To ostateczna walka o wolność i własność? Independent Trader ujawnia szokujące informacje [VIDEO]

Independent Trader. / foto: YouTube: NamZalezy

Independent Trader był gościem kanału „Nam Zależy” na YouTube, gdzie odniósł się między innymi do zmian dotyczących własności w Portugalii. Podał też ciekawą informację z naszego kraju.

Pierwszym poruszonym przez prowadzącego tematem był „atak na własność”, czyli zmiany w przepisach Portugalii. Iberyjski kraj wprowadził możliwość wywłaszczenia w związku z planem odbudowy gospodarki.

„Przejąć ich nieruchomości”

Odnosząc się do tego tematu Independent Trader stwierdził, że „co więcej, jeśli chcesz otrzymać jakiekolwiek odszkodowanie, to musisz oddać bez protestu swoją nieruchomość. To jest klucz”.

Boję się, że w pierwszej kolejności pójdą na ogień np. fundusze inwestycyjne, które mają spore ilości nieruchomości, później zostaną wywłaszczone hotele, po to, żeby przejąć ich nieruchomości, jak to ma miejsce w Polsce – kontynuował.

Independent Trader podzielił się także dość ciekawą informacją dotyczącą Polski. – W Polsce dla przykładu w 2018 roku powstał Polski Holding Hotelarski – w 2018 roku, zaledwie trzy lata temu – który dzisiaj, korzystając z tego, że wskutek lockdownu zaorano gospodarkę i tym samym cały przemysł hotelarski, przejął na tyle dużo hoteli, że stał się drugim największym potentatem hotelarskim w Polsce – zdradził.

Mówimy o firmie, które za nasze pieniądze przejmuje po prostu hotele z rąk prywatnych. I to samo się szykuje w Portugalii, tylko że tam w imię wyższej konieczności, ale za każdym razem zaczyna się od tego, co nas niby nie dotyka – kontynuował.

„Uzasadnienie się zawsze znajdzie”

W pierwszej kolejności przejmiemy własność dużych holdingów hotelowych, potem przejmiemy część może od banków, potem przejmiemy część od ludzi, którzy na przykład ciężką pracą przez wiele lat dorobili się mniejszych lub większych hoteli, później pójdziemy po tych, którym się udało w życiu, czyli pracowali przez ileś lat, odłożyli pieniądze i specjalizowali się w rynku nieruchomości, czyli mają 4, 5, 6 nieruchomości. Im też te nieruchomości zabierzemy – wyliczał inwestor.

Uzasadnienie się zawsze znajdzie, ale to jest polityka, która wiedzie w kierunku takich potentatów jak Wenezuela, Argentyna czy kraje trzeciego świata. Za każdym razem, gdy dochodzi do ataku na własność zabijasz zaufanie i sprawiasz, że ludzie boją się cokolwiek trzymać – dodał.

Także w Portugalii mamy precedens bardzo niefajny – podsumował Independent Trader to, co dzieje się w tym kraju.

Agenda 2030 i WEF

Ogólnie jeśli chodzi o poszanowanie prawa własności, to idziemy w bardzo złym kierunku i to nie jest kierunek wyznaczony przez Europę, to są założenia Agendy 2030 i Światowego Forum Ekonomicznego – przypomniał bloger.

Wielki Reset, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy

W skrócie: nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy. Ci psychopaci chcą nas przenieść do stricte komunistycznego systemu, gdzie otrzymujesz jakieś wynagrodzenie w postaci gwarantowanego dochodu – oczywiście tak długo jak jesteś grzecznym, pokornym obywatelem i robisz to, czego urzędnicy od Ciebie oczekują – ale musisz wszystko wynajmować – wyjaśnił.

„Zaraz będziemy mieli monopol”

W Polsce, Hiszpanii, Portugalii mamy teraz do czynienia z ogromnym transferem majątku z rąk prywatnych w kierunku spółek skarbu państwa. Przecież ostatnio przeczytałem, że PZU będzie inwestowało w kluby fitness. To nie jest tak, że firma ubezpieczeniowa nagle stała się ekspertem od zdrowia. Rząd chce legislacją zniszczyć kluby fitness i potem, jak już staną na granicy bankructwa wykupić je za 10 procent wartości – wskazywał Independent Trader.

Ludzie uważają, że to że Polski Holding Hotelowy nagle przejął hotele to ich nie dotyczy. Jeśli sytuacja będzie się dalej utrzymywała, to zaraz będziemy mieli monopol. Jeśli będziemy mieli monopol, to będziemy mieli bardzo wysokie ceny i żenującą jakoś obsługi – podsumował.

Jako przykład takiego kraju, gdzie obecnie są bardzo wysokie ceny i niska jakość usług, podał Kubę. – Ci którzy nie pamiętają, może powinni porozmawiać ze swoimi rodzicami, dziadkami jak żyło się za komuny – przypomniał.

Wielki Reset, czyli nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy

Prenumerata NCZ! z prezentem

7 KOMENTARZE

  1. E, tam. Z ekonomią nie wygrają. W Korei Północnej, do której wraz z całym światem dążymy, też jest szara strefa. Taki nienaturalny system prędzej czy później upadnie, pytanie tylko ile ofiar wcześniej pochłonie.

  2. ,,..ci ktorzy nie pamietaja powinni porozmawiac na ten temat z dziadkami…,,
    Tylko dla wiekszosci tych starych zgredow, co im w mozgownicach pozostalo, to jedno haslo- za komuny wszyscy mieli robote i nie mieli nic, byli rowno biedni. I o to te stare wrzody walcza, o biede ,ale i owspolczesna emeryture za ktora duzo wiecej kupia,jak kiedys.

  3. ciekawe, czy w dalszej kolejności (kiedy 2040?) będzie wywłaszczenie ziemi, działek, prywatnych domówi mieszkań oraz zakaz używania samochodów przez zwykłych obywateli? brzmi absurdalnie, czyli możliwie…

  4. Kapitaliści typu rockefeler ,rotchidl .carnagi…… i wiele innych cnót wszelakich to jest dopiero kraina mlekiem i miodem płynąca!Powinno obowiązywać prawo biblijne i odstępstwo karane śmiercią !

  5. taki z niego independent trader jak z jackowskiego jasnowidz, a z zięby uzdrawiacz, polacy o bardzo naiwny naród, przynajmniej w pewnej części

    • Nie wiem czy jest independet czy nie ale coś próbuje przekazać w przeciwieństwie do Ciebie. Przedszkolak by mądrzejszy komentarz zamieścił od Ciebie.

Comments are closed.