Eriksen nagle zasłabł. To wina szczepionki albo COVID-19? Marotta zabrał głos

Duński piłkarz Christian Eriksen zasłabł podczas meczu.
Duński piłkarz Christian Eriksen zasłabł podczas meczu. (Fot. screen)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Podczas grupowego meczu mistrzostw Europy pomiędzy Danią a Finlandią nagle zasłabł Christian Eriksen. Niedługo potem pojawiły się pogłoski, że za problemy Duńczyka odpowiada szczepionka lub COVID-19. Giuseppe Marotta zabrał głos w tej sprawie.

Pod koniec pierwszej połowy duński pomocnik upadł bez kontaktu z przeciwnikiem. Z początku nie było wiadomo, jaka jest przyczyna zasłabnięcia – potem okazało się, że atak serca.

Na murawie od razu pojawili się lekarze. Przez kilka minut piłkarz był reanimowany, miał wykonywaną defibrylację. Po kilkunastu minutach Eriksen został zwieziony z murawy na noszach.

Kopacz Duńczyków wciąż pozostaje w szpitalu.

Gdy okazało się, że życiu piłkarza nic nie zagraża, to – również na jego prośbę – wznowiono mecz. Dania przegrała 0:1.

Christian Eriksen. Czy jego upadek spowodowała szczepionka lub COVID-19?

Niedługo po upadku Christiana Eriksena – w sieci zawrzało. Kibice podzielili się na tych, którzy twierdzili, że piłkarz Duńczyków przyjął szczepionkę (najczęściej mówiono o szczepionce Pfizera) i jego upadek jest wynikiem NOP, lub, że chorował na COVID-19 i upadek był konsekwencją zakażenia.

Głos w sprawie postanowił zabrać Giuseppe „Beppe” Marotta – dyrektor Internazionale (Hall of Fame del calcio italiano).

– Nie miał COVID-19 i nie był szczepiony – powiedział. – W tej chwili Eriksen jest pod opieką personelu medycznego – dodał.

Mimo tych słów – wielu internautów pozostaje nieprzekonanych i dalej w mediach społecznościowych, m.in. Facebooku i Twitterze, powielają wpisy z teorią o zakażeniu COVID-19 lub szczepionce.

To Eriksen namówił kolegów do dalszej gry? Mecz Dania – Finlandia wznowiony po dramatycznej akcji ratunkowej

Źródło: nczas.com/goal.com

22 KOMENTARZE

 1. Akcja szczepionkarska tsm smiierdzi i gledza o niej tak podejrzane typy jak niedzielski, ze zaraza, juz za chwile szczepionki beda sprawca kazdego zla.

 2. Jak to nie był zaszczepiony? Przecież jak by tak było nie mógł by grać. Przecież warunkiem uczestnictwa ma ME jest zaszczepienie zawodników i personelu tak jak na Olimpiadę w Tokyo.

 3. Zakrzepice po podaniu szpryc CV19 będą powstawać w sercu, mózgu, płucach i powodować zawały, siniaki, udary, omdlenia, wypadki samochodowe, komplikacje z menstruacją, poronienia itd.
  Ale to dotyczy nie tylko WYszczepionych, ale wszystkich – oni są programowani przez mRNA do produkowania toksycznego białka korony i to jest przez nich wydalane i przenosi się na tych co nie przyjeli szprycy.

 4. „Atak serca” to potocznie zawał serca, a tego nie zdiagnozuje się na boisku defibrylatorem tylko trzeba pobrać krew na enzymy sercowe i zrobić EKG papierowe. „Zasłabł” to dosc delikatne określenie na zatrzymanie krążenia z reanimacją, strzalem z defibrylatora

 5. 15godzin temu był opublikowany Tweet niejakiego Lubos Motl, o tym że w Interze Mediolan gdzie gra Eriksen były szczepienia 31 maja Pfizerem: „Inter Milan Chief Medic and Cardiologist confirmed that he received the Pfizer vaccine 12 days ago. He spoke an hour ago on Radio Sportiva from Italy.”
  Tweet już nie jest dostępny.

 6. Będą wszystko robić żeby nie wyszło że to szpryca jest, ale prawda jest zupełnie odwrotna. No to będziemy oglądali jeszcze więcej taki zejść z boiska w tych mistrzostwach

 7. Siema, siema foliarskie mikrocefale. Znaleźliście już te czipy w szczepionkach? Bo nie wiem czy się szczepić, czy nie.

 8. Wiadomo, że będą dementować. Informacja o szczepieniu nie będzie mogła ujrzeć światła dziennego. Jedyna nadzieja w tym, że w jakichś mediach już wcześniej ukazała się jakakolwiek wzmianka o szprycy.

 9. „Nie miał COVID-19 i nie był szczepiony” a co miał powiedzieć. Toż gdyby powiedział prawdę to żydokomuna zlinczowałaby go.

 10. To teraz nowe zakłady nie kto wygra mecz ale który piłkarz kopanie w kalendarz w której minucie. To mój pomysł jakby co.

  • Też o tym tak myślę. Albo jak w tym skeczu o zakładzie pogrzebowym „Do piachu!”. Wierszyk na pomnik zmarłego piłkarza: „Jego śmiercią nikt się nie zdumiał, kopnął w kalendarz, bo w piłkę nie umiał” ;)

 11. Ciekawe, czy takich przypadków będzie więcej, oby nie.
  Płacą miliony za tych piłkarzy, badają ich, chuchają, dmuchają, a tu jebut – szczepią ich jakimś gównem niezbadanym.

Comments are closed.