„Przyszła pora na Kaczora”. Raper atakuje Kaczyńskiego [VIDEO]

"Pora na Kaczora" Źródło: YouTube/Cypisolo
Polski raper o pseudonimie Cypis, znany z takich składów jak Niedouczeni wulgarności , Wybitnie Wyje*ani czy Opuszczony Szpital, w swoim najnowszym numerze atakuje prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego.

Cypis to przedstawiciel hardkorowego, ulicznego rapu, w którym liczy się prosty i często kontrowersyjny przekaz. Raper jest autorem lub współautorem takich kultowych w polskim undergroundzie płyt jak: „Co to za sku**ysyny?!”, „Zaj**iemy was!” czy „Ćpanie, chlanie i r*chanie”.

5 lipca ma się ukazać nowa płyta Cypisa pt. „Sytuacja społeczno-polityczna”. – Bez wątpienia jest to najbardziej hardcorowa płyta nie tylko w dyskografii wykonawcy, ale i w całej branży muzycznej – czytamy w opisie płyty.

W najnowszym singlu raper i autor tekstów atakuje wicepremiera i prezesa PiS – Jarosława Kaczyńskiego. Robi to w swoim, bardzo bezpośrednim stylu.

Oto przykłady kilku linijek, które znalazły się w utworze:

Upadasz jak żuk i jesteś zakłamany dziad/
powinieneś oglądać ten świat zza krat/
Tam od chłopaków dostałbyś szkołę życia/

dostałbyś ksywę „analna kicia” […]

Masz na imię Jarek a ciągle palisz Janka/

w sumie nie masz wstydu niczym galerianka/
Po twoim pysku widać co ci się śni/

chcesz być jak tampon i sam pragnąć krwi […]

Refren tego dzieła natomiast leci tak:
Przyszła pora na kaczora/
trza się pozbyć dyktatora/
Przyszła pora na kaczusie/
ch*j ci w d*pę nygusie/
Przyszła pora na kaczora/
trza się pozbyć dyktatora/
Taki jak ty dzisiaj klęknie/

jeszcze ci d*psko pęknie

A tu całość:

6 KOMENTARZE

  1. Komentarz nr 2. Uparta reklama przyssana do strony nie dała się usunąć więc nie dałam rady przeczytać artykułu ani obejrzeć wideo. Weszłam więc na YouTube i tam po raperze wskoczył mi filmik z panienką opublikowany przez Nati D. Bardzo polecam „Kłamiecie jak umiecie”.

    • Mam tak samo. Chce przeczytać, ale reklama której nie da się wyłączyć (reklama samego nczas a nie komercyjna) zasłania tekst. Ogarnijcie to ludzie…

  2. Nie podoba mi się to co robi PiS i jak niszczy Polskę. Ale twórczość samego Cypisa też mi się nie podoba (i nie chodzi mi tylko o tę piosenkę). Dla mnie jego piosenki są aż nazbyt wulgarne i podchodzą pod patostreaming.

  3. To jest tak bezgranicznie głupie, że śmiało może zachwycić każdego podludzia. Pan Cypis raczy być debilem, ale to zapewne jego fart, bo inaczej by musiał iść kopać rowy a tak to bawi bezmózgów.

  4. tak, do tego kiełbaska z grilla 12 pln za kg i biesiadny browarek z plastikowej szklanki. szanty przy tym, to wirtuozeria.

Comments are closed.