Polska policja na celowniku. Al-Kaida planuje zamachy

Policja - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP

Al-Kaida planuje serię zamachów terrorystycznych w Europie. Na celowniku jest m.in. polska policja – twierdzi Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej FRONTEX.

„Wirtualna Polska” ujawniła wiadomość, jaką 6 maja agencja FRONTEX przesłała do polskich służb.

“Wydział Kryminalny Biura Kryminalnego KGP uzyskał, za pośrednictwem Wydziału d/w z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP, informację przesłana przez Europejską Agencję Straży Granicznej i Przybrzeżnej FRONTEX o możliwym zagrożeniu przeprowadzenia ataków terrorystycznych na funkcjonariuszy policji w krajach zachodnich” – czytamy w dokumencie.

Rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka potwierdził, że taką wiadomość dowództwo policji otrzymało.

Jednocześnie nie chciał komentować, jak na nią zareagowano, ani jak funkcjonariusze przygotowują się na taką ewentualność. Brak szerszego komentarza argumentował względami bezpieczeństwa.

Źródło: wp.pl/NCzas

17 KOMENTARZE

 1. Mówi się, że ma to być zemsta za mandaty i wnioski do sądu za brak maseczek wystawione członkom mniejszości muzułmańskiej pod Białymstokiem na Podlasiu!

 2. Plandemia za mało straszna dla wielu ludzi to trzeba teraz terrorystów uruchomić dla większego strachu. A później nowa plandemia zaplanowana na 2025-28.

  • Plandemia 2025-28 to obecna plandemia tylko została zaplanowana na tamte lata ale została przyspieszona. Uszi o tym mówił.

   • Z tego co czytałem to w dawos są na nią dopiero pieniądze wyłożone ale nie będę się upierał pożyjemy zobaczymy jak będzie

 3. wiecie jak jest nowa procedura w policji zatrzymania zamachowca. zamiast najpierw poddaj się itd
  Policja wezmie go w kocioł i powie dokumenty poproszę będzie mandat za brak maseczki.
  Przeciez rok to ćwiczyli i tylko to potrafią i nic więcej.
  Dodatkowo 10 kwietnia 2021 przeciez było szkolenie pirotechniczne w warszawie . są filmiki jak pirotechnicy sprawdzają sprzęt nagłośnieniowy manifestantom.
  BOA przyjedzie na akcje uzbrojona w pałki teleskopowe jak zamachowcem będzie kobieta.

 4. Z dwojga, trojga złego niechby coś wybuchło, wreszcie mieliby poważny problem i zajęli się rzeczywistym zagrożeniem, a nie gnębieniem ludzi.

 5. Policjanci dostaną tyle empatii od społeczeństwa ile sami dali innym gnębiąc przedsiębiorców i dając mandaty za brak symboli zniewolenia. Czyli wielkie ZERO

 6. I co to upadłe pisowskie pisowkie z tym zrobi?? Zaordynuje kwarantannę zamachowcom, czy wyszczepi Astro-Zenką? A może wlepi mandat? Nie, oni zapytają się Merkel.

Comments are closed.