Demaskujemy fałszywą oficjalną historię o Jedwabnem [VIDEO]

– Demaskujemy fałszywą historię, historią prawdziwą – tymi słowy zaczął ostatni odcinek na swoim kanale youtubowym redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer. Skupił się na odsłonięciu kulisów ekshumacji w Jedwabnem.

Sommer zaprezentował jak wyglądała „ta słynna ekshumacja” w Jedwabnem.

– To są zdjęcia, które są informacją publiczną zgodnie z wyrokiem NSA czyli Naczelnego Sądu Administracyjnego – mówił redaktor „Najwyższego Czasu!” w trakcie prezentacji.

Wszystkie te fotografie zgromadzone zostały w dwutomowej książce „Jedwabne historia prawdziwa”.

To pozycja opracowana pod kierownictwem Sommera, której zadaniem jest ukazanie prawdziwej historii dramatu jaki rozegrał się podczas II wojny światowej w Jedwabnem.

Książkę można już zamówić w przedsprzedaży – kliknij TUTAJ.

– Mówiło się, że to jakieś urzędy pracują nad tym tematem. Mówiło się, że jacyś profesorowie, prokuratorzy, jacyś tam prezesi prowadzą śledztwo i doprowadzą je do jakiegoś zakończenia zgodnego z prawdą – przypomniał Sommer.

– A jak to wyglądało naprawdę? – rzucił.

Zaczęto od normalnych badań gruntu. Jednak w pewnym momencie zaczęło dziać się coś dziwnego…

Kim jest tajemniczy rabin z petem nad grobem swoich braci? Co tam robił żydowski różdżkarz? Tomasz Sommer ujawnia zdjęcia z ekshumacji i szczegółowo opisuje farsę jaka odbyła się w Jedwabnem. Film poniżej:

5 KOMENTARZE

  1. Ci czterej wymienieni przez Sommer powinni być osądzeni i skazani za zdradę i oszustwo, powinni być pozbawieni praw emerytalnych, tak się dziej u szwabów jak się urzędnik sprzeniewierzy.

  2. Niedaleko już nam do pradziadów, słowiańskich niewolników, zobaczymy kiedy nas Słowian zaczną naprawdę sprzedawać, jeszcze trochę.
    Kilka milionów przegonionych przecz, już stąd uciekło na zawsze.

  3. Jeśli ktoś nie wie co to znaczy „hucpa” – to niech sobie obejrzy raport pana Sommera o ekshumacji w Jedwabnem. Proponuję zachęcić IPN pokazanie tego Raportu w TVP po dzienniku i zorganizowanie dyskusji na żywo po tej emisji z udziałem ludzi prowadzących ekshumację, prawników, historyków i dziennikarzy z mediów mieszanych – głównie z tych niezależnych – niż od Sakiewicza czy Michnika.

Comments are closed.