Przerażające sceny w Izraelu. Żydzi polują na ludzi [VIDEO]

Prenumerata Najwyższego Czasu!

W Izraelu trwa konflikt między Żydami a Palestyńczykami. Na nagraniach z izraelskich mediów widać m.in. linczowanych na ulicach Izraelczyków arabskiego pochodzenia.

Między Żydami a Palestyńczykami rozpętał się konflikt, który może zakończyć się prawdziwą wojną domową. Gdy Hamas i siły zbrojne Izraela ostrzeliwują się nawzajem, na ulicach wybuchły zamieszki.

Izraelska telewizja Kan opublikowała nagrania z walk na ulicach żydowskich miast. Na filmie z Bat Yam widać, jak młodzi Żydzi brutalnie biją kierowcę – prawdopodobnie Izraelczyka arabskiego pochodzenia.

Niszczone są też sklepy Palestyńczyków.

Z kolei w Acre to Arabowie zaatakowali Żydów. Niektóre ofiary zostały poważnie ranne.

12 KOMENTARZE

 1. „Żydzi polują na ludzi” – czyli to nie ludzie. Uważajcie, żeby PiSiorstwo zaraz nie zaczęło rozgłaszać, że promujecie ideologię austriackiego akwarelisty. Cóż z tego, że Mordechajstan to ideowy spadkobierca III Rzeszy…

  • To jest dla ciebie najważniejsze!? Pomijając, że doszukałeś się błędnej interpretacji…

 2. tytuł jedno , art drugie
  nie przesadzajcie. bo nikt was powaznie nie bedzie nigdy traktował albo jak agentów

 3. W tak nieproporcjonalnym potencjale sil zbrojnych, Palestynczykom pozostala tylko partyzantka. Nie mylcie tego z terroryzmem, bo ten zostal zapoczatkowany przez zarlocznych i nieuczciwych wybrancow swietego „agenta nieruchomosci”, ktory niejako mial przydzielic im te ziemie.

 4. Nie macie żydzi szans … tylko to jeszcze do was nie dotarło, bo co druga strona ma do stracenia, jak zabieracie im wszystko ?

 5. Zydom strsznie ten hitler imponuje. Sa gorsi od niego bo sami doswiadczyli zbrodni i teraz robia to samo słabszym. Oby ich Jachwe pokarał srogo.

 6. Podobne „polowania” czekaja cala Europe Zachodnia .. Arabscy Francuizi polowac beda na bialych Francuzow, ci na czarnych Francuzow.. etc..
  I tak zakonczy sie wspanialy eksperyment spolecznej dywersyfikacji – oceanem krwi na ulicach …

Comments are closed.