Grzegorz Braun komentuje wynik wyborów: W ogólnopolskiej grze jesteśmy w pierwszej lidze [VIDEO]

Grzegorz Braun i Jakub Kulesza (Konfederacja)/Fot. screen YouTube
Grzegorz Braun i Jakub Kulesza (Konfederacja)/Fot. screen YouTube
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Chciałbym, abyście szanowni Państwo się należycie ucieszyli z tego wyniku – skomentował wynik rzeszowskich wyborów Grzegorz Braun. Kandydat Konfederacji pogratulował prawdopodobnemu zwycięzcy, Konradowi Fijołkowi.

Z sondażu exit poll przeprowadzonego przez IBS wynika, że popierany przez tzw. totalną opozycję Fijołek został nowym prezydentem Rzeszowa. W pierwszej turze uzyskał 55,8 proc. głosów.

Na drugim miejscu uplasowała się popierana przez PiS Ewa Leniart (25,1 proc.). Podium uzupełnił Grzegorz Braun (9,8 proc.), a ostatni był Marcin Warchoł z Solidarnej Polski (9,3 proc.).

W powyborczym komentarzu Braun w pierwszej kolejności podziękował wszystkim za współpracę oraz pogratulował zwycięzcy.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pracowali w tej kampanii, którzy się w nią zaangażowali i dla tych, którzy swoje zaangażowanie przełożyli na oddanie głosu. Bardzo dziękuję wszystkim Rzeszowianom, którzy postanowili aktem wyborczym dać nowy impuls. Niezależnie od ostatecznych wyników, nowy impuls z Rzeszowa już wyszedł – rozpoczął Braun.

Chcę także pogratulować ewentualnemu zwycięzcy tych wyborów. Jeśli sondaże się potwierdzą, to mamy nowego prezydenta Rzeszowa. Będąc w fundamentalnym sporze z moim szanownym kontrkandydatem, szanuję wybór Rzeszowian. Z baczną uwagą i krytyczną czujnością będę nadal uczestniczył w życiu politycznym Rzeszowa i najjaśniejszej Rzeczypospolitej – powiedział Braun.

Ponadto poseł odniósł się stricte do swojego wyniku. Zaznaczył, że to wynik całej Konfederacji, która wspólnie grała do jednej bramki.

Chciałbym, abyście szanowni Państwo się należycie ucieszyli z tego wyniku. Ucieszyli tym, że od zera, od nieobecności, od założenia, że jako Konfederacja jesteśmy tylko błędem w rachunku, że jesteśmy tylko marginesem, który zupełnie nie wpłynie na zasadnicze rozstrzygnięcie polityczne, doszliśmy do tego, że w ogólnopolskiej grze jesteśmy w pierwszej lidze – powiedział Braun.

Transmisja ze sztabu Brauna dostępna poniżej.

26 KOMENTARZE

 1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim…coś mało katolików głosowało na Grzesia…Gdyby się „uniezależnił” od katolickiej doktryny…miałby szansę na więcej głosów.Po ostatnich wpadkach pedofilskich kościoła powinien nie „przyklejać ” się ideologicznie do nikogo…

  • Ja np. nie odejdę z Kościoła Katolickiego nawet przez obrzydliwe, gorszące afery. Wierzę w Boga – nie w kapłanów, czy hierarchów.

   • Czyli jesteś tak samo winny jak i oni . Jeśli wierzysz w Boga zacznij czytać biblię i zobaczysz jak daleko KRK się od niego oddaliło

    • Czytam. Codziennie. I codziennie się utwierdzam jak KK jest tym jedynym.
     Grzech był, jest i będzie (w tym świecie) w Kościele – nic nowego, od Judasza zaczynaliśmy. Widać, że Ty nie czytasz Biblii (albo bez zrozumienia).

     Kar_Mac nie jest współwinny, to strasznie infantylne stwierdzenie. Wystarczy trochę pomyśleć – KK nie ma złych założeń, a wprost przeciwnie. Wskaż mi 1 taki punkt w doktrynie KK.

     • Ja też czytam Biblię i coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że Lucyfer nie jest zły tak jak hierarchowie kościoła. Składam ofiarę z grzesznika na słonecznym ołtarzu, nazwałem nawet psa Luci, nazwę tak dziecię swe, jeden Lucifer a drugi Jezus

     • Dlaczego nie dodałeś: „czytam biblię szatana”?
      Oczywiście wiem dlaczego – Twoim ojcem jest ojciec kłamstwa.
      Pozostaje mi mieć nadzieję, że się zgrywasz. Ale coś Ci powiem… z szatanem nie ma żartów. Wykiwa Cię na 200%, a potem wydyma.

  • Bo katolicy poważnie grzeszą grzechem socjalizmu. Problem w tym, że pasterze Kościoła też poważnie grzeszą tym samym grzechem, ale są zaślepieni, więc nie ma kto nauczać prawdy. Oczywiście – są wyjątki wśród katolików i ich pasterzy.

  • Satysfakcję to daje, ale nadziei już mniej. Miejsce PiS-u zajmą niewiele lepsi. Nadzieja jest w jak najlepszym wyniku wyborczym Konfederacji w wyborach parlamentarnych.

 2. Konfederacja w 1 lidze. Rzeszów nie był jeszcze gotowy na Brałna . Może w Jerzowem albo Ulanowie wójtem zostanie . 1 liga 1 cyfrowy wynik . Bóg zapłać.

 3. PiS-PO -jedno zło. Nie ma co się cieszyć z takiego wyniku. Pokazuje on tylko bezmyślność i brak refleksji nie tyle Rzeszowian co ogólnie społeczenstwa. Najwidoczniej nie chcą żyć lepiej a 90% ludzi to lewactwo, czy to pobożne pisowskie czy bezbożne platformowe ale lewactwo.

  • Trzeba sobie uświadomić, że dopiero 1,5 roku temu zaczęliśmy, dopiero teraz głos prawicowy jest słyszany w mediach. My byśmy chcieli szybkiego „zmądrzenia” Polaków, ale to jest niemożliwe. Praca organiczna nas czeka, póki co.
   Wynik jest bardzo dobry, choć życzylibyśmy sobie lepszego.

  • A taki JKM przegrał dziesiątki razy. I to mu się chwali jak cholera, że wciąż był wierny swoim poglądom i wciąż walczył, w końcu osiągając sukces w tym względzie.
   Przy takich tytanach Ty jest malutki jak mróweczka… Zresztą, przecież Ty nie masz większych ambicji. Ot, żeby jakiś grosz wpadł za trollowanie, a że się zeszmacasz to przecież nikt nie widzi, nie?

 4. Ogłaszam wszem i wobec, że wybory były sfałszowane. Urzędnicze gady bez duszy z Rzeszowa zrobiły wszystko aby odjąć Panu Braunowi. Każda ręką która odebrała bezprawnie głos Panu Braunowi winna być odcięta.

Comments are closed.