Rodzina zoofilów gwałciła psy. Szokujące odkrycie

Foto: Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt Help Animals

Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy Dla Zwierząt Help Animals dokonało przerażającego odkrycia w Sośnicy. Rodzina zoofilów gwałciła i głodziła psy.

Do Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Help Animals trafiły niepokojące zgłoszenia. Informatorzy twierdzili, że w Sośnicy pod Pleszewem (woj. wielkopolskie) żyje rodzina zoofilów, która znęca się nad psami.

Przedstawiciele Help Animas podjęli interwencję. Ku swojemu przerażeniu odkryli, że informatorzy mówili prawdę.

A co gorsza… zoofile wcale się nie wstydzą swoich obrzydliwych czynów.

Na miejscu inspektorzy odkryli wygłodzoną suczkę, która nie miała dostępu do wody i jedzenia. Miała ciasno zaciśnięty łańcuch, problemy z oddychaniem i ubytki sierści na szyi.

Piesek panicznie bał się ludzi. Sami mieszkańcy gospodarstwa niespecjalnie przejęli się inspekcją i pytaniami.

„Dwa dni wcześniej poinformowano nas, że mężczyzna trzyma roczną sunię na łańcuchu bez wody, jedzenia i dopuszcza się wykonywania czynności seksualnych przy udziale zwierząt. (…) Podczas rozmowy członkowie rodziny sprawiali wrażenie, że wiedzą, co robi ze zwierzętami 42-latek – powiedziała wiceprezes stowarzyszenia Izabela Małecka.

Właściciel psa przyznał się do aktów zoofilii. Co więcej, przyznał się, że poprzedniego psa zagłodził.

Podpisał się w protokole. Mało tego, zeznał też, że jego ojciec również gwałcił psy.

„Nie wiemy dokładnie ile zwierząt padło jego ofiarą. Wszyscy wiedzieli, czego on się dopuszcza i milczeli” – podkreślają przedstawiciele Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Help Animals.

Sprawa została zgłoszona prokuraturze. Skrzywdzona suczka została odebrana właścicielowi.

Na terenie posesji inspektorzy znaleźli także kotkę z dwutygodniowym kociakiem, które należały do sąsiadów i zostały im oddane.

Źródło: Polsat News

25 KOMENTARZE

  • Raczej biedni i chorzy ludzie, którymi powinien zająć się psychiatra i ich leczyć. Słusznie, że są ludzie, którzy bronią zwierzęta, ale gdzie są organizacje, które bronią przed krzywdzeniem ludzi? Czy pewien urzędnik latający do domu uciech na „spotkania” z 14-latką odpowiedział karnie za te czyny, jak i wszyscy, którzy byli zamieszani i mający związki z tą sprawą? Jest wiele innych też groźnych przestępstw przeciw ludziom, z którymi nikt i nic nie robi. Niestety!

    • @Bob,
     Prawda okaże się bardziej smutna.
     Większość zacznie na własną rękę gwałcić psy i szukać uciech z dziewczynkami i chłopczykami przy których 14-latka to już prawdziwa staruszka.
     A pozostali co do nowych trendów się nie przyłączą uznają, że to nie ich sprawa i nic nie będą z tym robić, żeby się nie narażać.

  • Homo-seksualizm, słowo seksualizm określa orientację seksualną. Odmienna orientacja seksualna nie jest chorobą. Proszę nie stawiać pedofilii, zoofilli i innych „filli” obok środowiska LGBT+ ani ich ze sobą nie łączyć. Parafilia to zaburzenie preferencji seksualnych, które jest chorobą. Od słowa Para’filia’ powstały określenia na osoby z zaburzeniami preferencji seksualnych (a nie orientacji).

   • Pedofilia może być tylko kolejną „orientacją” podobnie jak homoseksualizm może być uznany za „preferencję”.
    Pokrętna semantyka nie zmienia tu dość jasnego obrazu sprawy – degeneracji seksualnej i umysłowej na dziesiątki i setki różnych sposobów.

  • szukałem okularów pisząc i wysłałem komentarz niechcący nim skończyłem. a powinno brzmieć tak: kuźwa, pod rządami żoliborskiej bolszewii „prawicowej”, najśmielsze oczekiwania postępu w postępie światowego pochodu dewiacji, plusowy suweren spełnia z wyprzedzeniem o jakim tamci dopiero rozmyślają …

  • Ciebie chyba jakiś pies przeleciał skoro masz odzywki nie z tego Wenusa.To chyba komplikacje po mieszance Stoperanu z Astrą Zenecą.Długo cię trzyma?

  • Nie wiadomo, tym bardziej nie wiadomo o co chodzi z tym ojcem co to gwałcił psy, jak wobec tego syn mu się narodził? z psa?
   A to wszystko u czterdziestoletniego faceta, wychowanego już w duchu demokracji europejskiej, chodził do szkoły a może i do przedszkola i się edukował.
   Dziecko swoich czasów.
   Nie zdziwiłbym się gdyby ludzie wychowani w kulcie demokracji i lgtpitd zwyczajnie łgali z głodu by się załapać na darmowy wikt i opierunek.

 1. hahah rodzinna tradycja… Gdzie środowiska LGBTQXYZQNP? ratować chłopa krzywdzą i dyskryminują za płeć kulturową !!! Jak z ojca na syna to już Kultura nowa świecka…. Tradycja :D:D:D

  • Homo-seksualizm, słowo seksualizm określa orientację seksualną. Odmienna orientacja seksualna nie jest chorobą. Proszę nie stawiać pedofilii, zoofilli i innych „filli” obok środowiska LGBT+ ani ich ze sobą nie łączyć. Parafilia to zaburzenie preferencji seksualnych, które jest chorobą. Od słowa Para’filia’ powstały określenia na osoby z zaburzeniami preferencji seksualnych (a nie orientacji).

   • Pederastia to zaburzenie neurotyczne które zostało wykasowane z list chorób WHO po atakach homo-terrorystów na sympozja (konferencje naukowe) psychiatrów i psychologów w 73′, gdzie wzięto na cel rodziny czołowych profesorów żeby wymusić przemocą bez merytorycznych przesłanek wykreślenie tego ciężkiego zaburzenia..,

    • …eden z profesorów któremu zaszczuto dzieci, na łożu śmierci przyznał że to był błąd ale uległ bo się bał o rodzinę. Słowo gej i homofobia wymyślił i rozpropagował pederasta pedofil który zgwałcił około setki dzieci.

 2. Idąc za myślą posła Dobromira Sośnierza: „Zwierzęta to tylko bezduszne maszyny z mięsa” pogłębiając ją o korwinoliberalne „prywatna sprawa” to trzeba stwierdzić że, nic się nie stało.

 3. myślałem że mam wyobraźnię, ale że ewolucja piątki dla zwierząt kulasa pójdzie w tym kierunku, to nie przewidziałem. A to kolejne w UE_PRLu+ ostatnimi czasy, doniesienie o trans gatunkowym postępie sexualizacji. Zboki od lgtb+coś tam, muszą być zazdrosne o odwracanie uwagi od ichnich roszczeń i urojeń…

 4. Najciekawsze jest kogo by bronił taki Biedroń i spółka, psa czy towarzysza lgbt? Ja tego nie wiem i bardzo mnie to interesuje ale może redakcja go zapyta? Ja nie mam kontaktu do Biedrony :))

Comments are closed.