Stanowski miał wystąpić w TVN24. Telewizja w ostatniej chwili wycofała zaproszenie

Krzysztof Stanowski.
Krzysztof Stanowski. (Zdj. Instagram)
Krzysztof Stanowski miał wystąpić w programie „Drugie śniadanie mistrzów” na antenie TVN24. Telewizja w ostatniej chwili wycofała zaproszenie.

Dziennikarz Stanowski, znany z ostrego i ciętego języka, dostał zaproszenie od Marcina Mellera do programu publicystycznego nadawanego w soboty w TVN24.

„W sobotę koło południa zapraszam na Drugie Śniadanie Mistrzów w TVN24. Też coś (chyba) powiem, jak mi Marcin Meller pozwoli” – poinformował na Twitterze Stanowski.

Stanowski usunięty z TVN24

Po kilku godzinach poinformował jednak, że kierownictwo TVN24 nie zgodziło się na jego udział w programie. Oficjalnie dlatego, że jest ambasadorem jednego z bukmacherów.

„Marcin zadzwonił, że przełożeni nie pozwolili, bo jestem twarzą bukmacherki” – podał Stanowski.

Meller i Stanowski komentują decyzję TVN24

Prowadzący „Drugie śniadanie mistrzów” Meller na łamach portalu press.pl skomentował decyzję stacji o wycofaniu zaproszenia dla Stanowskiego.

Mam wariackie papiery na zapraszanie kogo chcę, nikt nie ingeruje, najwyżej po programie dostawałem kąśliwe komentarze. Stanowskiego cenię i szanuję, pogadamy przy innej okazji – powiedział Meller.

Zachowanie TVN24 Stanowski szerzej skomentował w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim w programie „Jastrzębowski Wyciska”.

Może trochę się pospieszyłem z tym tweetem. Okazało się jednak, że nad Marcinem Mellerem ktoś czuwa. Mam na to totalnie wywalone. Jestem pewien, że wkrótce w TVN24 będą osoby, które reklamują bukmacherów, jak Jerzy Dudek czy Sławomir Peszko. Nie będę przez to płakał – powiedział Stanowski (cytat za salon24.pl).

4 KOMENTARZE

  1. Najpierw Lech Kaczyński bezceremonialnie oszukał – zdradził – Polskę i Polaków. Następnie Kopacz obiecywała Merkel wszelkie ustępstwa, a obecnie żydowski idioto-bandyta Mateusz Morawiecki — podający się za premiera — podpisuje carte blanche, na wszystko, co mu żydzi z Brukseli dają do podpisania. Im gorzej, tym lepiej, takie jest odwieczne hasło żydowskie w polin od niemal tysiąca lat.

  2. a skąd wziął się ów Stanowski? Że zareklamowal kretyna o wyglądzie imbecyla,? to chyba nie uprawnia redakcji NCz.do lansu dalszego owego człeka.Tak myślę.

  3. Wydaje mi się, że decyzja TVN24 ma związek z szumem jaki zrobił się wokół odwołanego pośrednio przez Stanowskiego wywiadu z Mają Staśko.

Comments are closed.