Nie żyje 18-latka. Wcześniej zaszprycowano ją specyfikiem AstraZeneca

Szczepionki AstraZeneca. Foto: PAP/EPA
Szczepionki AstraZeneca. Foto: PAP/EPA
W szpitalu w Genui na północy Włoch zmarła w czwartek 18-latka, która 25 maja została zaszczepiona przeciw Covid-19 preparatem AstraZeneca – podały służby medyczne. Przeszła operację w celu usunięcia zakrzepu i zatrzymania krwotoku mózgowego.

Nastolatka o imieniu Camilla, pochodząca z Ligurii, została zaszczepiona podczas tzw. dnia otwartego dla wszystkich chętnych w wieku powyżej 18 lat.

Mimo podwójnej operacji, jakiej została poddana, nie udało się jej uratować.

Przypadek 18-latki, która trafiła do szpitala w ciężkim stanie, wywołał we Włoszech dyskusję na temat konieczności zmiany strategii szczepień preparatem AstraZeneca. Według części ekspertów nie powinien być on podawany osobom w wieku poniżej 30-40 lat.

Oczekuje się nowych rekomendacji dotyczących stosowania szczepionki. Jest ona obecnie rekomendowana głównie osobom, które ukończyły 60 lat.

Włosi nie chcą już szprycować młodzieży preparatem AstraZeneca

Źródło: PAP

11 KOMENTARZE

  1. Dr. Richard Fleming, ostrzega – eksperymentalne szczepionki nie są skuteczne w zapobieganiu COV19 (dane producentów dla FDA), zawierają syntetyczny kod genetyczny i powodują infekcje, stany zapalne, skrzepy krwi oraz chorobę szalonych krów, Alzheimera i zaburzenia neurologiczne.
    Ostrzegł, że efekty mogą pojawić się u ludzi po półtora roku.

    • Zostaliśmy chyba zablokowani ? Ja na dwa tygodnie +/- . Nikt nic nie pisał. Szukałem na Google, ale nic nie znalazłem. .?

  2. COVID podobny do wirusa grypy, różnica jest taka: grypa daje objawy po dwóch dniach a COVID po 14 dniach(zaraźliwość bez objawów) ; grypa mutuje co roku — pytanie naukowe: czy COVID będzie regularnie mutował i czy trzeba będzie powtarzać szczepienia według „naukowców-bankierów-politruków” ?

  3. Osoby po 60 latach życia gdy się zaszczepią i po szczepionce będzie zakrzepica żył a następnie umrą ( po niedługim czasie)), to jest to „właściwa rekomendacja „. Oczywiście umrą nie wskutek zaszczepienia według obecnie przyjętych norm „lekarzy”.

    • W nazistowskim systemie jaki obecnie mamy osoby po 60 roku życia, jako nieproduktywne, nie są już potrzebne więc należy je eliminować tzw. szczepionką.

Comments are closed.