Mentzen: „Z kamerą wśród szurów”. Zobacz najdziwniejsze zachowania covidian! [VIDEO]

Nowa Normalność w praktyce.
Nowa Normalność w praktyce.

W Internecie furorę robi kompilacja najdziwniejszych zachowań osób próbujących uchronić się przed koronawirusem. „Z kamerą wśród szurów” – skomentował przedziwne obrazy polityk Konfederacji Sławomir Mentzen.

Świat od roku wkracza w „Nową Normalność”. Rzeczywistość zmienia się na naszych oczach, a decydenci oficjalnie przyznają, że powrotu do starej normalności nie będzie.

Gros osób zostało nastraszonych, panicznie boją się wirusa, chłoną jak gąbkę porady wszelakiej maści ekspertów, co rodzi sytuacje co najmniej śmieszne w życiu codziennym.

Na nieco ponad 2-minutowym nagraniu zebrano najdziwniejsze zachowania fanów nowego reżimu sanitarnego. Zobaczymy pełne covidowe umundurowanie, zamykanie dzieci w jakichś kapsułach, granie na flecie przez maseczkę, dezynfekowanie założonych rękawic narciarskich, a także agresję wobec osób nie stosujących się do zaleceń.

„Z kamerą wśród szurów” – zachęcił do obejrzenia filmu Sławomir Mentzen.

Prenumerata NCZ! z prezentem

9 KOMENTARZE

 1. Jest się z czego śmiać, ale jak łatwo wywołać fobię u ludzi… Media robią swoje, warto przypomnieć inwazję Marsjan z 1938. Wystarczyło radio, fakt była to świeżynka techniczna, bo kilkanaście lat po rozpoczęciu nadawania przez rozgłośnie radiowe.
  No cóż, mamy wiek niewiast, które są bardziej lękliwe. Normalny facet powie „widzisz tu jakiegoś wirusa?”. Oczywiście nie musi mieć racji, niemniej skutki społeczne takiej postawy są zdecydowanie bardziej pozytywne. Ideał: rozsądek z wiedzą.

 2. FAŁSZYWA PANDEMIA COVID-19, CZYLI WSZYSTKO ZGODNIE Z ZAPISAMI PROTOKOŁÓW, A I GESZEFT PIERWSZA KLASA
  Rośnie napięcie społeczne w różnych krajach świata w związku z realizacją pozornie absurdalnego programu Covid-19 przez skorumpowane, marionetkowe,…

 3. OK, tylko po co zaraz obrazac ludzi. Tez moglbym pod zdjeciem Mentzena napisac „Intelektualny psychopata” i opublikowac w internecie. Ludzie maja rozne poglady, wyksztalcenie i rozumienie swiata. Mentez nie rozumie, ze to jak pogarda dla babci klozetowej okazywana jej tylko ze wzgledu na rodzaj wykonywanej przez nia pracy. Wstyd panie konfederato.

  • Przepraszam bardzo, ale ja na przykład uważam, że głupotę należy piętnować i bezwzględnie tępić na każdym kroku. Teraz właśnie obserwujemy efekty pobłażania dla ogólnej głupoty.

  • Jak jest sytuacja odwrotna, tzn. covidianie szydza i wyzywaja tych swiadomych, to jest w porzadku, prawda?? Lepiej sie nie odzywac~wstydu oszczedzic sobie!!

  • A gdzie ty widzisz starszych ludzi ? Na filmie są same szurnięte wykształciuchy z wielkich miast. Babcia klozetowa na stoku narciarskim – weź ty się stuknij w pusty łeb.

 4. OK, tylko po co zaraz obrazac ludzi. Tez moglbym pod zdjeciem Mentzena napisac „Intelektualny psychopata” i opublikowac w internecie. Ludzie maja rozne poglady, wyksztalcenie i rozumienie swiata. Mentez nie rozumie, ze to jak pogarda dla babci klozetowej okazywana jej tylko ze wzgledu na rodzaj wykonywanej przez nia pracy. Wstyd panie konfederato.

 5. Jak jest sytuacja odwrotna, tzn. covidianie szydza i wyzywaja tych swiadomych, to jest w porzadku, prawda?? Lepiej sie nie odzywac~wstydu oszczedzic sobie!!

Comments are closed.