Palestyńscy terroryści zabijają własnych rodaków. Kobieta i dziewczynka giną w ataku rakietowym

Lod w Izraelu W palestyńskim ataku na miasto zginęły dwie Palestynki. Zdjęcie: EPA/ABIR SULTAN Dostawca: PAP/EPA.
Lod w Izraelu W palestyńskim ataku na miasto zginęły dwie Palestynki. Zdjęcie: EPA/ABIR SULTAN Dostawca: PAP/EPA.
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Palestyńscy terroryści zabili co najmniej dwie swoje rodaczki w ataku rakietowym na Lod. Pocisk uderzył w zamieszkały przez Arabów dom i w samochód.

Palestyńscy terroryści wystrzelili ze swych terytoriów setki rakiet w kierunku izraelskich miasta. Pociski były wymierzone także w miejsca jak Lod, w których mieszkają także izraelscy Arabowie. Jena z rakiet przedarła się przez system antyrakietowy Żelazna Kopuła i uderzyła w Lod zamieszkałe w znacznej części przez Palestyńczyków. W wyniku ataku śmierć poniosła 40-letnia Palestynka i 7-letnia palestyńska dziewczynka.

„Policja podała, że ​​w Lod, mieście zamieszkanym zarówno przez arabskich, jak i żydowskich mieszkańców, które było miejscem jednych z najgorszych zamieszek ostatnich dni, rakieta uderzyła w dom i samochód, zabijając dwie osoby. Od rozpoczęcia działań wojennych w poniedziałek, liczba śmiertelnych ofiar w Lod wzrosła do pięciu” – podaje „Times of Israel”.

Policja potwierdziła, że ​​kobieta po czterdziestce została uznana za zmarłą na miejscu uderzenia, a druga osoba zmarła po zabraniu do szpitala. Według doniesień mediów hebrajskich była siedmioletnią dziewczynką. Trzecia osoba została poważnie ranna w bezpośrednim trafieniu. Burmistrz Lod Yair Revivo powiedział, że zmarli pochodzili ze społeczności arabskiej. – Pociski Hamasu nie rozróżniają Żydów i Arabów – powiedział Revivo.

W innym palestyńskim ataku na Lod zginąć mieli też 52-letni Palestyńczyk i jego 16-letnia córka. Nie potwierdzono oficjalnie tożsamości ofiar, więc nie ma pewności, że chodzi o dwoje Palestyńczyków.

11 KOMENTARZE

  1. Musimy pamiętać, że Armia Krajowa według ówcześnie obowiązujących konwencji międzynarodowych była organizacją terrorystyczną.

  2. Żydzi już od 70 lat muszą znosi permanentne ataki arabów. Może wreszcie z tym skończą i zajmą całą Strefę Gazy.

    • pustaku, to musi być koszerny dowcip z twojego sztetla. Miejmy nadzieje że Iran przyśpieszy prace nad bronią atomową czosnkowego przeznaczenia, i zdezynfekuje Palestyńskie ziemie z syjoinistycznego syfu..

  3. Każda wojna opiera się na zabijaniu swoich, sama decyzja o wydaniu wojny to zgoda na własne straty w ludziach.

  4. nie setki a wiecej, jednego dnia było 1050 sztuk. to nie jest drobna utarczka i strzelanie fajerwerkami.

    najgorzej ze gna ludzie bo nienawiśc jest wieksza nawet od rozumu

  5. „Palestyńscy terroryści zabijają własnych rodaków. Kobieta i dziewczynka giną w ataku rakietowym”..czy ja czytam Gazetę Goooowniana Michnika?????? Z takich to wzorców czerpie nczas.com?????

  6. Palestyńscy terroryści? Złodziej krzyczy ‚łapać złodzieja’. Niemcy podczas 2 wś też nazywali polskich partyzantów terrorystami. Ci ludzie po prostu walczą z okupantem.

Comments are closed.