Kolejny… Dr Wróblewski: osoba niezaszczepiona to seryjny morderca

Odmowa, szczepionki Źródło: Pexels, collage
Obrazek ilustracyjny/Odmowa, szczepionki Źródło: Pexels, collage
Według doktora Pawła Wróblewskiego, prezesa Dolnośląskiej Izby Lekarskiej i dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu, osoba niezaszczepiona to potencjalnie seryjny morderca. Ciekawe, bo wedle niektórych innych ekspertów osoba zaszczepiona prawdopodobnie też może być transmiterem wirusa (choć w mniejszym stopniu).

Dr Paweł Wróblewski był gościem w Radiu Rodzina. Ekspert apelował na antenie stacji, by nie czytać „ekspertów-foliarzy, którzy ulegają spiskowym teoriom dziejów”.

Dalej doktor mówił o tym, że szczepionki wielokrotnie obniżają ryzyko zachorowania, ale nie jest tak, że się „zaszczepimy i będziemy wszyscy zdrowi”. Dlatego – według eksperta – tak groźne mają być osoby niezaszczepione.

– Tak naprawdę osoba nieszczepiąca się to seryjny morderca – nawet do użycia takich słów posunął się ekspert.

Tymczasem inni eksperci nie są zgodni co tego, czy zaszczepieni również nie transmitują wirusa. W marcu mówił o tym m.in. prof. Maciej Banach, epidemiolog, dyrektor Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Jeśli tak by było, to według dra Wróblewskiego – wszyscy jesteśmy potencjalnymi mordercami.

Źródło: Radio Rodzina, niezalezna.pl

48 KOMENTARZE

  1. Vaccines and epigenetics, (Szczepionka i epigenetyka). W przeglądarce TOR można znaleźć wypowiedzi niezależnych naukowców którzy udowadniają powiązania pseudo szczepionek z epigenetyką. Polegających na wyciszaniu i rozgłaśnianiu genów u człowieka. Wyobraźmy sobie jak pseudo szczepionka rozgłaśnia gen posłuszeństwa u ludzi którzy przyjęli ten preparat. Albo wycisza gen płodności.

  2. Jeszcze kilka takich występów jak tengo doktorzyny a jakiś zaczadzony propagandą zaszepieniec zadźga lub zastrzeli nieszczepionego. A to wszystko w PL jeszcze w tym roku.

  3. Czuje się ten doktór zupełnie bezkarny! Prawie jak ten Szała coś tam z Wałbrzycha. Może tak zachowuje się bo Wróbel a może wie i widzi, że stado jakieś nie rychliwe. Ale nawet stado bawołów, jak przychodzi potrzeba to i zgraję hien rozdepcze na miazgę ( o lwach nie wspominając bo doktór na lwa nie wygląda), Chyba niedługo zabraknie policmajstrów do ochrony takich mętów… No właśnie. Czy aby na pewno Policja jest po to by ochraniać bandytów?

  4. Każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk, stawiam dolary na rzoledzie że gość ma 2 i pół razy wiekszy cmentarzyk, conajmniej

  5. Nie mam czasu się tym zajmować na poważnie ale chętnie uczestniczyłbym w procesie zbiorowym i byłbym skłonny go jakoś sensownie współfinansować mam nadzieję że taka grupa się zbierze

Comments are closed.