krwi oraz chorobę szalonych krów, Alzheimera i zaburzenia neurologiczne.
  Wysokie ryzyko – „W modelu zwierzęcym szczepionki rozwijają chorobę gąbczastą i chorobę szalonych krów”.
  Ostrzegł, że efekty mogą pojawić się u ludzi po półtora roku.

Comments are closed.