Niedzielski OSZALAŁ! Nie chcesz się szczepić? Czeka Cię „rozmowa uświadamiająca” z lekarzem

Adam Niedzielski, minister zdrowia. Foto: PAP
Adam Niedzielski, minister zdrowia. Foto: PAP

Minister pandemii Adam Niedzielski chce, by lekarze przeprowadzali „rozmowy uświadamiające” z pacjentami, którzy nie zarejestrowali się na szczepienie przeciwko Covid-19. Do placówek medycznych trafiło pismo w tej sprawie. Akcja wyławiania niezaszczepionych pacjentów z baz danych już trwa.

„Bardzo proszę o przeprowadzenie z pacjentami niezaszczepionymi oraz niezapisanymi na szczepienie rozmów uświadamiających korzyści płynące z uzyskania odporności przed wirusem Covid-19” – napisał Niedzielski.

Do pisma dotarła Wirtualna Polska. Wynika z niego, że lekarze mają się kontaktować z pacjentami powyżej 60. roku życia, którzy do tej pory nie zarejestrowali się na szczepienie.

„W aplikacji gabinet.gov.pl mogą Państwo wygenerować listę pacjentów, którzy stanowią populację danego POZ i uzyskać informację na temat zaszczepienia pacjentów m.in. z grupy wiekowej 60+ lub informację na temat umówionych terminów szczepienia przeciwko Covid-19” – podpowiadał minister pandemii.

„W przypadku braku terminu szczepienia dla pacjentów 60+ lub kiedy wyznaczony termin jest odległy, tj. przypada na koniec maja lub czerwiec, zwracam się z prośbą o koordynację i pomoc tym pacjentom w umówieniu terminów szczepienia lub przesunięciu terminów szczepienia na wcześniejsze” – dodał Niedzielski.

Akcję agitacyjną wsparł także Narodowy Fundusz Zdrowia. „Nie mamy wątpliwości, że to właśnie Państwo jesteście największym autorytetem dla swoich pacjentów i bez waszego wsparcia i mądrej argumentacji wielu mieszkańców Polski może odstąpić od szczepienia, co stanowi zagrożenie dla ich zdrowia, a nawet życia. Dlatego, zwracamy się do Państwa o dodatkową aktywność w zachęcaniu osób w wieku 60+ do uczestnictwa w szczepieniach przeciwko COVID-19” – napisał NFZ do lekarzy.

Z danych NFZ wynika, że 62 proc. osób z grupy 60+ przyjęło co najmniej jedną dawkę szczepionki. Do tej pory 19 mln dorosłych Polaków nie zarejestrowało się na szczepienie.

Źródło: wp.pl

58 KOMENTARZE

 1. Akwizytorom firm medycznych dziękujemy. Jeżeli lekarz POZ chce się w to bawić to taką usłyszy ode mnie odpowiedź. Dalsze próby namawiania zostaną uznane za stalking i zgłoszone odpowiednim organom. Nękanie jest ścigane na zawiadomienie poszkodowanego.

 2. Ja proponuję, by niezaszczepieni składali publicznie samokrytykę. Bareja to przewidział. W hipermarketach będą wisiały gabloty ze zdjęciami sceptyków covidowych z adnotacją : „Tych klientów nie obsługujemy”. Gdy ta akcja zda egzamin, na tablicy umieszczani będą sceptycy klimatyczni i przeciwnicy LGBT.

 3. Bardzo chętnie wbije mu noz w oko!
  Zawsze twierdziłem że to najbardziej skur… Zawod świata! Teraz widać to jak na dłoni jak za podwójna wypłatę mordują ludzi

 4. Kiedy te skurnole utworzą fundusz odszkodowań za NOPy po tych eksperymentalnych „szczepionkach”, o tym cyborg milczy, ale korupcjogenne pzrepisy płacenia dwa razy za covidowych pacjentów utrzymuje. Łowcy skór z Łodzi byli przyzwoitsi niż ten zdegenerowany typ.

  • nigdy? po co ustawa zwalniajaca z odpowiedzialnosci lekarzy w przypadku walki z korona… 100% wiecej platnego (a wczoraj wiadomosci poinformowaly, ze kazdy walczacy z kowidem, a nie bedacy medykiem, dostanie jednorazowo 5 tys. zl – i tak oto sie sprzedaja) po co czytac ulotke, na ktorej pisze, ze producent nie ponosi odpowiedzialnosci… A po to wlasnie, zeby kowidshow trwal bezkarnie

 5. Stara się przypodobać swoim właścicielom
  Do tego w Izraelu się kotłuje a mają wciskać tu uciekinierów stamtąd

 6. Ja nie rozumiem do tej pory jak ten preparat „terapii” genowej można zwać szczepionką, w czasie badań klinicznych co najmniej jednego z tych preparatów(są dokumenty), sprawdzano wpływ osoby zaszczepionej na osoby w najbliższym otoczeniu i niestety był. Przecież ta „terapia”, ma zmuszać nasze komórki do produkcji białek kolcowych „spike”, nie jest więc dziwne że owe białka później rozsiewane są po okolicy

 7. A może też być tak, że komórki nasze są zmuszane do produkcji czegoś jeszcze, przecież nie jest dostępna dokumentacja tych preparatów. Ktoś niezależnie powinien to przebadać

 8. A tak odnośnie tematu, to proponuje odpowiedzieć takiemu stręczycielowi szczepionkowemu, iż chętnie się zaszczepię, jeżeli on osobiście podpisze oświadczenie potwierdzone notarialnie, że przejmie pełną odpowiedzialność materialną, za wynikły z podania preparatu terapii genowej uszczerbek na zdrowiu i będzie z własnej kieszeni płacił rentę w takiej a takiej wysokości, jeżeli wspomniany uszczerbek będzie dawał efekty przewlekłe

 9. Nie będzie mi ten przykurcz mówił z kim mam rozmawiać. Ta banda psychopatów coraz śmielej
  sobie poczyna.

 10. To bydle zrobi wszystko wczoraj klient mówi mi , że z jego otoczenia zmarły 3 osoby we wtorek pani 54 lata wszyscy po szczepieniu i co na to niedzielskie bydle .poważnie jak ten burdel się rozpadnie musimy bandytów ścigać pozwy zbiorowe .

Comments are closed.