Euro 2020. Skandaliczne zachowanie Austriaka. Media rozszyfrowały, co wykrzykiwał po zdobyciu bramki [VIDEO]

Marko Arnautović.
W niedzielę swoje pierwsze zwycięstwo w historii na mistrzostwach Europy wywalczyli Austriacy, którzy pokonali debiutującą Macedonie Północną 3:1. Po spotkaniu dziennikarze spekulowali co wykrzyczał Marko Arnautović, po tym jak ustalił wynik spotkania.

Austriacy za sprawą Stefana Leinera wyszli na prowadzenie, ale po fatalnym błędzie defensywy wyrównali Macedończycy, dla których bramkę zdobył doświadczony Goran Pandev.

W drugiej połowie to Austriacy potrafili sforsować bramkę rywali, a dokładnie dokonał tego Michael Gregoritsch.

W 59. minucie na murawie pojawił się doświadczony napastnik Marko Arnautović, który w samej końcówce strzelił na 3:1. Celebrując gola wykrzywiał coś w kierunku rywali, do akcji wkroczył nawet kapitan zespołu David Alaba, który próbował zasłonić mu usta.

Po spotkaniu rozpoczęły się spekulacje nad tym, co wykrzykiwał wściekły napastnik. Arnautowić ma serbskie korzenie i według tamtejszych dziennikarzy miał specjalnie posłużyć się tym językiem, żeby obrazić rywali. – Pier***ę twoją matkę – krzyczał piłkarz wg serbskiego portalu mondo.rs.

Słowa miał skierować do Ezgjana Alioskiego, który też zna serbski. Miało to być zemstą za wcześniejszy faul.