„Postęp” na świecie. Jest już pierwsze zmiennopłciowe biskupo

Rev Mega Roher - pierwszy zmiennopłciowy biskup w USA Źródło: YouTube
Rev Mega Roher - pierwszy zmiennopłciowy biskup w USA Źródło: YouTube
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Kościół luterański staje się pierwszą poważną amerykańską wiarą chrześcijańską, która za pasterza obiera sobie zmiennopłciowego biskupa.

Rev Megan Rohrer, który w rzeczywistości jest kobietą, został wybrany biskupem Ewangelicko-Luterańskiego Kościoła w Sierra Pacific Synod Ameryki w sobotę.

Tym samym jest pierwszym biskupem-zmiennopłciowcem w Stanach Zjednoczonych.

Wcześniej on/ona (trudno powiedzieć jak się do tego biskupa zwracać – życzy sobie używania zaimków „they” i „them”) został pastorem Kościoła Luterańskiego w San Francisco i koordynatorem kapelanów w Departamencie Policji w San Francisco.

Biskup jest oczywiście wielkim orędownikiem praw dla LGBTQ+.

– W tym czasie, kiedy niektórzy wyobrażają sobie osoby trans jako najgorsze, luteranie po raz kolejny oświadczyli, że osoby zmiennopłciowe są pięknymi dziećmi Boga. Dziękuję wszystkim, którzy modlili się za mnie i moją rodzinę, kiedy przyjmuję to wezwanie – mówi Rohrer.

Zanim obecnym biskup zaczął twierdzić, że jest mężczyzną, był lesbijską działaczką postulującą reformy w Kościele Luterańskim.

Biskup-zmiennopłciowiec będzie miał pod sobą 180 kongregacji w północnej Kalifornii i północnej Nevadzie.

Źródło: Daily Mail

27 KOMENTARZE

  1. Czy ta biskupa (eskimoska?) ma aby wszystkie chromosomy na swoim miejscu?
    Jakoś tak nie wygląda, jaki tam z niej biskup gdy mu żenidło nie wyrosło?

  2. Chyba nie ‚biskupo’ tylko biskupy albo biskupowie bo ta ‚osoba niebinarna’, jak napisano kaze na siebie wolac ‚they’ czyli po polsku ‚oni’. Ale nie bede sie upieral. Niech bedzie ‚biskupo’ od mianownika do wolacza. Prwadziwe hople zaczna sie dopiero gdy biskupo zostanie arcybiskupo a potem kardynalo i papiezo.

  3. Biskupem to można zostać w Kościele a nie u heretyków. To że się dowartościowują używając tytułów Kościoła Katolickiego jeszcze nic nie znaczy.

  4. Takie coś , co to jest na zdjęciu nigdy nie powinno być kałanem (kapłanką ) , Bo to obraza boska , ale nie w USA , kraju idiotów i zle pojmowanej wolności . Z gęby tego czegoś widać , że jest to debilna osoba , która powinna przebywać w domu bez klamek.

  5. Nawet ubrać się to pomylone, rozmemłane pee-skup-stwo nie potrafi. Niezrównoważone umysłowo (co po twarzy widać) kobiety dowartościowują się urojonymi siusiakami i męskimi stanowiskami. Psychol-KA (bo końcówki są ważne!) i tyle.

  6. Jak gigantyczną hipokryzją i zakłamaniem trzeba się wykazać, ile fragmentów trzeba wyciąć z Nowego i Starego Testamentu, aby łączyć LGBT z wiarą chrześcijańską i udawać jej kapłanów. Zgroza.

Comments are closed.