To był wywiad? Dobrze, że nie zaczęli się przytulać. Niedzielski u Mazurka w RMF24 [VIDEO]

Adam Niedzielski, Robert Mazurek Źródło: RMF24/YouTube
Adam Niedzielski, Robert Mazurek Źródło: RMF24/YouTube
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Minister zdrowia Adam Niedzielski był gościem u Roberta Mazurka w RMF24. Redaktor zrezygnował jednak ze swojego słynnego „maglowania”. Rozmowa przez większą część czasu wyglądała jak przyjacielska pogawędka, a nie wywiad.

To na pewno był Robert Mazurek? Tak mogą zastanawiać się fani ostrego stylu redaktora z RMF24. Podczas rozmowy z ministrem Adamem Niedzielskim dziennikarz schował pazury.

Pisowski polityk najpierw mógł pożalić się, że ponoć jest nękany i wciąż potrzebuje ochrony SOP-u. Tak zmartwionego i współczującego Roberta Mazurka jego słuchacze nie widzieli chyba jeszcze nigdy. Oglądając ma się wrażenie, że redaktor zaraz wstanie i przytuli ministra.

Później Niedzielski chwalił się, że on już ma <aplikację do odczytywania kodów QR do odczytywania certyfikatów covidowych.

Polityk mówił też, że do końca wakacji rekomenduje nieznoszenie obowiązku noszenia maseczek. Niedzielski przekonywał przy tym, że w Polsce

Minister oczywiście apelował o to, by się szczepić i straszył kolejnymi falami pandemii.

Mazurek dał ministrowi czas, by ten pochwalił się sukcesami z czasu pandemii i planami na najbliższy czas – mniej lub bardziej realnymi. Przy tym wszystkim (np. w temacie teleporad, które mają już z nami zostać) redaktor zdaje się nawet podsuwać politykowi dobre odpowiedzi.

Dopiero przy temacie wpływu lockdownu na biznesy Polaków i tarcz kryzysowych prowadzący trochę się odpalił. No, ale Niedzielski opowiadał już takie rzeczy, że trudno było nie reagować.

– Gdy jadę do pracy po Nowym Świecie, to nie widzę upadających restauracji – powiedział na przykład minister.

Tutaj Mazurek zaczął mówić o swoich rozmowach z przedsiębiorcami, których sytuacja pogorszyła się przez lockdown.

Źródło: RMF24

10 KOMENTARZE

  1. RMF przytula niezła kasę od rzadu za promowanie szczepień wiec co się dziwić. Jest interes to trzeba szczekać jak pan kazał.

  2. Towarzysz Lenin zwykł mawiać, że rola prasy jest organizatorska. Oczywiście tyczy się to również radia.

  3. Mamona wielu, wydawało się przyzwoitych, dziennikarzy sprowadziła na dno, szkoda Mazurka, że spsiał i cyborga nie przemaglował, no ale nie gryzie się ręki, która karmi, nawet jak to łapa socjopaty.

  4. Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że Mazurek się sprzedał. I to jeszcze zaczęło się przed „plandemią”. A RMF-u i tak nie słucham (jakoś nie przepadam za tą stacją).

  5. Nie zauważa upadających restauracji?. Jego upadek będzie bardzo widoczny i całej bandy rządzącej. Nadejdzie ten dzień. Nic wiecznie nie trwa, zawsze jest początek i koniec. Najgorsze są te końce.

  6. „Nie mamy pańskiego płaszcza.I co nam pan zrobi?”,”Rząd się zawsze wyżywi”. I tak to trwa od ponad roku.Nie liczą się z nikim i niczym.A my , zwyczajne ludziki, to sobie możemy conajwyżej poujadać na forum.Jeszcze możemy.Tylko co to da.

  7. „Kiedy Padyszachowi wiozą zboże, kapitan nie troszczy się, jakie wygody mają myszy na statku” .Tym właśnie jesteśmy.Nawozem historii.

Comments are closed.