„Cud na statku”. Dwóch pasażerów z pozytywnym testem na rejsie dla zaszczepionych

Test COVID-19 - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Szczepionki nie podziałały? Testy nie działały? Na pokładzie „Celebrity Millennium” doszło do zaskakującego zdarzenia.

Portal Breaking 911 opisał zadziwiające zdarzenia podczas rejsu Celebrity Millennium. Był to pierwszy w USA rejs statku, którego wszyscy pasażerowie byli zaszczepieni.

Jednak okazuje się, że to nie dało oczekiwanych efektów. Jak podaje portal, po wykonaniu testów na koniec rejsu, u dwóch pasażerów wyniki były pozytywne.

W oświadczeniu wydanym przez Celebrity Millennium poinformowano, że pasażerowie nie mieli objawów COVID-19. Obecnie przebywają w izolacji pod obserwacją medyków.

„Dwóch pasażerów na pierwszym statku w pełni zaszczepionym uzyskało wynik dodatni w kierunku zakażenia Sars2. Są asymptomatyczni. Aktualnie przebywają na izolacji. Wracamy do normalności” – skomentował informację dr Paweł Basiukiewicz.

Wszyscy członkowie i pasażerowie Celebrity Millennium byli zaszczepieni oraz przestrzegali protokołów bezpieczeństwa. Dlatego wiele osób zastanawia się co tak naprawdę się wydarzyło, że testy u pasażerów dały wyniki pozytywne.

Możliwe, że testy nie były dokładne. Równie dobrze pasażerowie mogli okłamać załogę.

Wszyscy goście musieli bowiem okazać dowód zaszczepienia i negatywny test na koronawirusa w ciągu 72 godzin przed wypłynięciem z St. Maarten.

Źródło: Breaking 911

10 KOMENTARZE

 1. Ludzie czegoś jeszcze nie rozumieją, czy nie chcą zrozumieć, bo w głowie im się nie mieści, że są psychopaci, którzy chyba zapragnęli być największymi ludobójcami w dziejach ludzkości!?

 2. Widzę ze w NCzas wciąż nie doczytali, że szczepionki chronią przed ciężkim przebiegiem choroby (I to nie w 100%, tylko jakieś 97%), nie przed zarażeniem.

  • A niby kto udowodnił, że chroni przed ciężkim przebiegiem. Producenci nie prowadzili tego typu badań klinicznych. Za chorego uznawano osobę z 1 objawem i dodatnim PCR! Polecam prace z NEJM i Lancetu i proszę czytać ze zrozumieniem.

  • Szkoda, że nie przed zgonem gamoniu, bo ilość osób umierających na Covid jest wciąż taka sama ( np. : styczeń, luty, marzec, maj – wszystko analogiczne jak w zeszłym roku, pomimo kilku milionów zaszczepionych ), szczepionki nic na tym polu nie zmieniają, źródło : statystyki MZ.

  • bazyl czy ty wiesz i nie protestujesz że nie poddano wszystkich pasażerów przynajmniej dwu tygodniowej kwarantannie.Podobnej kwarantannie powinni poddać także tych z którymi ci dwaj pozytywni się wcześniej spotykali. bazyl podaj tą liczbę bo widać żeś „yntelygent”

 3. Tyle są warte te całe testy i ten eksperyment genetyczny nazywany szczepionką. Testy pokazują co chcą, a szczepionka jest wręcz niebezpieczna dla biorącego i innych wokół tej osoby.

 4. Kluczem do zakończenia fałszywej epidemii jest zatrzymanie testowania bezobjawowych osób. Testy dają fałszywie pozytywne wyniki. Wyniki testów PCR zależą od ilości cykli namnażania. nie powinno się wykonywać powyżej 25 cykli, ale powszechne jest wykonywanie nawet ponad 40 cykli – stąd fałszywe pozytywne.
  W Chinach od dawna nie ma problemu bo do diagnozy „korony” stosują tomografię komputerową i jeden lub dwa pozytywne testy PCR i trzeba mieć objawy.

Comments are closed.