Kłamstwo jedwabieńskie. Tą zbrodnią od dwudziestu lat obciążani są Polacy. Jaka jest prawda? „Jedwabne. Historia prawdziwa” [VIDEO]

Jedwabne. Historia Prawdziwa
Jedwabne. Historia Prawdziwa

10 lipca 1941 roku, w trakcie II Wojny Światowej, w niewielkiej miejscowości Jedwabne na Podlasiu doszło do potwornej zbrodni! Do stodoły położonej na obrzeżach miejscowości siłą spędzono około 300-400 jej mieszkańców, a następnie… SPALONO ŻYWCEM. Ofiary były w większości pochodzenia żydowskiego.

Zbrodnią tą od dwudziestu lat obciążani są Polacy. Przeprosili za nich prezydenci Kwaśniewski i Komorowski, a IPN podżyrował taką wersję. Jest ona smutna, ale… czy prawdziwa?

Na to pytanie odpowiada fundamentalna praca naukowa pt. „Jedwabne. Historia Prawdziwa”, którą od dwóch lat tworzy zespół Fundacji „Najwyższy Czas!”… i w końcu, dzięki wsparciu Darczyńców, publikuje!

Projekt zaowocował m.in. dwoma potężnymi tomami pracy historycznej, którą niniejszym Państwu oferujemy… w PRZEDSPRZEDAŻY!

Za jedyne 119 złotych mogą Państwo już dziś zamówić monumentalne dzieło, które trafi na Państwa półki wcześniej niż do księgarni! Przewidywany termin doręczenia to druga połowa czerwca.

W naszych poszukiwaniach, pod przewodnictwem historyka, dra Tomasza Sommera, opieramy się o wszystkie dostępne dokumenty, które po raz pierwszy pojawią się w obiegu naukowym oraz zostaną zebrane w jednym miejscu.

Tom pierwszy zawiera problemowe omówienie dokumentów oraz krytykę wcześniejszych prac poświęconych zbrodni w Jedwabnem.

Tom drugi zawiera około 260 relacji i zeznań w sprawie Jedwabnego, w większości również premierowych.

W sumie wydawnictwo stanowi pierwsze całościowe omówienie problematyki na podstawie kompletu dostępnych materiałów.

Kłamstwo jedwabieńskie polegające na zatajeniu najważniejszych faktów związanych ze zbrodnią w Jedwabnem jest fundamentem dla antypolskiej narracji, która jest jednym z głównych narzędzi do oskarżania i szantażowania Narodu Polskiego, przypisując mu najgorsze zbrodnie!

W pracy odpowiadamy na następujące pytania:

Czy Żydów w Jedwabnem spalili Polacy?
Czy śledztwo IPN-u w sprawie Jedwabnego prowadzone przez prok. R. Ignatiewa było rzetelne i dogłębne?
Kim był Hermann Schaper, który dowodził jednostką SS wskazywaną jako sprawczą w zbrodni Jedwabnem?
Czy w Jedwabnem w ogóle przeprowadzono ekshumacje?
Czy na miejscu zbrodni znaleziono łuski i czy prokurator Ignatiew trafnie ocenił ich pochodzenie?
Czy żydowscy świadkowie zbrodni w ogóle byli na miejscu jej popełnienia?
Te pytanie znajdują udokumentowaną odpowiedź w szykowanej publikacji. Pomóż ujrzeć jej światło dzienne jak najszybciej!

Więcej o kłamstwie jedwabieńskiem i rzeczonej publikacji dowiesz się z poniższych filmów dra Tomasza Sommera:

2 KOMENTARZE

  1. Wszystko ok., ale żeby to przebiło się do opinii publicznej na świecie powinno być wydane w wersji angielskiej, a jeszcze lepiej jako dokument filmowy. Na to zbierajcie pieniądze.

  2. Bibijachu będzie miał dużo czasu w celi na lekturę. Będzie przymusowo uczony języka polskiego, żeby mógł przeprosić Polaków za swoje kalumnie i pogróżki.

Comments are closed.