Znów będzie psioczył na rodzinę? Książę Harry ponownie u Opry Winfrey

Ponad 60 procent Brytyjczyków uważa, że książę Harry i jego żona Markle bardziej dbają o zainteresowanie mediów, niż o służbę publiczną. Dostawca: PAP/Photoshot
Książę Harry i jego żona Markle Dostawca: PAP/Photoshot

Czeka nas powtórka z żenującego show, jakie książę Harry i Meghan Markle zrobili u Opry Winfrey? Oprah i Harry mają pracować nad wspólnym projektem.

Chodzi o cykl programów dla Apple’a na temat zdrowia psychicznego. Projekt był zapowiadany już w 2019 roku, jednak w międzyczasie w życiu Harry’ego i Meghan zaszło wiele zmian i książę nie miał czasu skupić się na projekcie. Teraz temat powraca.

Możliwe, że seria zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Jako że w projekt zaangażowana jest Oprah Winfrey, pojawiły się spekulacje, że Harry znów będzie psioczył na swoją własną rodzinę.

Bo ostatniej wizycie Harry’ego i Meghan u Opry – media długo trąbiły o rzekomym skandalu.

Ostatnio para mówiła o prześladowaniu Meghan przez rodzinę królewską ze względu na skóry. Oczywiście eks-członkom rodziny królewskiej się to opłaciło – przez długie tygodnie nie schodzili z okładek gazet.

Teraz trochę o nich ucichło. Szykują kolejny skandal?

Źródło: se.pl

2 KOMENTARZE

  1. nie wiem po co pisać o jakiejś „królowej” angielskiej, o ich „książętach”, skoro oni nie mają żadnej władzy. Oni i ichni pałac ma tylko rangę ciekawostki dla turystów.

Comments are closed.