Szokujące słowa Kaczyńskiego do „antyszczepionkowców”: Wszystkim, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację…

Jarosław Kaczyński przedstawia nowy
Jarosław Kaczyński przedstawia nowy "Polski Ład" Źródło: YouTube/Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński gościł w Radiu Rzeszów. Prezes PiS zwrócił się z propagandowym apelem do „antyszczepionkowców”. Słowa „naczelnika” wprawiają w osłupienie.

Jarosław Kaczyński odwiedził Podkarpacie, by udzielić poparcia kontrkandydatce Grzegorza Brauna w wyborach na prezydenta Rzeszowa i wojewodzie podkarpackiej Ewie Leniart. Spotkał się też z lokalnymi działaczami PiS.

Na Podkarpaciu z ust prezesa PiS padła seria zdumiewających stwierdzeń. Podczas wygłaszanego w Rzeszowie przemówienia padły słowa, z których można wnioskować, że Kaczyński sądził, iż znajduje się w… Szczecinie.

Z Kaczyńskim wszystko w porządku? Był w Rzeszowie, a powtarzał, że to Szczecin

Nie mniej zdumiewające były także słowa wygłoszone na antenie Radia Rzeszów. Jarosław Kaczyński zwrócił się bowiem z propagandowym „apelem” do osób sceptycznie podchodzących do kwestii szczepień.

– Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne – grzmiał Kaczyński.

– Te wszystkie bajki, które są opowiadane są niesłychanie groźne w szczególności dla nich, ale także dla innych, bo to nie jest tak, że ktoś podejmuje decyzję co do swojego życia. Podejmuje decyzję co do życia innych – twierdził prezes PiS.

Słowa wicepremiera ostro skomentował na Twitterze Łukasz Warzecha. „To potwierdza przesłuchy, że Naczelnik na punkcie szczepień dostał kompletnego hopla. Zresztą po okresie sceptycyzmu, co moim zdaniem pokazuje postępujące odklejenie i niebezpieczną zmienność nastrojów” – ocenił publicysta.

Źródła: Radio Rzeszów/Twitter

48 KOMENTARZE

 1. Powtórzę ,co napisałam wcześniej .REALNY człowiek umarł po wyszczepieniu. Nie doczekał 70tki. Przedtem pełen energii. Dla mnie szczepionki zabijają. Jurek nie był pierwszy ze znajomych.

 2. Dziadzio odleciał, tak jak przed nim politycy PO. Wszyscy ci politycy, polscy czy niepolscy mają to do siebie że z czasem tracą kontakt z ziemią.

 3. Typ, który zamiast rodziny ma kota nie wie nic o świecie prócz tego co mu wazelniarze doniosą powinien być odsuniety od szefowania dużej partii,gołym okiem widać, ze nie rozumie, że Polakom wciska sie preparat genowy, nieprzebadany i KGB nie ma z tym nic wspólnego. Może się wytlumaczy ze Srebrnej, powiązań PC i wódki z Kiszczakiem, nieodrodny syn Balbiny.

 4. Dawniej Kaczor mądrzej mówił (nawet jak nie zawsze szczerze).
  Co ma KGB do szczepionek?
  Jakiś 40-letni spisek KGB knuty od lat 80-tych, żeby teraz ludzie się nie szczepili?
  To w zasadzie jest zupełny odlot.

 5. stary bolszewicki zloczynca kalkstein ma problemy z mozgiem jak jego idol towarzysz ziuk. ciekawe czy tez przez kiłę?

 6. Ajajaj, niedobrze, niedobrze. Szczecin na podkarpaciu i kowidowy spisek sowieciarzy z lat 80tych. W Polsce robi się bardzo niebezpiecznie.

 7. Ależ ma rację. Należy się zaszczepić, JAK TYLKO SZCZEPIONKI BĘDĄ GOTOWE. Teraz jest to eksperyment medyczny. Każdy bierze udział na własną odpowiedzialność. Ostatnio okazało się, że proteina kolca jest trucizną , przedostaje się do krwioobiegu i niszczy organy. Gdy te rzeczy zostaną naprawione – szczepmy się.

 8. W latach 80-tych KGB rozpleniło w Polsce siatki wywiadowcze mające na celu wywołanie bojkotu wyszczepu na kowit.Tak by wynikało z wypowiedzi Kaczyńskiego. Teraz pytanie : Demencja starcza, wyrachowanie , czy za dużo gorzały?

 9. Wszystko ma kiedyś swój koniec ,w przypadku Pana Kaczyńskiego najwyraźniej widać przesilenie. Dobry polityk i strateg ale niestety już chyba pora iść na odpoczynek. Tak uważam.

 10. Jesienią 1988 roku Jarosław Kaczyński.jak sam przyznał,z okazji rocznicy Rewolucji Październikowej bawił w ambasadzie rosyjskiej.Czy to wtedy dowiedział się o tej KGB-owskiej akcji anty-szczepionkowej?I czym w takim wypadku musiał by się zrewanżować za taką informację???

Comments are closed.