Kokaina w bananach. Owoce z narkotykami w warszawskich sklepach [FOTO]

Foto: Policja Warszawa
Warszawska policja zabezpieczyli ponad 160 kg kokainy. Narkotyki były schowane w bananach w kilku punktach jednej z sieci sklepów.

Policja poinformowała o nietypowej interwencji funkcjonariuszy. Warszawscy policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 160 kg kokainy… w bananach.

Narkotyki były poukrywane w bananach, które trafiły do kilku punktów jednej z sieci sklepów. Wartość narkotyków wynosi ponad 30 mln złotych.

„Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową zabezpieczyli ponad 160 kg kokainy. Narkotyki ujawniono w kilku punktach jednej z sieci sklepów. Wartość narkotyków przekroczyła 30 mln złotych. Dzisiaj czynności są kontynuowane” – czytamy w komunikacie policji na Twitterze.

Skąd wzięła się kokaina w bananach? Narkotyki miały trafić do hurtowni w Rawie Mazowieckiej z Ameryki Południowej.

Według nieoficjalnych informacji policja wciąż poszukuje i zabezpiecza banany z kokainą w warszawskich sklepach. Transport owoców z kokainą trafił już bowiem do sprzedaży.

Z informacji RMF wynika, że owoce z kokainą znaleziono w sklepach spożywczych w Śródmieściu, na Mokotowie i Bielanach. Kokainą w owocach odkryto też w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Transport owoców z narkotykami trafił także do Tomaszowa Mazowieckiego oraz Wielunia (województwo łódzkie).

Źródło: RMF

3 KOMENTARZE

  1. Taki z wybałuszonymi oczami podczas demonstracji, to chyba zjeżdżał po śnieżnym stoku. Będą mieli używanie.

  2. Tylko zabezpieczyli, bo nie była to na pewno staromodna praca operacyjna i jej wyniki, tylko się chłopakom logistyka popier*doliła i sklep zgłosił, że dostał banany w proszku.

Comments are closed.