
Wicepremier Jacek Sasin w obszernej rozmowie z „Super Expressem” stwierdza, że straci na nowym „Polskim Ładzie”. Nie przejmuje się jednak, bo „zyska Polska”. Bohater…
– Nie liczyłem, jak to będzie konkretnie w moim przypadku, ale generalnie wszyscy zyskamy. Osobiście pewnie nieco stracę, bo jako wicepremier zarabiam więcej, niż 10 tys. zł – mówił Jacek Sasin w wywiadzie dl „Super Expressu”.
Polityka to jednak nie rusza – jest gotów na takie poświęcenie dla najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
– Kompletnie mnie to jednak nie martwi. Dlaczego? Bo w polskim ładzie chodzi o to, by wyrównywać szanse ludzi i jak najszybciej wychodzić z kryzysu po koronawirusie. Jesteśmy w niezwykłym momencie historii. Po raz pierwszy się zdarza, że mamy realną szansę wejść do gospodarczej światowej pierwszej ligi. Z przedsionka wreszcie możemy wejść do salonu. Polski Ład został tak wymyślony, by to się stało faktem. To jasna droga, która pozwoli nam skrócić dystans do Zachodniej Europy i wyrównać różnice, które dzielą nas od najbardziej rozwiniętych państw świata – mówi polityk.
Trudno ocenić, ile wart jest taki bohater. 70 milionów co najmniej…
Źródło: „Super Express”





![„Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Były ordynator w Szpitalu Południowym ujawnił szokujące kulisy [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/Jedrzejewski-100x70.jpg)
![Obie Konfederacje ze wzrostem poparcia. PiS traci, ale trzyma się mocno na drugim miejscu [SONDAŻ]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/03/mentzen-braun-kaczynski-ok-100x70.jpg)

