Ziemkiewicz przewiduje, że ludzie dalej będą chorować na COVID. „To jest wszystko jeden wielki szwindel” [VIDEO]

Rafał Ziemkiewicz Źródło: YouTube/Rafał Ziemkiewicz
Rafał Ziemkiewicz Źródło: YouTube/Rafał Ziemkiewicz

Rafał Ziemkiewicz przewiduje, że koronawirus będzie pojawiał się cyklicznie. Według publicysty nie ma w tym niczego dziwnego.

– No, bo będą chorować, bo to jest grypa [email protected]%$^# %#ć i ona mutuje i żadna szczepionka nigdy grypie nie zapobiegła… – stwierdza w swoim najnowszym nagraniu na YouTubie Rafał Ziemkiewicz.

– …i to jest wszystko jeden wielki szwindel przecież, że koncerny farmaceutyczne nie chcą robić leku na to – dodaje publicysta.

– Tylko chcą szczepionkę, bo leki się daje tylko chorym, a szczepionkę się daje wszystkim, i szczepionkę się sprzedaje rządom i można potem sprzedać trzecią, czwartą, piątą dawkę, a jak już zupełnie nie można sprzedać, to wtedy się zrobi taki lobbing, żeby kraje bogate się zrzuciły i nakupowały tych szczepionek dla Afryki, albo dla innych krajów – wyjaśnia RAZ.

– To jest złoty interes! Jakby dopuścili na rynek lek przeciwko tej chorobie, to by się cały ten interes… skichał. Więc jestem głęboko przekonany, że jak nawet cała big pharma siedzi na paczkach przeciwko COVID-owi, to ich oczywiście nigdy do sprzedaży nie wypuści – dodaje.

Według publicysty ta sytuacja jest korzystna dla PiS-u, bo władza ma dzięki niej „wroga”, czyli antyszczepionkowców, których może „napiętnować” i którym może straszyć społeczeństwo przy okazji kolejnych fal.

39 KOMENTARZE

 1. Ukłon do samej ziemi dla Pana że panie Ziemkiewicz, mam takie samo zdanie w tej sprawie.
  Nie mogę się doczekać kiedy będą wieszani na przydrożnych słupach te WUJE 🤣 co nam zaserwowali tą gówniano-covidową tragi-komedię.

  • Nie będą wieszani, ktoś musiałby zacząć sypać i to wiarygodnie, to niemożliwe.
   Psychopaci mogą mieć swe interesy, nie mają skrupułów ani sumienia.
   Jaki interes mógłby mieć psychopata by donieść?

  • Dla każdego z tych kanalii mam inny scenariusz zakończenia ich wcielenia. Tylko bóli cierpienie potrafią czegoś trwałego nauczyć i to tak, że dusza zapamięta na wszelaką przyszłość. Wszystko za darmo – taki patriotyczny gest.

   • więc kiedy Pan Redaktor przeprosi za „chama” który naraża Pana teściową w będąc z nią w jednym sklepie bez maseczki?
    Ja jestem jednym z tych „chamów”, bo maseczki w żadnym sklepie nigdy nie noszę i póki nie Ziemkiewicz nie przeprosi, przy nadarzającej się okazji zostanie potraktowany przeze mnie, jak Boni przez Korwina

  • Czy to ten sam Ziemkiewicz, co to razem z kumplem Sakiewiczem wybrali na człowieków roku pisowskiego szmatławca – morawieckiego, kaczyńskiego i sikorskiego?

 2. Ziemkiewicz o kowidzie milczał cały rok, a kilka razy wymknęły mu się jakieś kowidjańskie teksty. A teraz nagle od końca 3 fali jest pierwszym demaskatorem plandemii. Linie podziału się uformowały, każdy siedzi w swoich okopach i można bezpieczne poużywać sobie tego tematu.

  • Ziemkiewicza trzeba traktować z rezerwą, bo jak występował „w tyle wizji” to jakoś nie krytykował tego szwindlu.

   • Oglądałem W tyle wizji w te dni gdy był Ziemkiewicz. Teraz nie daje się – Janecki i Ogórek to brak inwencji i polotu.

 3. Nie do końca to jest takie proste. Szczepionki są nie tylko po to aby wygenerować zyski, których zostali pozbawieni przez brak nowych wojen za prezydentury Pana Trumpa. Wielki kapitał to naczynia połączone. Szczepionki to także okazja aby przeprowadzać eksperymenty ze zmniejszaniem populacji, nie gwałtownie, ale po cichu na przestrzeni miesięcy lub lat. Szkoda tylko, że najpierw zabrali się na świat cywilizowany, zamiast ograniczać przeludnienie w Trzecim Świecie (tak jak Hitler).

