Scenariusz został nakreślony? Bill Gates ponad rok temu zapowiadał paszporty szczepionkowe [VIDEO]

Bill Gates. Foto: PAP
Bill Gates. Foto: PAP

Jeszcze niedawno wielu wydawało się, że paszporty szczepionkowe to abstrakcyjna wizja. Teraz jednak materializuje się ona na naszych oczach. Już pod koniec maja Polska ma rozpocząć testy techniczne paszportów covidowych.

Z Brukseli napływają informacje mówiące o tym, że paszporty covidowe – zwane dla zmylenia przeciwnika przez Unię Europejską „Zielonymi Certyfikatami Cyfrowymi – staną się codziennością dla mieszkańców państw członkowskich już w czerwcu. Od 10 maja natomiast rozpoczynają się testy techniczne w kilku państwach. Polska dołączy do nich w kolejnej grupie – pod koniec miesiąca. Segregacja sanitarna staje się zatem faktem.

Jednak taki obrót spraw nie powinien być wielkim zaskoczeniem, bowiem już w kwietniu 2020 roku znane było nagranie z Billem Gatesem, który mówił o wprowadzeniu „certyfikatów” szczepień.

– Ostatecznie będziemy musieli mieć certyfikaty mówiące, kto wyzdrowiał i kto jest zaszczepiony. Ponieważ nie chcesz, żeby ludzie przemieszczali się po całym świecie, gdzie kilka krajów nie będzie miało tego (mniemanej pandemii – przyp. red.) pod kontrolą, niestety. Nie chcesz całkowicie zablokować ludziom możliwości przemieszczania się tam i z powrotem – mówił Bill Gates w rozmowie z Chrisem Andersonem.

Zgodnie z takim scenariuszem działa już Unia Europejska. Zaprojektowane w Brukseli „Zielone Certyfikaty Cyfrowe” to numery w postaci kodu QR. Na początku ma on zawierać informacje o szczepieniu, negatywnym wyniku testu na koronawirusa lub o przebytej chorobie COVID-19.

Obywatele państw członkowskich UE mają w ten sposób uzyskiwać dostęp do różnych usług. Obecnie mówi się o swobodnym podróżowaniu po Unii. Nie można jednak wykluczyć, że totalitarne zapędy będą się pogłębiać, a owe „certyfikaty” staną się przepustką do codziennych czynności – jak choćby wstęp do restauracji. Takie pomysły już się pojawiają.

Od 30 czerwca br. wszystkie kraje UE mają uzyskać wzajemny dostęp do danych z „Zielonych Certyfikatów Cyfrowych”.

Jak dodaje RMF FM, na testy paszportów nie zdecydowały się władze Belgii, Słowacji i Węgier.

Źródła: YouTube/nczas.com

12 KOMENTARZE

 1. Co gorsza zapowiadał też, że z trudem, ale jednak, wyszczepi się 7 miliardów ludzi.
  To prawie wszyscy na Ziemi: zdrowych pozostanie jakieś 800 mln.

 2. Ci, którzy nie będą mieli znaku bestii nie będą mogli pracować ani nic kupić…
  Apokalipsa spełnia się na naszych oczach…

 3. Powrót Kennkarte. Hans Frank może być dumny. W czasie okupacji, obok komórek Armii Krajowej i Delegatury Rządu na Kraj specjalizujących się w fałszerstwie, działały „przedsiębiorstwa” produkcji dokumentów. Kenkarty można było zakupić na straganach i placach targowych już od 500 zł. Cena wiele się nie zmieni. Zależy ilu będzie producentów.

 4. Od chyba 70 lat sa takie paszporty dotyczące chorób tropikalnych. w wielu krajach aby gdzies wyjechac lub wjechac trzeba było byc zaszczepionym. co wiecej w ue tez od dawna są a nowa wersja (elektroniczna) miała być gotowa 2022. teraz przyśpieszyło.

  nie ma co panikować tylko trzymac za morde polityków by nie wprowadzali tego do wszystkiego. Bo mogą i to jest problem.

  • na właśnie chorób tropikalnych….nie jedziesz w tropiki nie masz obowiązku sie szcepić … koronoświrus rzekomo atakuje wszystkich i to jest wytrych, zeby wszystkich wziąć za morde…
   nawet gdzieć czytałem, że zwwierzęta tez swirus atakuje…

 5. Paszport szcepionkowy będzie ważny 6 miesięcy. Potem potrzebne będzie kolejne „szczepienie” i tak do końca świata.

  • w końcu rozgonimy tę sforę gadów, wiedza o tym dlatego zaczęli od 2020 roku bronić swoich pozycji na Ziemi.

  • raczej do końca rządów satanistów na ziemi, co będzie niestety trwało kilka lat więc męczymy się z nimi dalej

 6. to główny demon sterowany przez demony. Już od początku tzw pandemii, tj od marca 2020 na Niego wskazywałem jako jednego z tzw. grupy trzymającej władzę nad niewolnikami na świecie. To gady w ludzkiej skórze.

 7. na właśnie chorób tropikalnych….nie jedziesz w tropiki nie masz obowiązku sie szcepić … koronoświrus rzekomo atakuje wszystkich i to jest wytrych, zeby wszystkich wziąć za morde…
  nawet gdzieć czytałem, że zwwierzęta tez swirus atakuje…

Comments are closed.