Szokujące słowa Kaczyńskiego do „antyszczepionkowców”: Wszystkim, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację…

Jarosław Kaczyński przedstawia nowy
Jarosław Kaczyński przedstawia nowy "Polski Ład" Źródło: YouTube/Prawo i Sprawiedliwość
Prenumerata NCZ! z prezentem

Jarosław Kaczyński gościł w Radiu Rzeszów. Prezes PiS zwrócił się z propagandowym apelem do „antyszczepionkowców”. Słowa „naczelnika” wprawiają w osłupienie.

Jarosław Kaczyński odwiedził Podkarpacie, by udzielić poparcia kontrkandydatce Grzegorza Brauna w wyborach na prezydenta Rzeszowa i wojewodzie podkarpackiej Ewie Leniart. Spotkał się też z lokalnymi działaczami PiS.

Na Podkarpaciu z ust prezesa PiS padła seria zdumiewających stwierdzeń. Podczas wygłaszanego w Rzeszowie przemówienia padły słowa, z których można wnioskować, że Kaczyński sądził, iż znajduje się w… Szczecinie.

Z Kaczyńskim wszystko w porządku? Był w Rzeszowie, a powtarzał, że to Szczecin

Nie mniej zdumiewające były także słowa wygłoszone na antenie Radia Rzeszów. Jarosław Kaczyński zwrócił się bowiem z propagandowym „apelem” do osób sceptycznie podchodzących do kwestii szczepień.

– Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB (…) operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne – grzmiał Kaczyński.

– Te wszystkie bajki, które są opowiadane są niesłychanie groźne w szczególności dla nich, ale także dla innych, bo to nie jest tak, że ktoś podejmuje decyzję co do swojego życia. Podejmuje decyzję co do życia innych – twierdził prezes PiS.

Słowa wicepremiera ostro skomentował na Twitterze Łukasz Warzecha. „To potwierdza przesłuchy, że Naczelnik na punkcie szczepień dostał kompletnego hopla. Zresztą po okresie sceptycyzmu, co moim zdaniem pokazuje postępujące odklejenie i niebezpieczną zmienność nastrojów” – ocenił publicysta.

Źródła: Radio Rzeszów/Twitter

48 KOMENTARZE

 1. A czy kulas przy okazji odwiedził sławny na cały kraj podkarpacki lupanar którzy tak rozsławili pisi notable. Lupanar z którego „nagrania” miały stać się motywacją dla pisuaru do udzielenia miliardowych pożyczek bez pokrycia dla Ukrainy. Co prawda nagrań nikt nie widział, to dojenie pisiego Polin/motywowane robieniem ruskim na złość/ jest faktem…

 2. Kaczynski ma racje, wie co mowi, nie dajcie soba manipulowac roznym Korwinom, czy Braunom, oni sa na uslugach Moskwy!

 3. Kaczyński, ty sobie lepiej popatrz, jakie decyzje dotyczące życia innych podjęliście WY.
  120 000 nadmiarowych zgonów tylko wskutek decyzji administracyjnych. Wymordowaliście przez rok średniej wielkości miasto wojewódzkie! Psychopatyczni zbrodniarze, jeszcze gardłujecie i pouczacie. Was tylko pod ścianę i pluton.

 4. Naczelnik może mieć rację!!! Przecież w latach 80/90-tych „przewerbował” radzieckiego agenta Wasina!!! Musiał mu coś opowiedzieć przy kolacyjkach…

 5. O, komentowanie powróciło? co się stało? pozwolili?. Nczas widać, nauczył się lawirować, np. w artykule:Dr Martyka UJAWNIA: „Zaszczepieni, dokładnie tak samo jak niezaszczepieni, mogą przenosić wirusa” N.czas skontrował wypowiedź dr Martyki przytaczając wyjaśnienie przeciwne z demagog.org.pl . Teraz ja odmawiam moich komentarzy. Powracam do Sputnika. pl , tam można bez skrótów komentować i być pewnym, że zostaną wydrukowane. Zapraszam wszystkich oprócz trolli, ci niechaj zostaną tu.

 6. A co na to jego psychiatra?a z kotem ponoć wszystko wporządku tylko tego karła należało by troche podreperowac.

 7. Wpadł tu taki Sciepuro i bredzi. a poza tym nie chce się powtarzać popieram wszystkie komentarze j.w., oprócz Sciepuro.Kulasowi mało i mało widocznie dużo koncerny dają, ze chce zagłady Polaków.

 8. To jest typowy odczyn poszczepienny. Człowiek traci poczucie miejsca i czasu, nie wie gdzie się znajduje, który jest rok, zdaje mu się, że KGB nadal istnieje. To samo dotknęło naczelnika. Z drugiej strony gdyby wyszczepili się wszyscy wyborcy, członkowie pisu, aparat władzy, mo i sb… Kusząca wizja.

 9. Że ta tego kurdupla jeszcze nikt w jego szczochach nie utopił. Na twój apel odpowiem ci słowami twego braciszka: spieprzaj dziadu.

Comments are closed.