  • Przeludnienia żadnego nie ma, jeśli jest to wywołane sztucznie w podobnych celach jak teraz covid i ta cala panika. Opłaci się i to wystarczy. Posłuchaj tych co powtarzali chciwość jest dobra.

   • Najlepszym dowodem przeludnienia jest masowa imigracja do Europy i USA. Miliony ludzi ryzykuje życiem aby wydostać się z miejsc gdzie nie mają szans na przeżycie. Byłem w Indiach i Pakistanie – zwierzęta hodowlane w Europie mają lepsze warunki życia niż ludzie tam.

    • Nigdy nie słyszałem większej bredni. Od kiedy złe warunki życia = przeludnienie? Wychodzi na to, że Polska w latach 80-tych była mocno przeludniona. Są miejsca na Ziemi, gdzie ludzie żyją w taki sposób, jak żyło się kilka tysięcy lat temu. Można wiele powiedzieć, ale na pewno nie to, że owe miejsca są przeludnione.

    • Nie dlatego chcą się wydostać, że nie mają szans na przeżycie, lecz dlatego że nakarmiono ich propagandą lepszego świata gdzie wszystko jest za darmo. Zatruto im umysły kłamstwem. A w praktyce miało to na celu zdestabilizowanie Europy. Był to jeden z pu ktow realizowanego planu

 4. Mogli podkręcić wirus grypy żeby pozbyć się starszych i schorowanych, zostaną zdrowi, którzy będą harować na te szczepionki

 5. Dr. Richard Fleming, ostrzega – eksperymentalne szczepionki nie są skuteczne w zapobieganiu COV19 (dane producentów dla FDA), zawierają syntetyczny kod genetyczny i powodują infekcje, stany zapalne, skrzepy krwi oraz chorobę szalonych krów, Alzheimera i zaburzenia neurologiczne.
  Ostrzegł, że efekty mogą pojawić się u ludzi po półtora roku.

 6. przecież red. Ziemkiewicz obwieścił w którymś Saloniku (Szalomiku?) – że się „wzion i wyszczepił” – czyżby miał nietypowego NOPa polegającego na przypływie rozumu? Czy, jak ma w zwyczaju – znów gra na odzyskanie wiarygodności – bardzo mocno ostatnio sfatygowanej…

 7. Ziemkiewicz jako uosobienie neoendecji, zgodnie z tradycją starej endecji – Panu Bogu świeczkę i diabłu świeczkę. Świeczek ci u nas dość. W rewanżu, od jednego i od drugiego dostają ogarki…ee.. ogryzki. No i miskę ryżu.

  I szczęśliwi!

 8. Ten człowiek nie ma żadnych poglądów. Chciałbym jednocześnie zaprotestować przeciwko przypisywaniu temu człowiekowi poglądów endeckich. Może bardzo chciałby takowe mieć, ale jak mniemam np. prace Dmowskiego zakończył analizować na poziomie okładki, ewentualnie, czytając, jako amator szalomików, nie bardzo cokolwiek zrozumiał. Choć jak to szalomikowi mają w zwyczaju jako „nowy endek” tak komunikował społeczeństwu „narodową” ideę i myśl, aby jeszcze bardziej ją zaciemnić i zdyskredytować.

 9. Cenzor widzę że jednak jesteś lweakiem sorosowy bo prawda cie ubodła? Znak kogoś kto tam pracuje i załatwię Ci żeby cie z tamtad usunęli

 10. Nie jest to żadnym odkryciem a oczywista, oczywistość. Psychopaci tak szybko nie odpuszczają, będą to robić nadal żerując na ludzkim strachu i niewiedzy.Na YOUTUBE jest Konferencja niezależnych lekarzy i naukowców. Gorąco polecam. Wczoraj fejsaty już blokował

  • Dzięki za info ale już od dawna oglądam i czytam tylko niezależnych lekarzy tylko filmy są usuwane więc trzeba się spieszyć jest ich trochę na świecie. Pozdrawiam

 11. Dzięki za info ale już od dawna oglądam i czytam tylko niezależnych lekarzy tylko filmy są usuwane więc trzeba się spieszyć jest ich trochę na świecie. Pozdrawiam

 12. Cenzurujcie dalej, „wolnościowcy”. Chyba musi się wam dobrze wieść, skoro tak bardzo wam „zależy” na czytelnikach. Jeden mniej wam w takim razie nie zrobi różnicy.

 13. oni sami nie wią* tak naprawdę co to ta ich ‚wolnościowość’. Widać choćby po Ziemkiewiczu jakim meandrami facet podąża w celu bliżej nieokreślonym. I wciąż uchodzi za patriotę i konserwatystę, mimo, że mizia się z PiSem, Giertychem, Jaruzelską i podobnym syfem. A naszym zadaniem jest, żeby im to nie przychodziło zbyt łatwo, bo oni z nas żyją.

Comments are closed.